Star Wars TV

"The Star Wars Show" #33

YouTube
15

Przed nami ostatni w tym roku "The Star Wars Show" - a ponieważ Boże Narodzenie/Dzień Życia za pasem, to tym razem mamy wersję stylizowaną na (nie)sławne "The Holiday Special". Pablo Hidalgo roztoczy przed nami opowieść o przygotowaniach do świąt, ekipę odwiedzi niezwykły gość, a na koniec pożegnamy się z jednym z prowadzących...

I pamiętajcie, wszystko to jest niekanoniczne.

"The Star Wars Show" #32

YouTube
0

Załoga TSWS nie miała łatwego tygodnia, bo zajęta była przygotowywaniem relacji na żywo z premiery "Łotra". Więc newsów zwyczajnych nie ma, zresztą i tak w chwili obecnej nowy film przesłania wszystko. Zamiast tego możemy spojrzeć jak przygotowywano się do lifestreamu, a także dokładnie zobaczyć jak działają niektóre bronie z nowego filmu.After Show zaś przygląda się niedawnym dwudziestym urodzinom Oficjalnej. W filmie pracownicy wspominają jak zmieniała się strona i w jaki sposób na niej pracowali.

"The Star Wars Show" #31

YouTube
1

Właśnie ukazał się kolejny odcinek "The Star Wars Show" wraz z nową porcją newsów. Po pierwsze, za miesiąc w Stanach startuje półmaraton runDisney w wersji jasnej strony, a w kwietniu pobiegną zwolennicy ciemnej. Po drugie, Spaceship Earth, czyli wielka kula w parku Epcot zmieniła się w Gwiazdę Śmierci z okazji nadchodzącej premiery "Łotra". Po trzecie, możemy spojrzeć na całą masę książek dla dzieci i młodzieży, które ukażą się wkrótce. I wreszcie, jak wiemy, ostatnio ukazało się parę łotrowych DLC do "Battlefronta".

Andi ma specjalnych gości, bo ekipę pierwszej antologii. Diego Luna podkreśla, że odmienny akcent czyni z Cassiana postać wyjątkową. Felicity Jones zdradza, że przez siedem miesięcy nie robiła poza planem nic, tylko trenowała, bo jej rola wymagała ogromnego wysiłku fizycznego. Pokazuje też broń, którą będzie się posługiwać Jyn. Alan Tudyk stwierdza po prostu, że uwielbia mieć siedem stóp wzrostu jako K-2SO. A poza tym sporo improwizował na planie. Gdyby miała powstać antologia o jego bohaterze, to byłaby to policyjna komedia. Od Bena Mendelsohna możemy się dowiedzieć, że Krennic niekoniecznie szanuje Vadera, ale zdaje sobie sprawę z jego umiejętności. Riz Ahmed zaprzecza, jakoby Bodhi był spokojnym bohaterem. Mads Mikkelsen zgadza się z Andi, która zauważa, że Galen ciągle stoi w deszczu. Donnie Yen ma pytanie od fana: czy miał jakiś wpływ na choreografię? Aktor odpowiada, że oczywiście, to przyszło naturalnie. Gareth Edwards ukradł coś z planu - i nie mogłoby to być nic innego, jak plany Gwiazdy. Na koniec większość dostaje oryginalne prezenty.

Peter ląduje z kolei na imprezie Fantasy Flight Games, a w sobotę startuje transmisja na żywo z prapremiery najnowszego filmu. Prowadzić ją będą gospodarze TSWS, a będzie można ją zobaczyć na YouTubie, Oficjalnej i kilku aplikacjach.

Premiera "The Freemaker Adventures" na DVD i blu-ray

Rózne
14Od wczorajszego dnia w Stanach Zjednoczonych można kupować płyty z serialem "The Freemaker Adventures". Dodatkiem do nich będzie zestaw sześciu magnesów. Standardowa cena DVD to 39,99$, a blu-raya 42,99$, warto jednak szukać różnych promocji, zwłaszcza przed świętami. Poniżej informacja o dodatkach i specyfikacja techniczna.

Dodatki
  • The Freemaker Adventures: Meet the Freemaker Family - to dokument przybliżający tytułową rodzinę w formie klipów i wywiadów z aktorami.

  • Freemaker Salvage and Repair - do tej pory nie wyjaśniło się, czy będzie to filmik, czy interaktywna gra. Opis z Amazona brzmi: Odwiedź sklep z najlepszym złomem w galaktyce, gdy Rowan, Kordi i Zander pokażą ci rodzinny interes.

  • Filmy zza kulis i wywiady z twórcami.

Specyfikacja techniczna
  • Liczba dysków: 2 (DVD), 1 (blu-ray).

  • Czas trwania: około 286 minut.

  • Obraz: 1:78 szerokoekranowy.

  • Dźwięk: 5.1 Dolby Digital.

  • Dubbing/napisy: angielski, francuski, hiszpański.

A w Polsce DVD z serialem zadebiutuje 18 stycznia przyszłego roku. Trzeba będzie za nie zapłacić 49,99 zł i na razie jest dostępne jedynie w Empiku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.