TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Tales of the Jedi” na małym ekranie?

2021-12-23 23:04:23

Z okazji świąt pracownicy Lucasfilmu otrzymali w formie prezentów od swojej firmy gramofony. To jednak co jest ciekawe dla nas to jak wyglądało opakowanie w które każdy z gramofonów był zapakowany. Na ściankach pudełka widniały nazwy produkcji tworzonych przez Lucasfilm na platformę Disney+. Wśród wszystkich znanych nam już tytułów znalazło się jednak coś kompletnie nowego - mianowicie „Tales of the Jedi”. Biorąc pod uwagę „otoczenie” można wnioskować, że jest to kolejna produkcja ze świata Gwiezdnych Wojen na platformę Disney+, która zostanie stworzona w bliżej nieokreślonej przyszłości. Na obecną chwilę nie ma jednak żadnej informacji dotyczącej tego czy mowa o serialu aktorskim czy animowanym (choć umiejscowienie na pudełku skłaniać by mogło ku serii animowanej). Również ciężko stwierdzić jak ta produkcja mogłaby się mieć do legendarnej serii komiksowej wypuszczonej lata temu. Jedno jest tylko pewne, że w najbliższym czasie znowu pojawi się pełno plotek i spekulacji na temat kolejnych produkcji, które przyszłość zweryfikuje.


KOMENTARZE (16)

Star Wars TV

Rozpoczął się casting do „The Acolyte”

2021-12-09 17:07:23

Jak donosi Variety, rozpoczął się casting do serialu „The Aclolyte”. Amandla Stenberg prowadzi zaawansowane rozmowy i prawdopodobnie wyląduje w głównej roli.

Na razie niewiele wiemy na temat serialu „The Acolyte” autorstwa Leslie Headland. Będzie on się dziać w czasach Wielkiej Republiki i prawdopodobnie w jakiś sposób dotyczyć Sithów. Nie wiadomo, kogo miałaby zagrać Stenberg.Amandla wystąpiła w takich produkcjach jak „Mroczne umysły”, „Igrzyska śmierci”, „Ponad wszystko”, „Miłość w trudnych czasach”, „Colombiana” czy „Nienawiść, którą dajesz”. Jeśli wierzyć plotkom to kodowa nazwa jej bohaterki to Aura.

Zdjęcia do „The Acolyte” ruszą w maju. Na Disney+ serial pojawi się dopiero w 2023.
KOMENTARZE (24)
Loading..