TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Casting do serialu aktorskiego trwa?

2014-03-13 21:56:19

Disney nie jest zbyt szczodry jeśli chodzi o obwieszczanie swoich planów. Zazwyczaj musimy bardzo długo czekać. W październiku po raz pierwszy usłyszeliśmy o czymś, co określano mianem Darth Vader TV Special, do dziś nie wiadomo czym dokładnie ten projekt ma być. Czy będzie to pierwszy aktorski serial telewizyjny „Star Wars”? Na razie to nasz jedyny trop.

Tymczasem serwis Cinelinx informuje, że casting, który przeprowadza Disney nie ogranicza się jedynie do Epizodu VII. Słyszeliśmy już plotki na ten temat, wtedy sugerowano, że szukają już także aktorów do spin-offów, teraz pojawiają się informacje, że aktorzy, z którymi rozmawiają przedstawiciele Disneya są także rozważani do produkcji telewizyjnych. Podobno chodzi o serial aktorski lub jakiś miniserial, szczegółów niestety nie podano, więcej jest domysłów. „Darth Vader TV Special” to oczywiście jedyny projekt, który gdzieś niejako wspomniano, ale warto przypomnieć, że stacja ABC była zainteresowana odpowiednikiem „Agents of S.H.I.E.L.D.” tyle, że w „Gwiezdnych Wojnach” no i że za czasów Lucasa przygotowano scenariusze do serialu „Star Wars: Underworld”. Może Disney i spółka postanowili to wykorzystać.

Oczywiście wciąż tu więcej plotek i domysłów, więc pewnie musimy poczekać na oficjalne potwierdzenia, ale to pewnie nie nastąpi szybko.
KOMENTARZE (4)
Loading..