Star Wars TV

"The Star Wars Show" #20

YouTube
2

W tym tygodniu TSWS przypomina o nowych plakatach z "Łotra" i zeszycie "Star Wars", w którym dowiemy się o przeszłości Yody. Potem mamy jeszcze jeden klip z "Rebeliantów", których premiera w najbliższą sobotę. Jordan White, redaktor Marvela, opowiada o swojej pracy i ulubionych momentach z "Vadera". Potem nadchodzi chwila od sponsora, Verizonu, który pozwolił Andi i Peterowi się pościgać. Haczyk: musieli jednocześnie odpowiadać na pytania o SW. Na koniec możemy pooglądać fanarty CH-33Z, myszodroida z programu. A ponieważ w weekend wracają "Rebelsi", to tym razem ekipa chce zobaczyć nasze reakcje na premierę... w formie haiku. Jest to japoński siedemnastosylabowy wiersz o układzie 5+7+5 sylab w trzech wersach. Jeśli czujecie się na siłach (i macie umiejętności translatorskie), opatrzcie swoje utwory hasztagiem #Haiku4Hera.Tym razem w After Show ekipa rozmawia o muzyce "Rebeliantów" oraz nowościach od Marvela.

Powstaje kolejny serial animowany?

THR
20Wiemy na razie niewiele, ale od pewnego czasu tu i tam mówi się o tym, jakoby "Rebelianci" powoli mieli się zbierać (choć wiemy, że czwarta seria już powstaje). Tym razem jednak mamy jednak wieść z bardziej oficjalnego źródła: Ben Sherwood, prezes stacji ABC, udzielił wywiadu serwisowi The Hollywood Reporter. Zapytany o serial aktorski odparł, że wszystko leży w rękach Lucasfilmu, ale na naszym miejscu nie robiłby sobie większych nadziei. Za to zdradził, że właśnie trwają rozmowy na temat kolejnego serialu animowanego.

To by pokrywało się z niedawnymi wieściami o zatrudnieniu przez Lucasfilm Jennifer Muro jako scenarzystki, prawdopodobnie właśnie przy projekcie animowanym. Jeśli serial faktycznie powstaje, to najpewniej jego akcja będzie się działa po "Powrocie Jedi", gdyż byłaby to idealna okazja do ukazania wcześniejszych losów wielu postaci z sequeli. Z drugiej strony, erą w nowym kanonie ledwo dotkniętą są czasy Starej Republiki, acz pozostaje pytanie czy Disney chciałby ją eksplorować tak wcześnie, gdy firma skupia się raczej na oryginalnej trylogii i dalszych filmach. Czas pokaże.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

"The Star Wars Show" #19

YouTube
2

TSWS zaczyna od newsa serialowo-muzycznego; już niedługo, to jest w piątek, będziemy mogli ściągnąć w dystrybucji cyfrowej soundrack z pierwszego sezonu "Rebeliantów". Na drugi trzeba będzie poczekać do trzydziestego. Posiadacze iPhone'ów mogą sobie teraz kupić starwarsowe naklejki do konwersacji za całe 1,99$ w AppStore. Później jest jeszcze zajawka trailera DLC "Death Star" do "Battlefronta"; pełna wersja zwiastuna ukaże się w piątek.

Andi rozmawia z Pablem - jeden z najsłynniejszych członków Grupy Opowieści opowiada jak RPG-i sprawiły, że został fanem na całe życie oraz pomogły mu dostać pracę w Lucasfilmie. Potem możemy zobaczyć dom fanów z zeszłotygodniowej reklamy sieci Target. A w tym tygodniu zadanie przekazuje nam myszodroid CH-33Z: mamy podzielić się swoimi starwarsowymi dziełami z... sera. Jak zwykle potrzebny jest odpowiedni hasztag, tym razem #CH33ZYArt.After Show w tym tygodniu poświęcono największej kolekcji gwiezdno-wojennych pamiątek, Ranczu Obi-Wana, oraz zabawkom i gadżetom w ogólności.

