Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Han i Leia

YouTube
9

Kto się czubi, ten się lubi - to przysłowie idealnie opisuje relację pomiędzy Hanem a Leią. I choć nie zawsze było między nimi różowo, to pewne jest, że mimo przeciwności bardzo się kochali.Tydzień temu mogliśmy posłuchać ciekawostek o rebeliantach, teraz czas na Imperium.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Galaxy of Adventures” - Leia i Wicket

Różne
3

Przypadkowe spotkanie Lei i Wicketa na Endorze dało początek sojuszowi, który zmienił losy galaktyki. To dzięki niemu rebelianci połączyli siły z Ewokami i wspólnie wyłączyli pole chroniące drugą Gwiazdę Śmierci. I o początku tej właśnie przyjaźni opowiada dziś „Galaktyka przygód”.

Na Celebration dostępny był widoczny wyżej plakat - jest to przeróbka oficjalnej grafiki konwentu.Ciekawostki przedstawiają nam z kolei kilka faktów o Sojuszu Rebeliantów.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Galaxy of Adventures” - Luke i Artoo

YouTube
1

Celebration trwa w najlepsze, ale nie przeszkodziło to w premierze kolejnego epizodu „Galaktyki przygód”. Tym razem nie skupia się on na konkretnym epizodzie Sagi, lecz ukazuje więź łączącą pilotów z astromechami - ze szczególnym uwzględnieniem Luke'a i Artoo.W ciekawostkach podjęto temat różnorakich maszyn kroczących. Polski Disney XD dodał też kolejną porcję w naszym rodzimym języku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Więcej szczegółów o Cassianie Andorze, wraca Tudyk

oficjalna
21

Wczoraj odbyła się zapowiadana prezentacja platformy Disney+, która ruszy 12 listopada. Kathleen Kennedy przy tej okazji powiedziała trochę więcej na temat serialu o Cassianie Andorze.


Alan Tudyk


Premiera serialu jest zaplanowana na rok 2021. Akcja będzie się dziać, jak już wiemy, przed „Łotrem 1”. Oprócz Diego Luny, zagra Alan Tudyk ponownie wcielając się w rolę K-2SO. Tudyk zarówno podłoży głos jak i będzie brać udział w nagraniach motion-capture.


Stephen Schiff


Zgodnie z wcześniejszymi, nieoficjalnymi doniesieniami, za serial będzie odpowiadał Stephen Schiff. Serial ma być porywającym thrillerem szpiegowskim.

Cassian Andor: serial powstanie w Anglii?

6

Niewiele nowego słychać o produkcji serialu o Cassianie Andorze, ale pojawiają się drobne plotki na ten temat.

Podobno serial ma być kręcony w Wielkiej Brytanii. Nie w USA jak „The Mandalorian”, który swoją drogą ma dostać drugi sezon. Cassiana Andora nie będą też kręcić w Pinewood. „Gwiezdne Wojny” szukają sobie innej lokacji w Anglii. Zatem serial będzie powstawać już po nowemu.Choć wcześniejsze plotki sugerowały, że produkcja zacznie się jesienią, rok po „The Mandalorian”, jest szansa, że Disney bardziej wymiesza te seriale, tak by nie wchodziły na platformę w zbyt bliskich odstępach czasu. Ale może to znaczyć, że to właśnie na drugi sezon „The Mandalorian” przyjdzie nam sobie poczekać.

Za scenariusz przynajmniej jednego odcinka, a także biblię serialu ma odpowiadać Jared Bush. Wcześniej pracował u Disneya przy scenariuszach do „Zwierzogrodu” i „Vaiany: Skarbu oceanu”.

Miejmy nadzieję, że w ciągu tygodnia dowiemy się czegoś więcej o kolejnych planach Lucasfilmu i Disneya. W tym tygodniu czeka nas prezentacja Disney+ i Star Wars Celebration.

„Galaxy of Adventures” - Han Solo vs kosmiczny ślimak

YouTube
11

O Hanie Solo w „Galaxy of Adventures” już było, ale nic dziwnego, że twórcy wciąż powracają do postaci - w końcu przemytnik jest jednym z ulubionych bohaterów fanów. Tym razem możemy pooglądać jego ucieczkę przed Imperium i exogorthem.Korespondujące ciekawostki opowiadają o różnych planetach ze świata Sagi.Dotarła też kolejna porcja odcinków po polsku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

10

W dzisiejszym odcinku m. in. kolejne wieści o Celebration, a także wywiad z Paulem Duncanem, autorem książki „Star Wars Archives 1977-1983" oraz wizyta w archiwach LucasFilmu.

„Galaxy of Adventures” zastąpi filmy [Prima Aprilis]

Reddit
13

Od kilku miesięcy możemy mniej więcej co tydzień oglądać nowy odcinek serialu „Galaxy of Adventures”, który w charakterystycznym stylu przedstawia nam kluczowe wydarzenia z Sagi, głównie z oryginalnej trylogii, choć, jak to było w ostatnim epizodzie, mamy też animacje animacji. Cały projekt jest elementem wielkiego odliczania do premiery Epizodu IX - ostatniego z sequeli i zarazem ostatniego filmu o Skywalkerach. Ale okazuje się, że za tym wszystkim może kryć się coś jeszcze.

Jak donoszą źródła na różnych subredditach, w Lucasfilm Animation podobno dyskutuje się nad przygotowaniem nowej, przystosowanej do współczesnego widza wersji oryginalnej trylogii w formie animowanej. Miałaby ona przedstawiać niektóre wydarzenia w innej wersji, aby wpasować się w obecną politykę Disneya.

Jak konkretnie miałoby to wyglądać? Dobry przykład mieliśmy przy okazji odcinka z Leią, gdzie księżniczka bierze sprawy w swoje własne ręce, a mężczyźni są sportretowani jak ciamajdy - Luke zaplątuje się w linki i dostaje siarczysty policzek, a Chewbacca kopa w zadek. Większa rola kobiet miałaby być zresztą widoczna na przestrzeni całej animacji.Nie wiadomo jeszcze kiedy nowa animacja miałaby zadebiutować, ale mówi się, że miałby mieć to miejsce jeszcze przed Epizodem IX, zapewne tradycyjnie na jesieni. Choć Filoni jest teraz mocno zajęty TCW i „The Mandalorian”, to podobno w filmie znajdą się „jego charakterystyczne wpływy”.

Update

Oczywiście żaden reboot nam się nie szykuje, przynajmniej na razie. Sceny przedstawione w serialu są mocno przerysowane (jak choćby ta z Lukiem biorącym miecz od Bena, w której wokół chłopaka rozbłyska światło i zrywa się wiatr), ale cóż, taka licentia poetica. Faktem jednak pozostaje, że wyżej wspomniany epizod z Leią nie wszystkim przypadł do gustu. Księżniczka umiała sobie poradzić nie gorzej od mężczyzn, ale zachowywała przy tym klasę, o czym twórcy „Galaxy of Adventures” chyba zapomnieli.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.