Star Wars TV

Premiera serialu aktorskiego w 2012

examiner.com
52

W poprzedni weekend w USA odbył się konwent fantastyki Dragon*Con. Wśród atrakcji znalazł się też panel Star Wars, który poprowadził sam Steve Sansweet. Według relacji dziennikarza portalu examiner.com większość prezentacji zajęła powtórka punktów z tegorocznego Comic-conu, zaprezentowano nawet krótki film z tamtego konwentu, w którym aktorzy "The Clone Wars" odgrywają na żywo krótką scenkę.

Jednak oprócz tego Steve Sansweet powiedział też kilka nowych rzeczy na temat serialu aktorskiego, a już dawno nikt z Lucasfilm oficjalnie nie wypowiadał się na ten temat. Preprodukcja serialu rozpocznie się niebawem i potrwa do początku nowego roku. Choć scenarzyści pracowali nad tekstami dosyć długo, jednak obecnie nikt nie wie absolutnie nic na temat fabuły serialu, oprócz George'a Lucasa, Ricka McCalluma i scenarzystów. Serial do telewizji trafi najprawdopodobniej w 2012 roku, potwierdził się też format serialu: godzinne odcinki emitowane co tydzień.

Jeżeli chodzi o obsadę nadal nie zawarto z nikim żadnych umów, ale Sansweet przypomniał dawną wypowiedź Ricka McCalluma, że nie miałby nic przeciwko gdyby w rolę Boby Fetta znów wcielił się Daniel Logan. Sansweet enigmatycznie dodał, że nie zdziwiłoby go, gdyby Logan już wkrótce miał dla wszystkich ekscytującą wiadomość...

Temat na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.