TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #8: Rey i tajemny skarb, część pierwsza

2019-09-27 20:49:55 YouTube

W dniu dzisiejszym możemy zobaczyć przygody kulkowej wersji Rey, która jak zwykle boryka się ze zbieraniem złomu na Jakku. Co się stanie, gdy dziewczyna znajdzie cenną część? Przekonajcie się sami.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-09-26 08:23:25

W nowym odcinku nowego programu zaproszenie na dzisiejsze wydarzenie - transmisję na żywo z tzw. Triple Force Friday (będzie m. in. obsada nowych epizodów i „Mandalorianina"). Pokazany zostanie też najnowszy trailer „Jedi: Fallen Order". Transmisja rozpocznie się o 11.00 PT czyli w godzinach popołudniowych wg naszego czasu.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #7: Maz i gigantyczny blorp, część druga

2019-09-21 11:51:26 YouTube

W zeszłym tygodniu w nowej historii z „Roll Out” mogliśmy zobaczyć jak para łotrów wnosi do zamku Maz stworka zwanego blorpem, który urasta do ogromnych rozmiarów. Jak Kanata poradziła sobie z tym problemem? O tym możecie się przekonać, oglądając filmik.


KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

Jon Favreau chciałby nakręcić „Holiday Special”

2019-09-21 06:44:18

Podczas gali Saturnów Jon Favreau wyraził bardzo ciekawe życzenie. Przyznał, że chciałby nakręcić... „Star Wars Holiday Special”. Powiedział, że jeśli fani również sobie tego życzą należy o tym mówić głośno, tak by Disney+ o tym się dowiedział. Jednocześnie Favreau podkreślił, że kocha „Holiday Special”, także dlatego, że przedstawiono tam Bobę Fetta i jego niesamowitą broń. Była to dla niego inspiracja przy tworzeniu serialu „The Mandalorian”.

To dość osobliwe życzenie. „Star Wars Holiday Special” to dziś mityczny program, który wyemitowano raz w telewizji w 1978. Wykorzystano luźne pomysły George’a Lucasa, który nie miał czasu się tym zajmować. Ogólnie ukazano święta u rodziny Chewbaccy, a także śpiewającą Leię (Carrie Fisher), kantynę dziwów a w trakcie jeszcze leciała kreskówka z Bobą Fettem. Dzieło to nie zyskało wielu fanów, a sam Lucas chciał je wymazać z powierzchni Ziemi. Niemniej jednak wiele z elementów trafiło do kanonu.Fani przez lata mieli różny stosunek do „Holiday Special”, traktując ją jako ciekawostkę. Zwłaszcza, że nie da się tego legalnie obejrzeć. To nie po raz pierwszy Favreau pokazuje, że jest hardocore’owym fanem z długim stażem. Przypominamy, że jako jeden z nielicznych twórców, mówi, iż Expanded Universe było kanonem, zanim zostało zmienione w legendy. Ukazuje to jak mocno i jak długo Jon siedzi w „Gwiezdnych Wojnach”. Zobaczymy na ile to wpłynie na „The Mandalorian”.
KOMENTARZE (13)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-09-19 08:31:13

W dzisiejszym odcinku m. in. jak zwykle wieści ze świata, nagroda Saturn dla serialu „Ruch Oporu" oraz wywiad z Jacqui Lopez o jej pracy jako wiceszefowej działu animacji w Lucasfilmie.


KOMENTARZE (0)

Star Wars TV

Spin-off „Hana Solo” w Disney+?

2019-09-16 17:56:56

„Han Solo” nie poradził sobie w kinach, ale już dzięki telewizji, VOD czy domowemu wideo film zyskał dużo większą, wierną publikę. To oni wsparli akcję #MakeSolo2Happen. I chodzą plotki, że w pewien sposób akcja odniosła skutek, choć w trochę innej formie niż oczekiwana.

Przede wszystkim według plotek miałby być to serial o Szkarłatnym Świcie, bez Hana, Landa i Chewiego w rolach głównych, czyli typowy spin-off. Jednocześnie nie byłoby to projekt całkowicie nowy. Jeszcze przed premierą „Hana Solo” pojawiła się informacja o projekcie „Mos Eisley” czy czymś takim. Faktycznie miałby to być serial, który częściowo ewoluował z jeszcze innego – „Underworld”. Jednak z powodu wyniku „Hana Solo” „Mos Eisley” upadło. Teraz mogłoby się odrodzić w formie „Szkarłatnego Świtu”.

