TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #8

2016-06-30 10:16:14 YouTube

W dzisiejszym wydaniu "The Star Wars Show" możemy posłuchać wieści o Celebration, premierze gry "LEGO Star Wars: Przebudzenie Mocy" i zobaczyć jak Lucasfilm organizuje coroczny piknik. Następnie Pete Townley rozmawia z Burnie'em Burnsem i Blaine'em Gibsonem z wytwórni Rooster Teeth, a Pablo Hidalgo wtrąca się, aby sprawdzić ich wiedzę. Tu i ówdzie można zobaczyć starwarsowe vine'y, o które prowadzący prosili w zeszłym tygodniu, a zadanie na kolejne dni to powiedzenie jaką postać chcielibyście zobaczyć w formie figurki (która oczywiście jeszcze tej figurki nie ma). Swoje typy należy otagować #StarWarsShowToys na Twitterze.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Zakochany imperator, czyli o scenariuszach serialu aktorskiego słów parę

2016-06-28 17:05:53

Choć serial aktorski chyba szybko nie powstanie, to jednak od czasu do czasu wypływają pomysły ze scenariuszy. Niedawno jedną rewelacją podzielił się Cory Barlog, producent gier odpowiedzialny za serię „God of War”. Przyznał, że gdy jeszcze planowano serial, LucasArts chciało przygotować grę z nim związaną. Barlog był zaangażowany w ten projekt na tyle mocno, że miał możliwość pojechania na ranczo Lucasa, by przeczytać sobie w spokoju scenariusze do serialu.

To co go najbardziej uderzyło to postać imperatora. Serial między innymi miał nam ukazać zupełnie inne oblicze Palpatine’a, uczynić go bardziej sympatycznym. Co nie znaczy dobrym. Mieliśmy zrozumieć motywy, które doprowadziło go do tego kim się stał. Podobno za młodu Palpatine był całkiem sympatycznym, a w bezlitosnego typa zmieniła go bezduszna kobieta i związek z nią. Czyli nieszczęśliwa miłość zmieniła galaktykę.George Lucas wymyślił postać Sawa Gerrery, w którego w „Łotrze 1” wcieli się Forest Whitaker. Zanim postać trafiła do „Wojen klonów” istniała już wcześniej. Teraz pojawi się w filmie. Powyżej projekty Sawa z „Wojen klonów” Dave'a Filoniego.

Przyszłość „Star Wars Underworld” nie rysuje się dobrze. Wygląda na to, że scenariusze serialu będą raczej bazą pomysłów. A czy kiedyś powstanie w końcu z dawna obiecywany serial aktorski? Zobaczymy.
KOMENTARZE (20)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #7

2016-06-23 10:29:22 YouTube

Największy news z wczoraj i oczywiście w nowym "The Star Wars Show" to informacje o bohaterach "Łotra Jeden", a zwłaszcza o Sawie Gerrerze, w którego wcieli się Forest Whitaker. Okazuje się, że ta postać nie powstała wcale na potrzeby "The Clone Wars", lecz serialu aktorskiego. Ponadto można posłuchać o planach ILMxLAB stworzenia mieszanki rzeczywistości rozszerzonej i wirtualnej, o nowym DLC do "Battlefronta", pooglądać sylwetkę Rey w "LEGO: Przebudzeniu Mocy" i posłuchać wywiadu z twórcami "The Freemaker Adventures", serialu, który zadebiutował w tym tygodniu. W twitterowym plebiscycie na najpopularniejsze gry zwyciężyły takie tytuły jak "Battlefront II", "Knights of the Old Republic" czy seria "Jedi Knight". A zadanie na ten tydzień to przesyłanie vine'ów (oczywiście starwarsowych) z hasztagiem #StarWarsShowVine.


KOMENTARZE (5)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #6

2016-06-15 23:10:43 YouTube

W dzisiejszym "The Star Wars Show" pojawia się sam Anthony Daniels, który spotyka swoje pokryte złotą blachą wcielenie, a do tego wkrótce zawita do Londynu na Celebration. Ponadto możemy spojrzeć na pierwszy numer marvelowskiego "Hana Solo", jak się mają gry na E3 i posłuchać rozmowy z komediantem Nickiem Swardsonem. Pod koniec możecie zobaczyć fanowskie kolekcje z Bobą Fettem, a zadanie na ten tydzień to głosowanie na najlepszą grę SW - możecie wysyłać swoje propozycje na Twitterze, opatrując je hasztagiem #BestStarWarsGame.


KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #5

2016-06-09 10:25:22 YouTube

W dzisiejszym odcinku "The Star Wars Show" mamy informację o tym, ile ostatecznie zarobiło "Przebudzenie Mocy" w amerykańskich kinach i słówko o rozszerzonej rzeczywistości, która pojawi się na Celebration London. Steve Sansweet zaprasza nas do głosowania na najlepszy fanowski film, a Andi tym razem rozmawia z Angusem McLane'em, reżyserem filmu "Gdzie jest Dory", który niedługo wchodzi do kin. W sekcji "wszystko jest ważne" możemy posłuchać o istotnym wpływie admirała Ozzela na Sagę. A ponieważ w trakcie filmu rozpoczyna się dyskusja czy Boba Fett jest czy nie jest przereklamowaną postacią, ekipa prosi, by podsyłać jej swoje kolekcje z najsłynniejszym łowcą nagród. Zdjęcia należy opatrzyć hasztagiem #AlwaysBetOnFett.


KOMENTARZE (6)

Star Wars TV

"The Star Wars Show" #4

2016-06-02 10:06:22 YouTube

W czwartym odcinku "The Star Wars Show" prowadzący przedstawili najnowsze newsy związane z replikami z "Przebudzenia Mocy", konkursem na najlepszy fanfilm i biletami na konwent Celebration w Orlando w 2017 roku. Poza tym firma Fantasy Flight Games przedstawiła swoją aktualną ofertę i został przeprowadzony wywiad z Dennisem Murenem, specjalistą od efektów specjalnych z ILM, który pracował z Georgem Lucasem. Zapraszamy do oglądania.


KOMENTARZE (0)
Loading..