TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Vader vs flota rebelii

2019-03-30 14:37:26 YouTube

Darth Vader budził strach nie tylko na polu bitwy czy na mostku krążownika, lecz także w kosmosie, gdy zasiadał za sterami myśliwca. I to właśnie jego umiejętności pilotażu są tematem dzisiejszego odcinka „Galaxy of Adventures”. Co ciekawe, to pierwszy epizod, który nie pokazuje wyłącznie wydarzeń z filmów, lecz także z serialu - a konkretnie z premiery drugiego sezonu „Rebeliantów”.W ciekawostkach możemy zaś posłuchać o Sithach i ich historii.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (6)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-03-27 21:21:34

W nowym odcinku kolejne informacje o Celebration, wywiad z aktorem Philem LaMarrem oraz tradycyjnie przegląd wieści ze świata Star Wars oraz reportaż o tym, jak Darth Revan znalazł się w grze „Galaxy of Heroes".


KOMENTARZE (7)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Luke vs maszyny kroczące

2019-03-23 16:24:52 YouTube

Bitwa o Hoth to z pewnością jedna z najbardziej rozpoznawanych batalii w Sadze. Śnieżny krajobraz, okopy, rebelianci rozpaczliwie broniący bazy, a przede wszystkim maszyny kroczące - to wszystko buduje jej klimat. W najnowszym odcinku „Galaxy of Adventures” możemy obejrzeć ją w animowanej formie, a konkretniej perspektywę Luke'a.W ciekawostkach możemy zaś posłuchać o szeroko pojętych pojazdach przystosowanych do pracy na planetach - ścigaczy, pojazdach atmosferycznych czy czołgach.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-03-23 12:09:39

W najnowszym odcinku „The Star Wars Show" oprócz wieści ze świata mamy wywiad z Christopherem Seanem, podkładającym głos Kazudzie w serialu „Ruch Oporu". Zapraszamy do obejrzenia.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Yoda

2019-03-17 19:10:35 YouTube

Yoda jest bez wątpienia jedną z najważniejszych postaci w Sadze - pełen życiowej mądrości i humoru, potrafił świetnie walczyć, lecz po broń sięgał w ostateczności. Dzisiejszy odcinek „Galaxy of Adventures” przedstawia nam moment pierwszego spotkania z Lukiem na Dagobah, ale stary mistrz przypomina też sobie swoje czasy na polu bitwy.A ciekawostki tym razem pasują tematycznie i dotyczą rycerzy Jedi.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2019-03-14 10:53:44

W dzisiejszym odcinku m. in. kolejne wieści o Celebration, wieści ze świata oraz wywiad ze Scottem Lawrence'em, udzielającym głosu Jarekowi Yaegerowi w serialu „Ruch Oporu".


KOMENTARZE (11)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - ratunek ze zgniatarki

2019-03-09 21:01:54 YouTube

W historii galaktyki znamy wielu bohaterów, którzy mieli wpływ na najważniejsze wydarzenia - ale czasem wszystko zależało od wiernych pomocników. Tak też było, gdy Artoo i Threepio uratowali Hana, Leię, Luke'a i Chewiego ze zgniatarki śmierci na Gwieździe Śmierci. I o tym też opowiada najnowszy odcinek „Galaxy of Adventures”.Zazwyczaj ciekawostki w taki czy inny sposób łączyły się z odcinkiem, nie jest tak jednak w tym tygodniu, bo opowiadają o najrozmaitszych obcych z Sagi. Może to jakiś rodzaj zapowiedzi następnego epizodu?Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-03-07 04:53:20

W dzisiejszym odcinku oprócz wieści ze świata, Celebration i innych, możemy posłuchać wywiadu z Emily Kate Johnston, autorką m. in. powieści „Ahsoka", z okazji premiery jej nowej książki pt. „Queen's Shadow".


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Robot Chicken: The Farce Awokens”

2019-03-06 10:16:54 youtube.com

„Robot Chicken” to satyryczny animowany program stworzony przez Setha Greena i Matthew Senreicha zrealizowany techniką poklatkową, który cieszy się stałą popularnością od 2005 roku. Twórcy w odcinkach sprawnie wyśmiewają się z dzieł popkultury w tym z Gwiezdnych wojen. W latach 2007-2010 roku powstały nawet filmy parodiujące epizody: „Robot Chicken: Star Wars”, „Robot Chicken II: Star Wars” i „Robot Chicken III: Star Wars”. Parę dni temu kanał Adult Swim UK wypuścił nowy materiał, dotyczący filmu „Przebudzenie Mocy”.


KOMENTARZE (9)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Han Solo

2019-03-02 09:57:48 YouTube

Han Solo to z pewnością jeden z ulubieńców fanów - na pewno nie zły, ale też nie do końca dobry, odnajdujący się raczej w odcieniach moralnej szarości. Świetny pilot, do tego wygadany i czarujący. I właśnie jego dotyczą najnowsze materiały z „Galaxy of Adventures”. Pierwszy filmik to kluczowy w historii SW moment, w którym Solo zmienił zdanie i ruszył na pomoc Luke'owi podczas bitwy o Yavin. Drugi to głównie jego przygody na pokładzie „Sokoła”, choć zaplątała się też tam historia o Lei. Możemy również tam zobaczyć dwa filmiki z ciekawostkami.

Polski Disney XD nadrobił zaległości w kwestii filmików z faktami i wczoraj wgrał pokaźną ich część.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)
Loading..