Star Wars TV

LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles

11

Jesienią tego roku pojawiły się plotki o jakimś serialu LEGO bazującym na „Gwiezdnych Wojnach”. Zbiegły się one w czasie z premiera The Empire Strikes Out, więc sama wrzawa dość szybko przycichła. Jednak plotki nie umarły, a wręcz przeciwnie - okazały się prawdziwe. Obecnie można już oglądać zwiastun „LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles”, który najprawdopodobniej będzie serialem lub miniserialem sieciowym. Na razie niewiele wiadomo nic o samej produkcji, zwiastun można obejrzeć np. na stronie LEGO. Serial prawdopodobnie zacznie się pojawiać w styczniu 2013, oczywiście jego kanoniczność będzie taka sama jak wcześniejszych produkcji animowanych LEGO. Na razie wiemy tylko, że pojawią się w nim Yoda i młodzi padawani, na resztę przyjdzie nam jeszcze poczekać, więc zachęcamy do obejrzenia zwiastuna.

Nominacje "Star Wars" do Annie 2012

Hollywood Reporter
9

Gwiezdnowojenne animacje wielokrotnie otrzymywały nominacje do prestiżowych Annie Awards, ale jeśli chodzi o wygrane - z tym bywało różnie. "Robot Chicken Star Wars" już może się pochwalić wygraną, "The Clone Wars" czeka na statuetkę praktycznie od początku swojego istnienia. W tym roku "Wojny klonów" ponownie otrzymały kilka nominacji w kategoriach "osiągnięcia indywidualne". Osobami, które mogą się ubiegać o zdobycie statuetki, są:

  • Joel Aron - w kategorii "Najlepsza animacja w serialu animowanym" za całokształt pracy nad TCW.

  • Keith Kellog - w kategorii "Najlepsza animacja postaci w produkcji telewizyjnej" za odcinek "Revenge".

  • Sam Witwer - w kategorii "Najlepsza gra głosowa w produkcji telewizyjnej" - za rolę Dartha Maula w "Revenge".

  • Jason Tucker - w kategorii "Najlepsza edycja w produkcji telewizyjnej" - za odcinek "Revival".

Do tegorocznych nominacji dołączył też film "LEGO Star Wars: The Empire Strikes Out". Powalczy z innymi o nagrodę za najlepszą produkcję telewizyjną dla dzieci. Na stronie Hollywood Reporter możecie przejrzeć jakie animacje i osoby zostały nominowane. Konkurencja jest w tym roku ostra, bowiem zdecydowaną większość kategorii przejęły produkcje Disneya. Na werdykt trzeba będzie poczekać do drugiego lutego przyszłego roku.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.