TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-10-31 11:08:06

W nowym odcinku kolejne wywiady z obsadą „Mandalorianina", Dodatkowo Andi i Anthony próbują odtworzyć scenę wybuchającej barki Jabby z „Powrotu Jedi" w warunkach studyjnych, a także tradycyjnie przegląd wieści ze świata.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #12: Finn i zepsute droidy, część druga

2019-10-26 12:35:13 YouTube

W ostatnim odcinku „Star Wars Roll Out” Finn wpadł do śmieci. Co tam znajdzie? Przekonajcie się, oglądając kolejną część przygód kulkowych bohaterów sequeli.W tym tygodniu pojawił się też nowy filmik z ciekawostkami, które były puszczane przy okazji nowych odcinków „Galaktyki przygód”. Miniseria skończyła się dość niespodziewanie, najpewniej, by zrobić miejsce „Roll Out”, ale może wróci jeszcze przed premierą Epizodu IX?Około miesiąca temu jeden z użytkowników Tweetera znalazł taką grafikę. Kylo i Rey na pierwszym planie (którzy się co prawda gdzieś przewijali, ale nie za często, podobnie jak inni sequelowi bohaterowie) oraz generała Grievousa (który to w ogóle do tej pory nie wystąpił w GoA) może świadczyć o tym, że faktycznie czekają nas nowe epizody. Z drugiej strony, ciężko stwierdzić na ile grafika jest autentyczna.Zapraszamy do dyskusji na forum o „Roll Out” i „Galaxy of Adventures”.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2019-10-24 05:16:16

W dzisiejszym odcinku m. in. rozmowy z twórcami „Jedi: Fallen Order", przegląd reakcji fanów na finałowy trailer Epizodu 9 i inne wieści.


KOMENTARZE (5)

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #11: Finn i zepsute droidy, część pierwsza

2019-10-19 11:38:36 YouTube

W „Roll Out” zakończyliśmy niedawno historię Rey, teraz przyszedł czas na Finna. W odcinku możemy zobaczyć go jeszcze za czasów służby w Najwyższym Porządku. Co się stanie, gdy nasz bohater wpadnie do zsypu na śmieci? Przekonajcie się sami.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-10-17 07:25:35

W nowym odcinku m. in. wywiady z Halem Hickelem oraz Rachel Rose z Industrial Light and Magic, spojrzenie na książkę „The Art of Star Wars Rebels" i inne wieści.


KOMENTARZE (0)

Star Wars TV

Pełna zawartość Disney+ w dniu premiery

2019-10-15 20:45:12 Różne

Jednego nie można odmówić marketingowcom z Disney+: są bardzo pracowici. Wczoraj wrzucili do sieci filmik pod tytułem „Zasadniczo wszystko, co pojawi się na Disney+ 12 listopada". I do dosłownie wszystko: od „Królewny Śnieżki” z 1937 roku do „Mandalorianina” z 2019. Podsumowanie ponad osiemdziesięciu lat disneyowskich filmów i seriali zajmuje... ponad trzy godziny.Jeśli zatem wolicie wersję tekstową (choć nadal długą), można ją zobaczyć w tym tweeterowym temacie. Listę co nowszych tytułów zrobił blog What's on Disney+.A co ze Star Wars? Tu warto zajrzeć na Oficjalną. Oprócz zapowiedzianych filmów potwierdzają się też wieści z holenderskiej bety, czyli:

  • Pojawi się dokument, na razie jeden: „Empire of Dreams: The Story of the Star Wars Trilogy”.

  • „The Clone Wars”, sezony 1-5.

  • „The Clone Wars - The Lost Missions”, czyli (tak jakby) sezon 6.

  • „Rebelianci”, sezon 1-4.

  • „Ruch Oporu”, sezon 1.

  • „LEGO Star Wars: Nowe kroniki Yody”.

  • „LEGO Star Wars: Opowieści droidów”.

  • „LEGO Star Wars: Przygody Freemakerów”.

  • „LEGO Star Wars: All Stars”.

Start platformy w USA już za niecały miesiąc.
KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #10: Rey i tajemny skarb, część trzecia

2019-10-12 14:57:06 YouTube

Rey szukała rzadkich części, zamiast tego znalazła coś cenniejszego - roślinkę, co na Jakku jest niecodziennym widokiem, jednak zaatakowali ją Teedo. Czy dziewczynie uda się obronić przed napastnikami? Dowiecie się, oglądając finał tego aktu ze „Star Wars Roll Out”.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2019-10-10 10:12:30

W najnowszym odcinku „The Star Wars Show" jak zwykle wieści ze świata z minionych tygodni, prezentacja Anakina Skywalkera w grze „Galaxy of Heroes" oraz rozmowa z Kevinem Smithem o jego miłości do Star Wars.


KOMENTARZE (0)

Star Wars TV

Kanały Disneya znikną z kablówek

2019-10-09 09:41:45 RóżnePozostał nieco ponad miesiąc do premiery Disney+, przynajmniej w niektórych częściach świata. Firma ostro szykuje się do rzucenia rękawicy Netliksowi, Amazonowi Prime czy HBO GO, między innymi poprzez usuwanie swoich produkcji wszędzie, gdzie się tylko da po to, by ostatecznie dostępne były tylko na nowej platformie. Nie ominie to również kablówek.

Jak donosi What's on Disney Plus Sky (dostawca usług medialnych w wielu krajach świata) potwierdził, że 30 listopada usunie ze swojej oferty Disney Channel i Junior w Nowej Zelandii - czyli tydzień po tamtejszej premierze usługi. Taki sam los spotka australijskich widzów, którzy już od jakiegoś czasu nie mają Disney XD. To dość odważny ruch, biorąc pod uwagę fakt, że niektóre programy, które były dostępne na tych kanałach - jak chociażby „Ruch Oporu” - nie pojawią się w początkowej ofercie platformy.

Proces ten nie ominie Europy - powoli zaczyna się usuwanie kanałów ze Skya w Niemczech, Włoszech, Austrii i Szwajcarii. Kraje naszego kontynentu na razie nie dostaną Disney+, ale te prawdopodobnie będą musiały czekać jedynie kilka miesięcy, w przeciwieństwie do Polski. I to jest dobra okazja, by napisać o pomyśle, który urodził się w głowie naszego kolegi Mossara. Zaproponował on stworzenie hasztaga #DisneyPlusInPolandIn2020, by zwrócić uwagę firmy na fakt, że fandom w naszym kraju jest silny i też czeka na rozmaite produkcje, chociażby „Mandalorianina”, którego chciałby obejrzeć legalnie. Rozpowszechniajcie słowo na rozmaitych portalach społecznościowych - a może coś nam się uda?A jak tam się ma Disney+ w Holandii? Bardzo dobrze - wedle bloga na bezpłatną betę zapisało się 8% gospodarstw domowych, a to wszystko tylko z kampanią marketingową w mediach społecznościowych i na razie bez nowości w ofercie. Wśród subskrybentów dominują osoby młode (w latach 20) i z wyższym wykształceniem.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (17)

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #9: Rey i tajemny skarb, część druga

2019-10-04 19:28:24 YouTube

W ostatnim odcinku „Roll Out” Rey znalazła miejsce wypełnione po brzegi złomiarskimi skarbami. Leczy czy to okaże się najcenniejsze? Przekonajcie się, oglądając najnowszy epizod.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-10-03 07:47:37

W dzisiejszym odcinku m. in, prezentacja nowego obcego z „Skywalker Odrodzenie", wieści ze świata oraz wywiad ze Steve'em Sansweetem.


KOMENTARZE (0)
Loading..