TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2020-10-29 22:49:02

W najnowszym odcinku m. in. powrót do pierwszego sezonu „Mandalorianina", premiera nowego odcinka animowanego serialu „Galaxy of Adventures", tym razem o Obi-Wanie, a także spojrzenie na wywołujące dreszcze sceny z gwiezdnej sagi z okazji Halloween.


KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - Obi-Wan Kenobi

2020-10-28 23:04:50 YouTube

Po dość długiej przerwie powraca seria „Galaktyka przygód” wraz z kolejnym filmikiem. Tym razem możemy prześledzić w nim losy Obi-Wana Kenobiego, głównie w czasach prequeli - choćby pojedynek z Maulem, Grievousem czy walki podczas wojen klonów.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Serial o Carze Dune? i inne plotki serialowe

2020-10-15 19:49:18

Wygląda na to, że „The Mandalorian” doczeka się spin-offa. Podobnie jak to było w przypadku „Łotra 1”, jedna z postaci dostanie swój prequel. A ma nią być Cara Dune w którą wciela się Gina Carano.O pomysłach na serial niezależnie zaczęły donosić różne źródła - LRM, Star Wars Unity oraz Corey Van Dyke z Kessel Radio Transmissions.Serial miałby opowiadać wcześniejsze losy Cary i jej związki z Mandalorianami. Zaś dodatkowe plotki sugerują, że może w nim się pojawić również Katee Sackhoff w roli Bo-Katan Kryze. Oczywiście na razie nie wiadomo kiedy ten serial mógłby trafić na Disney+, nie ma też żadnego potwierdzenia w tej sprawie.

Nie jest to jedyna informacja na temat seriali aktorskich. Ewan McGregor sprecyzował, iż zdjęcia do serialu o Obi-Wanie powinny ruszyć w marcu 2021. Zaś zdjęcia do serialu o Cassianie wg najnowszych plotek rozpoczną się 4 listopada. Podobno ma on mieć tytuł: „Star Wars: Andor”.
KOMENTARZE (38)
Loading..