TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

"Disney: X-wingi" [Prima Aprilis]

2015-04-01 18:08:43 YouTube

Dziś w serwisie YouTube ukazał się zwiastun nowego filmu animowanego, zatytułowanego "X-wings". Jest to dzieło Pixara, studia odpowiedzialnego za takie hity jak "Auta", "Samoloty", "Statki" czy "Pociągi". Jak nietrudno się więc domyślić, w filmie ujrzymy znane z Oryginalnej Trylogii postacie przerobione na różnorakie pojazdy. Zapraszamy do oglądania.Na razie nie wiadomo nic na temat daty premiery, lecz zapewne przekonamy się o niej niebawem.

UPDATE - PRIMA APRILIS!

Jak łatwo było się domyślić, news był primaaprilisowym żartem. Film nie jest autorstwa Pixara, tylko fanów z youtube'owego kanału Big Bee Studios. Choć crossover "Gwiezdnych Wojen" z "Autami" wydaje się mało prawdopodobny (choć kto wie?), to trzeba przyznać, że twórcy animacji stworzyli bardzo dobrze dopracowany fanfilm.
KOMENTARZE (16)

Star Wars TV

Powstaje serial według gry "The Old Republic" [Prima Aprilis]

2015-04-01 15:09:58

W jednym z niedawnych wywiadów twórcy "The Old Republic" ujawnili, że we współpracy z telewizją ABC powstanie dwunastoodcinkowy serial na podstawie gry. Treścią fabuły mają być losy dwóch rycerzy Jedi, którzy wpadają na trop spisku Imperium przeciwko nowej kanclerz, Leontyne Saresh. W sprawę ma być wmieszany jeden z najlepszych agentów wroga.

Twórcy obiecują, że w filmie pojawią się przedstawiciele każdej dostępnej klasy a także Satele Shan. Trwa kompletowanie obsady. Póki co trwają zaawansowane rozmowy ze Steve'em Carellem, Chloe Bennet, Helen Slater i Djimonem Hounsou. Ten ostatni według pogłosek ma wcielić się w Jace'a Malcoma.

Najciekawsze jest to, że serial (a co za tym idzie cała gra) będzie kanoniczny, co potwierdzili członkowie Story Group. Na pewno zobaczymy w nim Korriban (nazwa Moraband użyta w TCW dotyczy innej planety), Coruscant i Nal Hutta.

Update: News to oczywiście Prima Aprilisowy żart.
KOMENTARZE (16)
Loading..