TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Zwiastun "Fineasza i Ferba Star Wars"

2014-06-28 10:02:13 YouTube

W Internecie właśnie ukazał się zwiastun najnowszego filmu z serii "Fineasz i Ferb", tym razem w wersji gwiezdno-wojennej. Jak już wiemy, będzie miał on swoją amerykańską premierę 26 lipca, a w rolach gościnnych usłyszymy między innymi Simona Pegga, Adama Savage'a i Jamiego Hynemana. Zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Star Wars TV

Data premiery "Fineasza i Ferba Star Wars"

2014-06-12 21:29:09 Hollywood Reporter

Oficjalna zapowiedź "Fineasza i Ferba Star Wars" ukazała się niemalże rok temu i do tej pory nie było zbyt wielu informacji o tej produkcji. Dziś jednak, dzięki Hollywood Reporterowi dostaliśmy kilka nowych wieści. Przede wszystkim, znana jest już data premiery filmu - 26 lipca na Disney Channel. W nowej odsłonie przygód pomysłowych chłopców kilka znanych osób: twórcy serii, Dan Povenmire i Jeff "Swampy" Marsh zagrają samych siebie, a Simon Pegg (Dengar w TCW, Scotty w "Star Trekach" Abramsa) użyczy głosu C-3PO i oficerowi dowodzącemu Fretki. W rolach gościnnych, jako Imperialni, wystąpią również Adam Savage i Jamie Hyneman, czyli prowadzący popularnego programu "Pogromcy mitów". Swoją drogą, na Wikipedii Disneya ukazało się sporo nowych obrazków z filmu.Zapowiedź "Fineasza i Ferba SW" ukaże się 19 lipca w aplikacji Disney Channel WATCH, a 4 sierpnia zostanie wyświetlona powtórka na Disney XD w ramach gwiezdno-wojennego bloku, podczas którego zobaczymy też materiał związany z "Rebeliantami". Skoro przy serialu jesteśmy, to warto wspomnieć, że Billy Dee Williams, odtwórca roli Landa w filmach, nareszcie oficjalnie potwierdził plotki o swoim udziale w projekcie. Na razie nie wiadomo czy zagra Carlissiana, czy kogoś innego.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Star Wars TV

Kolejna nadzieja dla serialu aktorskiego?

2014-06-12 17:12:50

Na dniach w Lucasfilmie zatrudniono kolejną osobę. Jest nią Tony To, ekspert w sprawach produkcji telewizyjnej. Będzie podlegał bezpośrednio pod Kathleen Kennedy.

Ostatnio był wiceprezesem do spraw produkcji w Walt Disney Studios (czyli jego bezpośrednim przełożonym był Alan Horn), gdzie odpowiadał za produkcję większości ostatnich aktorskich filmów Disneya, w tym „Czarownicę”. Pracował też dla telewizji, współtworzył kilka głośnych seriali, w tym „Z Ziemi na Księżyc”, „Kompanię braci” czy „Pacyfik”.

I teraz najciekawsze. W Lucasfilmie zajmie się nadzorowaniem produkcji aktorskich i animacji i tu według oficjalnej informacji, Lucasfilm ma na tapecie sześć nowych filmów oraz kilka produkcji telewizyjnych w różnej fazie rozwoju. Na razie wiemy, że trwają zdjęcia do VII Epizodu, „Rebelianci” właściwie czekają już na premierę, a dwa spin-offy mają już swoich reżyserów. Serial „Detours” jest zawieszony decyzją Lucasfilmu i czeka na swoją emisję. Czym zatem są inne projekty telewizyjne? Na razie nie wiemy. Z plotek możemy przypuszczać, że może to być właśnie serial aktorski i kolejny/kolejne seriale animowane.

Tymczasem Stephen Scaia, jeden ze scenarzystów „Star Wars Underworld”, czyli oryginalnego serialu aktorskiego zdradził niedawno kilka istotnych szczegółów fabularnych. Po pierwsze w serialu aktorskim miały się pojawić znane nam postaci z klasycznej trylogii, mieliśmy zobaczyć jak Chewie spotkał się po raz pierwszy z Hanem Solo, jak Lando przegrał „Sokoła Millennium” oraz zobaczyć latającego Bobę Fetta. Jak wiemy, Fett był jedynym elementem, którym reklamowano oficjalnie serial (więcej).Chociaż nowe informacje dają nam nadzieję na to, że serial aktorski powstanie, chyba nadszedł już czas by porzucić ostatecznie marzenia o „Star Wars Underworld” w takiej wersji jaką chcieli ją stworzyć George Lucas i Rick McCallum. Zarysy ich historii mogą zostać wykorzystane zarówno w „Rebeliantach” jak i spin-offach, ale gdy zdjęcia do serialu aktorskiego w końcu ruszą, trzeba się liczyć z tym, że nawet jeśli zostaną wykorzystane niektóre skończone scenariusze to i tak zostaną one wpierw przerobione zgodnie z zamysłem obecnych decydentów.
KOMENTARZE (36)
Loading..