Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - BB-8

YouTube
1

Każda Saga ma swoich bohaterów, a każdy bohater ma swojego towarzysza, który zawsze jest mu gotów służyć pomocną dłonią. Lub pomocną wtyczką, jak to bywa w przypadku droidów. Najnowszy odcinek „Galaktyki przygód” dotyczy głównej maskotki sequeli, BB-8 i heroicznych czynów, których dokonał.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Neal Scanlan o pracy nad serialem o Cassianie Andorze

8

To akurat nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, Neal Scanlan, który w Lucasfilmie odpowiada za efekty specjalne, a dokładniej za tworzenie wszelkiej maści stworów i obcych, potwierdził, że pracuje obecnie nad serialem o Cassianie Andorze.Odpowiedział na kilka pytań dla Movieweb. Przyznał, że dla niego praca nad serialem właściwie nie różni się od pracy przy filmach. Ale jednocześnie dodał, że nie muszą tu osiągać kompromisów. Z punktu widzenia osób tworzących stwory sposób pracy pozostaje bez zmian. Ale jest jeden plus, mogą wyciągać i wykorzystywać stwory, które stworzyli do filmów Disneya, a które nie załapały się z różnych względów w finalnym produkcie. Wiele takich istot wycięto, teraz wrócą w trochę zmienionej formie (głównie w innym celu fabularnym, z nową historią).

Scanlan zapytany o kolejne projekty (filmowe), odparł, że zarówno uczestniczy w dyskusjach w pewnym sensie, jak i nie uczestniczy w nich. Mówi, że w Lucasfilmie dużo się rozmawia, dużo się zastanawiają nad kolejnymi krokami. Ale w tej materii, co to będą za projekty Neal nie jest decyzyjną osobą.

„Galaxy of Adventures” - generał Leia

YouTube
1

Księżniczka. Rebeliantka. Ocalała. Generał. To tylko kilka określeń, które pasują do Lei Organy, dzisiejszej bohaterki „Galaktyki przygód”. Parę razy mogliśmy ją oglądać w miniserialu, lecz tym razem filmik skupia się głównie na jej czasach jako przywódczyni Ruchu Oporu.Zapraszamy do dyskusji na forum.

„Galaxy of Adventures” - Kylo Ren i Ruch Oporu

YouTube
5

Zgodnie z zapowiedzią, dziś ukazały się nowe odcinki „Galaktyki przygód”. Pierwszy odcinek pokazuje podobieństwa pomiędzy Kylo Renem a Darthem Vaderem.Drugi to zapowiadany wcześniej epizod, w którym Rey, Finn, Poe, Chewie i BB-8 kradną dysk z danymi Najwyższemu Porządkowi.Trzeci zaś opowiada o Rey - to ten sam, który wstawiło wcześniej Yahoo.Jest też słówko od Matta Martina - wbrew sugestiom Insidera i Yahoo, zobaczymy w tym sezonie sporo materiału z prequeli, nie tylko sequeli.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Zwiastun drugiego sezonu „Galaxy of Adventures”

Różne
5

Zgodnie z zapowiedzią, miniserial „Galaxy of Adventures” powraca. O ile epizody sezonu pierwszego skupiały się na różnych momentach historii (głównie czasach OT), o tyle druga seria przedstawi nam wydarzenia związane z sequelami. Poniżej zwiastun.Yahoo ma z kolei odcinek (prawdopodobnie w całości) i artykuł. Dziennikarze popytali tam Jamesa Waugha, wiceprzewodniczącego Grupy Opowieści, o serial, a mężczyzna zdradził, że w drugim sezonie znajdą się opowieści, których w filmach nie było, między innymi te z przerwy pomiędzy epizodami VIII a IX. Pokażą one jak Rey i przyjaciele walczą jako drużyna - na przykład w jednym z odcinków będą musieli skraść Najwyższemu Porządkowi dysk z danymi. Fani zawiedzeni małą rolą Rose w „Skywalkerze” powinni czuć się zadowoleni - panna Tico będzie się przewijać przez odcinki, choć nie powstanie historia konkretnie o niej. Ważna będzie też postać Lei. Waugh powiedział też, że fajnie byłoby zobaczyć Małego Yodę w „Galaxy of Adventures”, więc może doczekamy się odcinków związanych z „The Mandalorian”.Oficjalnie premiera nastąpi dzisiaj, a odcinki mają pojawiać się co tydzień.

Zapraszamy do dyskusji na forum.

Zdjęcia z „Jedi Temple Challenge”

Reddit
7

W grudniu Oficjalna zapowiedziała, że w 2020 roku czeka nas nowy teleturniej dla dzieci - „Jedi Temple Challenge”. Dziś z kolei na Star Wars Leaks wyciekły zdjęcia z programu. Wyglądają jak najbardziej wiarygodnie - widać tam między innymi Ahmeda Besta, który ma być głównym prowadzącym, oraz jego droidzią towarzyszkę.Użytkownik, który wrzucił zdjęcia, nie chce za bardzo podzielić się swoją wiedzą, ale zdradził, że w zabawie będą brały udział dzieci w wieku od 5 do 13 lat. W programie zostaną użyte rekwizyty z Galaxy's Edge. Postać Besta to podobno mistrz Kelleran Beq.

Nie ma jeszcze słowa o dacie premiery, natomiast skoro jesteśmy w temacie Disney+, to warto wspomnieć o informacji sprzed kilku dni. Na stronie firmy pojawiła się informacja o kolejnych krajach, które dostaną usługę latem. Wśród nich początkowo znalazła się Polska... ale okazało się to błędem i „Poland” zmieniono na „Portugal”.

Jest jednak światełko w tunelu. István Kádas, czyli redaktor węgierskiego portalu Ziro.hu (tego samego, który zdradził wiele o Projekcie Luminous) dotarł do następujących informacji: siedziba Disneya na Europę Wschodnią i Centralną znajduje się w Warszawie. W styczniu redakcja zapytała jak wygląda sytuacja, lecz przedstawiciele nie mieli na razie żadnych aktualizacji na temat usługi. Jest nadzieja, że wystartuje ona w roku fiskalnym 2021, który zaczyna się w październiku.Zapraszamy do dyskusji na forum.

Mark Hamill chce by ułaskawić „Holiday Special”

9

Mark Hamill na twitterze poprosił Donalda Trumpa o ułaskawienie niesławnego “The Star Wars Holiday Special”. Ta ramotka z 1978, wyemitowana raz w telewizji zyskała złą sławę wśród fanów i jeszcze gorszą wśród widzów. George Lucas w ogóle chciał wymazać jej istnie. Jej fragmenty można znaleźć oficjalnie na wydaniu blu-ray sagi. Natomiast całość nigdy nie została udostępniona (oficjalnie).

Mark Hamill natomiast przy okazji nabija się z Donalda Trumpa i jego kontrowersyjnych ułaskawień.

Archiwum wiadomości dla działu "Star Wars TV"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.