Zapowiedź "The Freemaker Adventures" na DVD i blu-ray

Starwars.com
8Choć przygody rodziny Freemakerów niedawno się zakończyły, to fani serialu mogą już zacierać ręce: na Oficjalnej ukazała się zapowiedź wydania DVD i blu-ray. Można je będzie kupić 6 grudnia w USA. Prócz dwóch dysków znajdzie się tam również zestaw sześciu magnesów. Na Amazonie ceny to na razie 39,99$ i 42,99$, ale bliżej premiery na pewno będzie je można kupić taniej. Poniżej informacja o dodatkach i specyfikacja techniczna.

Dodatki
  • The Freemaker Adventures: Meet the Freemaker Family - nie ma o tym za dużo na Oficjalnej, ale jak wskazuje tytuł, będzie to zapewne dokument przybliżający tytułową rodzinkę.

  • Freemaker Salvage and Repair - też nie jest do końca jasne co to będzie, filmik, czy interaktywna gra. Tak czy siak, Freemakerowie pokażą nam swój rodzinny interes.

  • Filmy zza kulis i wywiady z twórcami.

Specyfikacja techniczna
  • Liczba dysków: 2 (zarówno blu-ray, jak i DVD).

  • Czas trwania: około 286 minut.

  • Obraz: 1:78 szerokoekranowy.

  • Dźwięk: 5.1 Dolby Digital.

  • Dubbing/napisy: angielski, francuski, hiszpański.

A w Polsce premiera "Przygód Freemakerów" nastąpi już 11 października, czyli za miesiąc. Pozostaje nam czekać na jakąś reklamę w naszym języku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

"The Star Wars Show" #18

YouTube
0

Nowy odcinek "The Star Wars Show" pokazuje nam profile fanów, którzy uczestniczyli w reklamie Targetu oraz film o efektach specjalnych z "Przebudzenia Mocy". Później mamy wywiad z samym Stevenem Sansweetem i oczywiście przy okazji wizytę na Ranczu Obi-Wana. Ekipa bawi się tam również na automatach w wyścigi podracerów. Pod koniec mamy okazję zobaczyć zdjęcia zabawek, które nadesłali fani.

"After Show" tym razem ekipa poświęca najlepszym starwarsowym zabawkom oraz swoim ulubionym droidom z filmów i seriali."The Star Wars Show" #17

YouTube
4

W tym tygodniu Andi ma urlop, ale podobnie jak Jedi z Rady, przekazuje nam wieści dzięki hologramowi. Ekipa przypomina filmik "Go Rogue", promujący gadżety z "Łotra Jeden". Dalszy ciąg zobaczymy we wrześniu na oficjalnym kanale. Gra mobilna "Galaxy of Heroes" również otrzyma łotrową aktualizację jeszcze w tym miesiącu - zalogujcie się dzisiaj i zacznijcie zbierać znaczki, które pomogą odblokować kolejnych bohaterów.

Pete ujawnia również nowego bohatera nadchodzącego filmu - to C2-B5, imperialny astromech. Jak wiemy, Imperium często poddaje swoje droidy czyszczeniu pamięci. Czy będzie tak w przypadku C2? Będziemy musieli się o tym przekonać. Townley przypomina też o premierze drugiego sezonu "Rebeliantów" na płytach DVD i blu-ray.

Potem możemy zobaczyć jak pracownicy Lucasfilmu bawią się z psiakami, a Pete rozmawia z Rayne Roberts, członkinią Grupy Opowieści. Kobieta opowiada jak podczas produkcji "Przebudzenia" wpadli na to, by to Luke'a szukali wszyscy. W filmach najważniejsza jest dla niej Moc. Rayne zdradza, że Gareth Edwards jest bardzo zainteresowany procesem storyboardingu, co wykorzystuje w "Łotrze". Na koniec możecie zobaczyć jakie prace LEGO nadesłali fani, a w tym tygodniu naszym zadaniem jest wysyłanie zdjęć ulubionych zabawek - wystarczy użyć hasztagu #StarWarsToyStory.Z kolei w "After Show" ekipa rozmawia o historii "Gwiezdnych Wojen" i Disneylandu oraz o oddziale Scar z nowych komiksów Marvela. Matt Martin z Grupy Opowieści mówi, że od razu dostrzegli podobieństwo ze "Złą Partią" z niewyświetlonych odcinków "Wojen klonów".

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.