Trudno stwierdzić na ile jest to plotka, a na ile pobożne życzenie fanów. Źródłem tej plotki jest Jordan Maison. On w lutym sugerował rychłe ogłoszenie serialu o Kenobim. Zamiast Celebration serial ogłoszono podczas D23, reszta się zgadza. Może i tym razem ma rację?


KOMENTARZE (11)

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #6: Maz i gigantyczny blorp, część pierwsza

2019-09-13 23:34:31 YouTube

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią, dzisiejszy odcinek „Roll Out” będzie dotyczył Maz. Co się stanie, gdy dwóch gości przyniesie do jej zamku z pozoru niewinnego stworka? Obejrzyjcie, by się przekonać...Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

Wersja beta Disney+ w Holandii

2019-09-12 20:23:45 Różne

Do premiery Disney+ w Stanach i kilku innych krajach zostały dwa miesiące, jednak część fanów ma już dostęp do platformy. Mowa o Holendrach, u których firma wprowadziła wersję beta aplikacji. Jak możemy przeczytać na What's on Disney+, w tej chwili dostępne są wszystkie zapowiedziane filmy kinowe, seriale animowane i te spod znaku LEGO. Co ciekawe, można tam odnaleźć też „kolekcję Dartha Vadera”, czyli wszystkie produkcje, w których występuje mroczny lord. Postaci czy seriale z innych franczyz są pogrupowane w podobny sposób. Jak donoszą fani, „Łotra 1” i „Ostatniego Jedi” można oglądać w 4K.

Holenderska wersja aplikacji będzie trochę inna od chociażby amerykańskiej, gdyż Holendrzy nie mają umów z Netliksem (acz dotyczyć do będzie bardziej na przykład Marvela). Zresztą tak czy siak możemy spodziewać się różnic regionalnych. A oto jak prezentuje się interfejs aplikacji. W filmie księdza Rodericka (słynny fan, któremu kapłaństwo nie przeszkadza w lubieniu Sagi) pada kilka ważnych informacji: aby móc dołączyć do bety, trzeba już podać informacje o formie płatności. Pieniądze na razie nie są ściągane, stanie się to dopiero w listopadzie.

Narzekania? Na razie niewielkie, niektórym przeszkadza mały wybór ikon przy tworzeniu profili, zwłaszcza postaci kobiecych (choć Ahsoka i Sabine są). Ale te pewnie będą dodane w pełnej wersji.A co z wersją polską? Tu niespodzianka, bo w końcu coś się zmieniło na rodzimej stronie, pojawił się na niej bowiem link do logowania. Ten jednak przekierowuje nas na europejską podstronę... i chyba dalej nic się nie da zrobić. Być może jest to opcja dostępna jedynie dla Holendrów, jest wszak promyk nadziei, że pooglądamy filmy i seriale po polsku nieco wcześniej.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (12)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-09-11 21:42:21

W dzisiejszym odcinku m. in. spojrzenie na X-Winga Poe Damerona z Epizodu IX oraz wywiady z Ethanem Sacksem, Willem Slineyem, Zoraidą Córdovą i Delilah Dawson o ich książkach i szczegółach dotyczących stacji Black Spire.


KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

„Star Wars Roll Out” #5: Chewie, porgi i potwór morski, część druga

2019-09-07 15:10:14 Różne

Przed nami druga część przygód kulistego Chewbaccy na Ahch-To. Czy uda mu się wydostać ze szponów (a raczej bańki) potwora morskiego? Przekonajcie się sami.Na Twitterze sleemo dotarła do japońskich zapowiedzi kolejnych odcinków. Jeśli tłumaczenie jest w stu procentach poprawne, to następne dwa tygodnie będą poświęcone odcinkom pod tytułem „Maz and the Great Brope”. Opis prezentuje się następująco: Gdy Maz wita gości w swoim zamku, przyniesiony przez dwóch łotrów stwór zwany „bropem” zaczyna rosnąć!

Natomiast od 27 września zobaczymy trzy odcinki pod wspólnym tytułem „Rey and the Treasures of the Desert”. Opis: Rey jest złomiarką. Pewnego dnia odkrywa rzadką część, lecz ta szybko zostaje ukradziona przez przemytników.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2019-09-05 11:38:51

W dzisiejszym odcinku m. in. wywiady z Keri Russell, Oscarem Isaacem, Daisy Ridley, Joonasem Suotamo, Billym Dee Wiliamsem, Kelly M. Tran, Johnem Boyegą, Naomi Ackie dotyczące „Skywalker Odrodzenie".


KOMENTARZE (2)
Loading..