TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Jedi vs Sithowie

2019-06-28 19:04:11 YouTube

„Gwiezdne Wojny” opowiadają wiele historii i mają w sobie jeszcze więcej motywów, aluzji i nawiązań. Ale nie da się ukryć, że jest to przede wszystkim opowieść o konflikcie pomiędzy dobrem a złem, reprezentowanym między innymi przez Jedi i Sithów. Dzisiejszy filmik przedstawia ową walkę przekrojowo przez (prawie) całą sagę Skywalkerów.W ciekawostkach przedstawiono zaś sylwetkę imperatora Sheeva Palpatine'a. Dotarła też kolejna partia tych w polskiej wersji, nie obyło się jednak bez drobnych wpadek.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

Filoni i Favreau robią serial animowany?

2019-06-28 12:20:20 Making Star WarsWiemy, że takie plotki pojawiają się co jakiś czas, ale zwykle ostatecznie - nawet po wielu miesiącach - okazują się prawdą. Tym razem do ciekawych wieści dotarł Jason Ward z Making Star Wars. Twierdzi on, że „widział/słyszał/wie” o serialu animowanym, nad którym właśnie trwają prace. Podzielił się dwiema informacjami na jego temat.

Po pierwsze, ma być to dzieło Dave'a Filoniego i Jona Favreau. Obaj panowie pracują obecnie nad aktorskim „The Mandalorian”, ale nie, nie będzie to żaden suplement ani spin-off do tegoż. Przynajmniej Jason tak słyszał, chociaż zaznaczył jednocześnie, że wszystko jest możliwe. O czym zatem będzie? To już druga informacja: ma podobno dziać się „bliżej filmowych wydarzeń”. To znaczy, że w formule ma być zupełnie inny niż „Ruch Oporu” i nawet „Rebelianci”. Ward nie dopowiedział tego, ale zapewne możemy spodziewać się czegoś bardziej w stylu TCW.

Plotka brzmi prawdopodobnie - po pierwsze, MSW wielokrotnie było źródłem dobrych przecieków. Po drugie, sam Bob Iger powiedział, że czeka nas wiele seriali. Bo choć na Disney+ czekają na nas „Mandalorianin”, nowe odcinki TCW czy serial o Cassianie, to na dłuższą metę platforma będzie potrzebowała czegoś więcej, by przyciągnąć widzów. Stworzenie kolejnego serialu animowanego wydaje się zatem logicznym posunięciem. Wielu fanów sądzi, że idealnym tematem byłaby tu opowieść o akademii Luke'a. Z drugiej strony trio Ezra-Sabine-Ahsoka też ma spore grono wielbicieli, które chciałoby się dowiedzieć co dalej. To, że coś się tu szykuje, sugerował sam Dave - tu i tutaj.

Chodzą słuchy, że na najbliższym San Diego Comic Conie (18-21 lipca) tematem głównym nie będzie „Skywalker. Odrodzenie”, tylko produkcje na Disney+. Ale nie nastawiajmy się, że usłyszymy jakieś konkrety o nowym serialu, bo na to prawdopodobnie będziemy jeszcze musieli sporo poczekać.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (10)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-06-27 14:05:31

W dzisiejszym odcinku m. in. fragment nowej powieści z Thrawnem i wywiad z aktorem komediowym Peterem Holmesem o „Łotrze 1" a także kolejne wieści o „Jedi: Fallen Order".


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Boba Fett

2019-06-22 09:11:24 YouTube

Boba Fett, postać kultowa wśród fanów i najsłynniejszy łowca nagród w całej galaktyce, jest dziś głównym bohaterem „Galaktyki przygód”. Filmik ukazuje przede wszystkim sceny z „Powrotu Jedi”, choć jest kilka nowych.Ciekawostki prezentują nam skrócony opis wojen klonów, co może być zapowiedzią odcinków o prequelach.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (12)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-06-20 10:47:39

W najnowszym odcinku „The Star Wars Show" m. in. mamy wieści głównie o komiksach „Rebels and Rogues (arc komiksu Marvel's Star Wars") oraz okładki „Marvel's Star Wars: Age of Resistance", a także wieści ze świata oraz rozmowa z twórcami planety Batuu w Galaxy's Edge.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Historia Hana Solo

2019-06-15 21:18:45 YouTube

O Hanie Solo w „Galaktyce przygód” było już parę razy. Tym razem mamy okazję prześledzić jego drogę od przemytnika, cwaniaczka i oportunisty do generała walczącego w sprawie rebelii. Ten odcinek to także animowane wystąpienie Enfys Nest oraz kapitana Reksa na Endorze, którego wystąpienie zostało jakiś czas temu retconowane przez Lucasfilm.W ciekawostkach możemy posłuchać o wielkich rywalach, choć wszystkich ikonicznych przeciwników nie udało się zawrzeć.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

Kolejny odcinek „The Star Wars Show"

2019-06-13 09:09:33

W dzisiejszym odcinku głównie mowa jest o grze „Jedi: Fallen Order". Oprócz tego kilka słów o „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga" oraz inne wieści ze świata.


KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Chewbacca i Ewoki

2019-06-08 09:25:50 Różne

Czasem najlepszą strategią jest wykorzystanie broni wroga przeciw niemu samemu. Niedozbrojeni rebelianci bardzo często stosowali się do takich metod, a jednym z idealnych przykładów była chwila, w której Chewie wraz z Ewokami ukradli AT-ST na Endorze i użyli go, by siać spustoszenie w imperialnych szeregach. Dziś możemy zobaczyć tę scenę w wersji animowanej.Ciekawostki zaś to krótka historia superbroni - obu Gwiazd Śmierci i Starkillera.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-06-06 12:17:43

W nowym odcinku poznamy sekrety parku rozrywki Galaxy's Edge, w tym placówki Black Spire na Batuu. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcjami jakie twórcy przygotowali zwiedzającym.


KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Luke vs rankor

2019-06-01 12:22:17 YouTube

W „Galaktyce przygód” znów mamy „Powrót Jedi" i tym razem możemy obejrzeć batalię Luke'a z Pateesą, rankorem Jabby.Z kolei ciekawostki prezentują nam różnorakie stwory, które zasiedlały światy w galaktyce.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)
Loading..