TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Jay Laga`aia w serialu TV

2009-03-19 19:12:00 Stopklatka.pl

W sieci pojawia się coraz więcej nowych informacji o planowanym od lat aktorskim serialu kontynuującym wątki "Gwiezdnych wojen".
Zgodnie z najnowszymi, na temat swojego udziału w tym projekcie, rozmawia właśnie z George'em Lucasem Nowozelandczyk Jay Laga'aia.

Laga'aia, który w filmach "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" i "Gwiezdne wojny: część III - Zemsta Sithów", wcielił się w rolę kapitana Gregara Typho, lojalnego szefa ochrony Amidali, spotkał się już podobno z Lucasem, aby omówić szczegóły swojej roli. Na razie nie wiadomo jednak, czy aktor ponownie wcieli się w Typho, czy też zagra jakąś inną postać.

Zgodnie z pojawiającymi się w sieci doniesieniami akcja aktorskiego serialu skupiać się na rosnącej potędze sił rebeliantów przygotowujących się do starcia z mrocznym Imperium, ale nie będzie w nim ani Dartha Vadera, ani rycerzy Jedi.

W sieci pojawiają się także spekulacje, że serial powstanie gdzieś w Kanadzie lub Nowej Zelandii (epizod II i III częściowo powstały w studiach Foxa w Sydney).

KOMENTARZE (27)

Star Wars TV

Casting do serialu aktorskiego

2009-03-09 22:55:34 TheForce.Net

O serialu aktorskim Star Wars w ostatnim okresie nie mówiło się wiele. W zasadzie na ten temat nie pojawiły się żadne nowinki od sierpnia zeszłego roku. Dzisiejszy dzień zmienia jednak wiele w kwestii przyszłości serialu. Bowiem MTV News dotarło do informacji jakoby casting do serii był właśnie przeprowadzany. Ta informacja wypłynęła od Rose Byrne, która zdradziła ekipie MTV, że zespół Lucasa przesłuchuje wielu aktorów, którzy mieli by potencjalnie wystąpić w serialu. Jak dodała po chwili: Wielu z moich przyjaciół zostało na niego zaproszonych.

Na razie nie wiemy nic więcej poza tym małym wyciekiem. Należy poczekać aż ta rewelacja zostanie potwierdzona przez oficjalne źródło.
KOMENTARZE (30)
Loading..