TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Premiera "Fineasza i Ferba Star Wars"

2014-07-26 07:48:21 RóżneW dniu dzisiejszym na amerykańskim Disney Channel ma premierę film "Fineasz i Ferb Star Wars", będący crossoverem popularnego serialu Disneya z "Gwiezdnymi Wojnami". Wśród aktorów usłyszymy między innymi twórców serii, Dana Povenmire'a i Jeffa "Swampy'ego" Marsha, Simona Pegga (Dengara w TCW, Scotty'ego w "Star Trekach" Abramsa) oraz Adama Savage'a i Jamiego Hynemana, czyli prowadzących programu "Pogromcy mitów". W chwili obecnej nic nie wiadomo na temat polskiej premiery. Zapraszamy do przeczytania oficjalnego opisu i obejrzenia zwiastuna.

Historia w tym odcinku dzieje się dawno, dawno temu w odległej galaktyce, podczas lata. Fineasz i Ferb żyją szczęśliwie na Tatooine, na farmie wilgoci po sąsiedzku z Lukiem Skywalkerem. Uwielbiają po prostu szwendać się i brać udział w nowych przygodach pod bliźniaczymi słońcami, jednakże niespodziewanie są zmuszeni dołączyć do światowej rebelii, gdy plany wysadzenia Gwiazdy Śmierci przypadkowo trafiają do ich rąk. Teraz, gdy los niespodziewanie nakazał im walczyć o wolność, muszą znaleźć pilota, który zabierze ich do rebeliantów w celu oddania im planów. Sprawę komplikuje Fretka - siostra chłopców - która ma iście szturmowcowy imperatyw "przyłapywania rebeliantów" i ściga Fineasza i Ferba po galaktyce w nadziei na odzyskanie planów Gwiazdy Śmierci.

Tymczasem na Gwieździe Śmierci, doktor Darth Ensztyc, Darth o niskiej randze, tworzy napędzany Mocą "Sithonator", którego planuje użyć przeciwko Sojuszowi Rebeliantów. Agent P., pracujący pod przykrywką dla rebelii, zostaje wysłany w celu powstrzymania go, lecz szybko daje się uwięzić w karbonicie. Później sprawy przybierają niespodziewany obrót, gdy Ferb zostaje trafiony z pełną mocą z "inatora" doktora Ensztyca i staje się... złym Sithem.
Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)
Loading..