TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Fineasz i Ferb: Star Wars” na DVD w Polsce

2014-10-27 22:18:52

Wygląda na to, że Galapagos wziął się solidnie do roboty i pierwszy ich produkt związany z „Gwiezdnymi Wojnami”, po tym jak przejęli dystrybucję Disneya w naszym kraju, pojawi się już w listopadzie. Dokładnie to 28 listopada zadebiutuje u nas DVD z „Fineaszem i Ferbem: Star Wars”, o którym pisaliśmy nie raz. Kosztować ma to 39,99 PLN. Pozostałe dane poniżej.

Tytuł oryginalny: Phineas & Ferb: Star Wars
Wytwórnia: The Walt Disney Company
Gatunek: animacja
Kategoria filmu: animowany, dla dzieci
Reżyser: Robert Hughes, Sue Perrotto
Scenariusz: George Lucas
Producent wykonawczy: Robert Hughes
Muzyka: Roy Braverman
Opis filmu:
Kilka lat temu w odległej galaktyce, Fineasz i Ferb radośnie pławili się w blasku bliźniaczych słońc– dopóki w ich ręce nie wpadły plany Gwiazdy Śmierci, sprawiając, że trafili prosto w sam środek galaktycznej rebelii w odwiecznej walce dobra ze złem!

Rok produkcji: 2014
Kraj produkcji: USA
Czas trwania filmu: 157 min.
Wersja wydania: 1
Zawartość płyty 1: film
Wersje językowe filmu: polska, angielska, francuska, niemiecka, hiszpańska, włoska, holenderska, portugalaska
Dźwięk wersji oryginalnej filmu: Dolby Digital 2.0
Napisy: angielskie
Wersja dla niesłyszących: Angielska
Licencja: film do sprzedaży detalicznej bez licencji do wypożyczania
KOMENTARZE (6)

Star Wars TV

"Fineasz i Ferb Star Wars" na DVD

2014-10-09 18:37:18 Toys "R" UsJak widać, na dziś nie koniec wieści o wydaniach płytowych. W sklepie Toys "R" Us pojawiło się DVD z filmem "Fineasz i Ferb Star Wars". Płyta kosztuje 14,99$ i będzie miała swą premierę 11 listopada - czyli, jeśli nic się nie zmieni, w tym samym dniu, co szósty sezon "The Clone Wars". W obu przypadkach musimy jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie, ale wydaje się, że data jest dość prawdopodobna. Przy okazji, tu można zobaczyć grafiki obu wydań TCW w lepszej rozdzielczości.

W opisie filmu ze sklepu znajduje się informacja, że zawiera on "pięć dodatkowych odcinków", a całość trwa w sumie 2 godziny. Nie wiadomo jednak, czy będą to "zwykłe" epizody serialu, czy coś powiązanego z "Gwiezdnymi Wojnami".

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)
Loading..