TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - przygody na Batuu

2020-08-27 20:07:11 YouTube

Przed nami nowe odcinki „Galaktyki przygód”, tym razem odrobinę meta, bo skupiające się na prezentacji atrakcji „Galaxy's Edge” (w zeszłym tygodniu mieliśmy ciekawostki z nim związane). W pierwszym epizodzie mały porg pokazuje nam ciekawsze miejsca w Black Spire...... w drugim możemy zobaczyć jak wygląda robota, do której Hondo zatrudnia grupę śmiałków - w prawdziwym życiu gości parku.W trzecim natomiast pewien śmiałek pomaga Vi Moradi i Poe Dameronowi w walce z Najwyższym Porządkiem.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

Nowy odcinek „The Star Wars Show"

2020-08-27 09:33:26

W najnowszym odcinku obejrzymy wspomnienia o przeszłych konwentach Celebration. Zobaczymy m. in. George'a Lucasa, zapowiadającego filmowe „Wojny Klonów" czy Dave'a Filoniego, który na Celebration pokazał fragmenty „Rebeliantów". Dodatkowo wywiady z Markiem Hamillem i Carrie Fisher.


KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

„Galaxy of Adventures” - ciekawostki o Batuu

2020-08-22 09:38:16 YouTube

Dość niespodziewanie powróciły ciekawostki z „Galaktyki przygód”, tym razem przedstawiające nam co ciekawsze atrakcje planety Batuu, a konkretnie osady Black Spire. Jeśli macie zamiar wybrać się do parku na Florydzie lub w Kalifornii, to są one otwarte, ale ze względu na koronawirusa trzeba dokonywać wcześniejszych rezerwacji, by móc wejść.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)

Star Wars TV

„Jedi Temple Challenge” #10

2020-08-06 22:59:40 YouTube

Przed nami na razie ostatni odcinek turnieju „Jedi Temple Challenge” i ostatni sprawdzian dla młodzików. Najnowsza opowieść przedstawia nam kłopoty pewnego przemytnika z Gamorreaninem.

Podobno to nie koniec przygody z „Challenge”, ale na nowe odcinki zapewne będziemy musieli zaczekać. Tymczasem na blogu Numidian Prime możecie przeczytać spis ciekawostek z poszczególnych historii oraz samych zmagań, a na Oficjalnej pooglądać fanarty inspirowane serią.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (3)
Loading..