TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Han i Leia

2019-04-27 19:53:33 YouTube

Kto się czubi, ten się lubi - to przysłowie idealnie opisuje relację pomiędzy Hanem a Leią. I choć nie zawsze było między nimi różowo, to pewne jest, że mimo przeciwności bardzo się kochali.Tydzień temu mogliśmy posłuchać ciekawostek o rebeliantach, teraz czas na Imperium.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-04-25 09:54:07

W tym odcinku oprócz wieści ze świata wywiad z Danielem Jose Olderem, autorem powieści „Ostatni strzał" oraz kolejne wspomnienia z Celebration.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Leia i Wicket

2019-04-20 13:46:28 Różne

Przypadkowe spotkanie Lei i Wicketa na Endorze dało początek sojuszowi, który zmienił losy galaktyki. To dzięki niemu rebelianci połączyli siły z Ewokami i wspólnie wyłączyli pole chroniące drugą Gwiazdę Śmierci. I o początku tej właśnie przyjaźni opowiada dziś „Galaktyka przygód”.

Na Celebration dostępny był widoczny wyżej plakat - jest to przeróbka oficjalnej grafiki konwentu.Ciekawostki przedstawiają nam z kolei kilka faktów o Sojuszu Rebeliantów.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-04-19 16:41:10

W nowym odcinku m. in. podsumowanie Celebration i wywiady z Kathleen Kennedy, J. J. Abramsem i obsadą Epizodu IX.


KOMENTARZE (5)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Luke i Artoo

2019-04-13 15:45:30 YouTube

Celebration trwa w najlepsze, ale nie przeszkodziło to w premierze kolejnego epizodu „Galaktyki przygód”. Tym razem nie skupia się on na konkretnym epizodzie Sagi, lecz ukazuje więź łączącą pilotów z astromechami - ze szczególnym uwzględnieniem Luke'a i Artoo.W ciekawostkach podjęto temat różnorakich maszyn kroczących. Polski Disney XD dodał też kolejną porcję w naszym rodzimym języku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-04-11 08:45:16

W nowym odcinku kolejne informacje o Celebration, które odbędzie się już w tym tygodniu, wieści ze świata oraz spotkanie z obsadą audiobooka „Dooku: Jedi Lost", o którym pisaliśmy w tym newsie.


KOMENTARZE (5)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Han Solo vs kosmiczny ślimak

2019-04-06 17:21:11 YouTube

O Hanie Solo w „Galaxy of Adventures” już było, ale nic dziwnego, że twórcy wciąż powracają do postaci - w końcu przemytnik jest jednym z ulubionych bohaterów fanów. Tym razem możemy pooglądać jego ucieczkę przed Imperium i exogorthem.Korespondujące ciekawostki opowiadają o różnych planetach ze świata Sagi.Dotarła też kolejna porcja odcinków po polsku.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (11)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-04-04 11:11:33

W dzisiejszym odcinku m. in. kolejne wieści o Celebration, a także wywiad z Paulem Duncanem, autorem książki „Star Wars Archives 1977-1983" oraz wizyta w archiwach LucasFilmu.


KOMENTARZE (10)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” zastąpi filmy [Prima Aprilis]

2019-04-01 07:57:32 Reddit

Od kilku miesięcy możemy mniej więcej co tydzień oglądać nowy odcinek serialu „Galaxy of Adventures”, który w charakterystycznym stylu przedstawia nam kluczowe wydarzenia z Sagi, głównie z oryginalnej trylogii, choć, jak to było w ostatnim epizodzie, mamy też animacje animacji. Cały projekt jest elementem wielkiego odliczania do premiery Epizodu IX - ostatniego z sequeli i zarazem ostatniego filmu o Skywalkerach. Ale okazuje się, że za tym wszystkim może kryć się coś jeszcze.

Jak donoszą źródła na różnych subredditach, w Lucasfilm Animation podobno dyskutuje się nad przygotowaniem nowej, przystosowanej do współczesnego widza wersji oryginalnej trylogii w formie animowanej. Miałaby ona przedstawiać niektóre wydarzenia w innej wersji, aby wpasować się w obecną politykę Disneya.

Jak konkretnie miałoby to wyglądać? Dobry przykład mieliśmy przy okazji odcinka z Leią, gdzie księżniczka bierze sprawy w swoje własne ręce, a mężczyźni są sportretowani jak ciamajdy - Luke zaplątuje się w linki i dostaje siarczysty policzek, a Chewbacca kopa w zadek. Większa rola kobiet miałaby być zresztą widoczna na przestrzeni całej animacji.Nie wiadomo jeszcze kiedy nowa animacja miałaby zadebiutować, ale mówi się, że miałby mieć to miejsce jeszcze przed Epizodem IX, zapewne tradycyjnie na jesieni. Choć Filoni jest teraz mocno zajęty TCW i „The Mandalorian”, to podobno w filmie znajdą się „jego charakterystyczne wpływy”.

Update

Oczywiście żaden reboot nam się nie szykuje, przynajmniej na razie. Sceny przedstawione w serialu są mocno przerysowane (jak choćby ta z Lukiem biorącym miecz od Bena, w której wokół chłopaka rozbłyska światło i zrywa się wiatr), ale cóż, taka licentia poetica. Faktem jednak pozostaje, że wyżej wspomniany epizod z Leią nie wszystkim przypadł do gustu. Księżniczka umiała sobie poradzić nie gorzej od mężczyzn, ale zachowywała przy tym klasę, o czym twórcy „Galaxy of Adventures” chyba zapomnieli.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (13)
Loading..