TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #3

2016-05-26 13:16:16 YouTube

W trzecim odcinku "The Star Wars Show" ekipa ma dla nas kilka newsów, wywiad z najnowszą internetową osobowością i o wiele więcej. Zapraszamy do oglądania.Na początek prowadzący ujawniają nam oficjalny plakat z nadchodzącego Celebration London - znajdują się na nim postaci z "Przebudzenia Mocy" i "Łotra Jeden", w tym nowe jednostki szturmowców, deathtrooperzy (szturmowcy śmierci) i shoretrooperzy (szturmowcy z wybrzeża). Do tego mamy potwierdzenie, że maszyna krocząca z filmu to AT-ACT, czyli All Terrain Armored Cargo Transport (o przeciekach z "Łotra" pisaliśmy tutaj). Dalej możemy spojrzeć jak wyglądają przykładowe panele z komiksowego "Przebudzenia Mocy", które trafi do sprzedaży 22 czerwca. A skoro o TFA mowa, to wkrótce muzyka z filmu zostanie wydana na płycie winylowej, na której - jeśli poświecimy na nią światłem - z jednej strony będzie wyświetlany "Sokół", a na drugiej TIE. Płyta będzie kosztowała niecałe 50 dolarów, a zamówienie wstępne można składać w tym miejscu; będzie również dostępna na Celebration. Liczba egzemplarzy ograniczona.

Ashley Eckstein, znana z roli Ahsoki, dołączyła do UNICEF-u i Force for Change, aby pomagać dzieciom z ubogich regionów. Następnie ekipa przenosi nad do San Francisco, aby przekonać się, czy tamtejsi mieszkańcy potrafią naśladować Chewbaccę. A czemu? Z powodu niejakiej Candace Payne, która w ciągu ostatnich kilku dni stała się znana jako "chewbaccowa mama". Kobieta kupiła sobie maskę Wookieego na urodziny i nagrała filmik, gdy przymierza ją po raz pierwszy. Zobaczcie sami jak jest szczęśliwa.Candace opowiada Andi jak jej rodzina przebiera się za postacie z "Gwiezdnych Wojen" na Halloween i w jaki sposób została fanką; stała się nią dopiero po ślubie, gdy mąż pokazał jej filmy. Nie mogła uwierzyć, że wcześniej ich nie widziała, bo są takie dobre.

Na koniec możecie zobaczyć fanowskie ciasta, o które prowadzący prosili w zeszłym tygodniu. Sami też zrobili tort w kształcie Gwiazdy Śmierci, aby uczcić 39 lat "Gwiezdnych Wojen" oraz urodziny Franka Oza, Petera Mayhew i George'a Lucasa, którzy przyszli na świat w maju. A ciasto kroi Dennis Muren, specjalista of efektów specjalnych. I to właśnie jemu możemy przesłać swoje pytania - czy to w komentarzach na YouTubie, czy to dzięki hasztagowi #StarWarsShowAsks na Twitterze.
KOMENTARZE (7)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #2

2016-05-19 10:31:05 YouTube

Przed nami drugi odcinek programu informacyjnego "The Star Wars Show", prowadzonego przez Andi Gutierrez i Pete'a Townley'a. Zapraszamy do oglądania.Na początku ekipa przedstawia portret Cieny Ree - kapitan imperialnego niszczyciela "Inflictor", który pojawił się w powieści "Lost Stars", a także jako wrak na Jakku w "Przebudzeniu Mocy". Obrazek pochodzi z gry "X-wing" Fantasy Flight Games.

Na Celebration London możemy się spodziewać wielu nowych informacji o grach, między innymi o "LEGO: The Force Awakens", "Battlefroncie", "The Old Republic" i mobilnych. Dalej prowadzący zapraszają do zarejestrowania się w wyzwaniu ILM-u dla przyszłych artystów konceptualnych (czas już niestety minął).

W dalszej części filmu można zobaczyć co się stało, gdy ekipa zastąpiła stojącą w korytarzu zbroję szturmowca prawdziwym członkiem 501 Legionu, a następnie Andi zasiada ze szkockim zespołem Chvrches, by porozmawiać o "Gwiezdnych Wojnach". Wokalistka Lauren Mayberry udaje Jawę i zdradza, że kiedyś zrobiła sobie kostium tegoż na Halloween. Zapytani o "Przebudzenie Mocy", muzycy mówią, że "doceniają obecne w filmie paralele [z innymi filmami]", ale mają podzielone zdania na temat tego, kto powinien być ojcem Rey.

Kolejny news to reportaż ze Star Case - znajdującego się w Tokio sklepu poświęconego "Gwiezdnym Wojnom". Następnie dowiadujemy się które imię wybrano dla maskotki programu - po sugestiach typu Mouse Windu, Mouse Kanata i oczywiście Miki, ostatecznie zdecydowano się na CH-33Z ("cheese", czyli "ser"). Zadanie na przyszły tydzień to wysyłanie zdjęć starwarsowych tortów, bo w końcu w kolejną środę "Nowa nadzieja" obchodzić będzie 39. urodziny. Do fotografii należy dodać hasztag #StarWarsShowCake.
KOMENTARZE (10)

Star Wars TV

Debiut "The Star Wars Show"

2016-05-12 10:47:55 YouTube

Wczoraj na oficjalnym youtube'owym kanale "Gwiezdnych Wojen" zadebiutował nowy program informacyjny, zatytułowany "The Star Wars Show". Prowadzą go Andi Gutierrez, znana z "Rebels Reconów", oraz Pete Townley. Ideą TSWS jest przekazywanie wieści z całego tygodnia w możliwie jak najkrótszym czasie, gdyż odcinki będą trwały około 7-8 minut. Będziemy mogli je oglądać co środę.W debiutanckim odcinku prowadzący przypominają święto 4 maja i co robili fani z tej okazji, mówią o nadchodzących Celebration, między innymi o panelu dotyczącym "Łotra Jeden" na imprezie w Londynie. Następnie możemy zobaczyć fragmenty "Przebudzenia Mocy" w zamku Maz, a kolejnym ważnym punktem programu jest rozmowa z Duncanem Jonesem, reżyserem nadchodzącej filmowej adaptacji "Warcrafta". Mężczyzna opowiada jak wciągnął się w granie w gry dzięki starej Amidze i w jaki sposób wpłynęło to na sposób jego pracy nad filmem - przykładowo, parę ujęć będzie przypominało rzut izometryczny. Jako dziecko, Jones tworzył filmy metodą ujęć poklatkowych z użyciem figurek z "Gwiezdnych Wojen".

Kolejny punkt programu to reportaż z wizyty starwarsowych bohaterów w jednym z amerykańskich szpitali dla dzieci. Zaś potem, w segmencie "Wszystko jest istotne", ekipa prezentuje Kitstera i jego ogromny wpływ na sagę. Na koniec Andi i Pete proszą widzów o pomoc w nazwaniu maskotki programu - myszodroida. Można wysyłać swoje sugestie, opatrując je hasztagiem #StarWarsShow.
KOMENTARZE (14)
Loading..