TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Rick McCallum o Star Wars TV

2007-04-26 16:19:48 Tosche Station

Na holenderskiej stronie "Tosche Station" ukazał się wywiad z producentem "Edycji Specjalnej", oraz Epizodów I, II i III - Rick'iem McCallumem. Opowiedział on o swojej pracy i relacjach z Georgem Lucasem. Najciekawsze jednak to kolejne, choć nadal bardzo skromne, informacje o serialu telewizyjnym "Star Wars".

Po pierwsze nie można jeszcze nic powiedzieć o aktorach, ponieważ jeszcze nie dotarli to tego etapu. Tak samo nie ustalono jeszcze miejsca zdjęć, scenarzystów, oraz reżysera. George Lucas przez ostatnie osiem miesięcy pracował nad ogólną linią fabuły i przewidywanym kierunkiem serii, wciąż planowanej na 100 odcinków. Seria będzie koncentrować się na nowych charakterach i ukazywać zupełnie nowe światy "Gwiezdnych Wojen". Jeden świat w każdym nowym tygodniu, a nie jak wcześniej co trzy lata. Planuje się, że pierwszy odcinek zostanie ukończony pod koniec roku 2008, zaś wyemitowany w 2009. Tutaj McCallum dodał, że ma świadomość, że fani z całego świata nie chcieliby zostać za tyłu z widownią amerykańską i, choć wciąż za wcześnie by się cieszyć, jest prawdopodobne, że serial będzie nadawany na cały świat w tym samym czasie.

Ponadto McCallum zapowiedział, że rozpoczynają się pierwsze przygotowania do filmu "Red Tails" o którym już wcześniej pisaliśmy. Rick zaczął rozglądać się za lokacjami, w których można by robić zdjęcia. George Lucas nie będzie reżyserował tego filmu, ale ponieważ pracował nad tym projektem od osiemnastu lat z pewnością będzie nadzorował produkcję. Oprócz tego, według zapowiedzi, pierwsza cześć serialu "Młody Indiana Jones" ukaże się na DVD jeszcze w tym roku, tuż przed Gwiazdką. Dodatki do tego wydania zapowiadają się imponująco, bo od samej premiery "Zemsty Sithów" trwają prace nad filmami dokumentalnymi przedstawiającymi historyczne tło serialu.

Całość wywiadu dostępna jest pod tym linkiem. Ciekawostka: na koniec zamieszczony jest plik dźwiękowy, zawierający przesłanie dla wszystkich fanów. Uwaga: całość w języku angielskim, zawiera jedno niecenzuralne słowo!
KOMENTARZE (11)
Loading..