Star Wars TV

Casting do serialu aktorskiego trwa?

4

Disney nie jest zbyt szczodry jeśli chodzi o obwieszczanie swoich planów. Zazwyczaj musimy bardzo długo czekać. W październiku po raz pierwszy usłyszeliśmy o czymś, co określano mianem Darth Vader TV Special, do dziś nie wiadomo czym dokładnie ten projekt ma być. Czy będzie to pierwszy aktorski serial telewizyjny „Star Wars”? Na razie to nasz jedyny trop.

Tymczasem serwis Cinelinx informuje, że casting, który przeprowadza Disney nie ogranicza się jedynie do Epizodu VII. Słyszeliśmy już plotki na ten temat, wtedy sugerowano, że szukają już także aktorów do spin-offów, teraz pojawiają się informacje, że aktorzy, z którymi rozmawiają przedstawiciele Disneya są także rozważani do produkcji telewizyjnych. Podobno chodzi o serial aktorski lub jakiś miniserial, szczegółów niestety nie podano, więcej jest domysłów. „Darth Vader TV Special” to oczywiście jedyny projekt, który gdzieś niejako wspomniano, ale warto przypomnieć, że stacja ABC była zainteresowana odpowiednikiem „Agents of S.H.I.E.L.D.” tyle, że w „Gwiezdnych Wojnach” no i że za czasów Lucasa przygotowano scenariusze do serialu „Star Wars: Underworld”. Może Disney i spółka postanowili to wykorzystać.

Oczywiście wciąż tu więcej plotek i domysłów, więc pewnie musimy poczekać na oficjalne potwierdzenia, ale to pewnie nie nastąpi szybko.

Powstanie kolejna część "Kronik Yody" - UPDATE

Różne
4

Wygląda na to, że popularność serii "The Yoda Chronicles" nie maleje. Jeden z czytelników Jedi News wysłał portalowi skany reklam z najnowszego "LEGO Club Magazine", z których wynika, że możemy spodziewać się kolejnej części przygód mistrza. Nie podano tam ani tytułu, ani konkretnej daty premiery (poza słowem "wkrótce"), ale ciekawe jest to, że seria najwidoczniej opuści Cartoon Network i zadebiutuje na "Disneyu" (zapewne chodzi o Disney Channel) oraz Disney XD. Na plakacie znajdują się Vader i Obi-Wan.UPDATE

Na stronie Hoth Bricks pokazano zwiastun nowego filmu, którego tytuł będzie brzmiał Quest for the Holocrons. Zapraszamy do oglądania.


LEGO Star Wars The Yoda Chronicles : Quest for... przez hothbricks


Zapraszamy do dyskusji na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.