TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

George Lucas o serialu

2007-01-13 16:25:00 Hatak.pl

Na tegorocznej Rose Parade, George Lucas zdradził kilka informacji na temat serialu osadzonego w realiach gwiezdnych wojen, który planowany jest na 2009 rok. Lucas mówił o różnicach miedzy serialowymi "Gwiezdnymi Wojnami", a innymi serialami sci-fi jak "Battlestar Galactica" czy "Firefly":

„Nasz serial będzie się bardzo różnić, to nadal będą Gwiezdne Wojny, ale tym razem bez udziału bohaterów z rodziny Skywalker.” powiedział. Bohaterowie pochodzą z tego samego wszechświata, ale historie są „trochę bardziej dojrzałe”. Mam nadzieję, dodał Lucas, że „to będzie coś, czego większość ludzi jeszcze nie widziała w telewizji”.

Planowane jest, nakręcenie około 100 odcinków. Akcja serialu ma mieć miejsce pomiędzy wydarzeniami miedzy 3, a 4 Epizodem "Gwiezdnych Wojen", choć nowe plotki trochę mówią coś innego. Nadal nie wiadomo czy seria będzie normalnie nadawana w telewizji czy rozprowadzana poprzez Internet. Jako dodatek do serialu TV, powstanie również kontynuacja serialu animowanego "Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów" planowana na 2007 rok, w formie animowacji 3-D i na pewno w dłuższych odcinkach.


Ale to nie koniec informacji około serialowych. George Lucas będzie na festiwalu TV.
Ciekawą rzecz zapowiedziano na planowany na od 1 do 15 marca William S. Paley Television Festival, który odbędzie się po raz 24 w Los Angeles w muzeum Telewizji i Radia. Otóż w programie na 3 marca zapowiedziano:
Wieczór z Georgem Lucasem.

Niestety nic więcej na ten temat nie wiadomo, czyżby w końcu zamierzali ujawnić coś o serialu?
KOMENTARZE (0)
Loading..