TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #30

2016-11-30 22:24:37 YouTube

W Stanach (i w Polsce zresztą też) można już kupować bilety na "Łotra", o czym przypomina nam najnowszy odcinek TSWS. Za oceanem na szczęśliwców czekają w kinach różne bonusy - od plakatów po model U-winga podpisany przed reżysera Garetha Edwardsa. Większość z nas co prawda pewnie nie będzie miała okazji wyjechać do USA w tym czasie, ale wszyscy będziemy mogli oglądać relację na żywo z czerwonego dywanu 10 grudnia. Ale jeśli chcecie się wybierać w dalszą podróż, to możecie odwiedzić wystawę "Identities" w Londynie.

Andi po raz kolejny rozmawia z Edwardsem, który opowiada jak wpłynął na niego John Knoll i dlaczego oglądanie filmów jako fan różni się od oglądania ich jako reżyser. W pierwszej antologii możemy oczywiście spodziewać się rozmaitych easter eggów: jednym z nich będą rysunki w jaskini przedstawiające różne stwory, na przykład Godzillę. Co prawda sam ich nie wstawił, zrobiła to ekipa, ale zdecydował się tego nie zmieniać. Najtrudniejsze do nakręcenia były ujęcia w deszczu, bo są męczące dla twórców i aktorów.

Na koniec prowadzący pokazują za co fani są wdzięczni "Gwiezdnym wojnom". Wkrótce gospodarze będą rozmawiać z aktorami "Łotra", więc chcą zadać im pytanie od fanów. Możecie wysłać swoje z hasztagiem #SWSAsks."After Show" wspomina obchodzone niedawno 20 lat Starwars.com.


KOMENTARZE (0)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #29

2016-11-23 22:02:31

Przed wami kolejne wydanie "The Star Wars Show". W tym odcinku m. in. rozmowa Pablo Hidalgo z Lynne Halle z Lucasfilmu o dwudziestoleciu Star Wars, wieści o drugim zeszycie komiksu z doktor Aphrą, castingu Emilli Clarke itp.

Zaś w After Show rozmowa z Elizabeth Walker, Kevinem Bolenem i Markiem Millarem (wszyscy z Lucasfilm) o stworzeniu Rogue One: Recon 360, o którym pisaliśmy tutaj.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #28

2016-11-17 07:28:17 YouTube

TSWS przypomina, że w tym tygodniu wyszedł "Catalyst", czyli prequel do "Łotra Jeden", a Darth Maul dostanie własną miniserię od Marvela. Jest też prezentacja filmu 360 stopni, który stanowi część kampanii promocyjnej pierwszej Antologii. Andi rozmawia z Hannah Hart - gwiazdą YouTube'a i pisarką - o tym, dlaczego w życiu należy wybierać jasną stronę i którą postać przypomina jej gość.

Matt znowu próbuje sprzedać Sansweetowi pamiątki do Rancza, a na koniec możecie pooglądać jakie ulubione fanowskie książki wybrała ekipa. W przyszłym tygodniu Oficjalna obchodzi 20 urodziny, więc prowadzący proszą nas, byśmy podzielili się swoim ulubionym wspomnieniem związanym ze Starwars.com. Hasztag to #SwCom20.W "After Show" tematem głównym jest "Łotr" - a konkretnie K-2SO i nowe reklamy telewizyjne. Na dodatek rozmawiają jeszcze o figurkach z Sagi.


KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #27

2016-11-10 10:23:19 YouTube

Ekipa TSWS opowiada dzisiaj o "Rogue One: Recon" stworzonym przez ILM - od 10 listopada jest dostępny w sklepach Verizon, od 14-15 dnia miesiąca będziemy mogli oglądać je wszyscy na Facebooku i YouTubie. Nadchodzi też nowa wystawa kostiumowa, a do tego pojawiły się starwarsowe figury woskowe u Madame Tussauds.

Andi rozmawia z Alanem Tudykiem, który w nadchodzącym filmie wcieli się w K-2SO. Aktor mówi między innymi jak różni się jego postać od innych droidów oraz dlaczego "Gwiezdne Wojny" są takie niezwykłe. Następnie możemy pooglądać niesamowite kirigami, a z racji, że za niecały tydzień premiera "Catalyst" Lucena, to ekipa prosi widzów, by pokazali swe ulubione książki. Hasztag to #StarWarsBooks."After Show" tym razem skupia się na tworzeniu kostiumów i grupach fanowskich.


KOMENTARZE (1)
Loading..