TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Znamy producentów „Star Wars: Visions”

2021-06-17 07:42:00Oficjalna zdradziła, że producentami serialu „Star Wars: Visions” są Jacqui Lopez, James Waugh oraz Josh Rimes z ramienia Lucasfilmu oraz koproducent Justin Leach z Qubic Pictures i Kanako Shirasaki. Co więcej podczas Anime Expo Lite, dokładnie 3 lipca 2021 o godzinie 15:00 czasu pacyficznego (u nas to będzie już północ następnego dnia) odbędzie się krótka, 30-minutowa prezentacja serialu. Co ciekawsze będzie to panel wirtualny.

Samo „Star Wars: Visions” to animowany serial antologia składający się z krótkich opowieści ukazujących „Gwiezdne Wojny” oczyma najlepszych twórców anime. Kolejna dobra informacja jest taka, że serial pojawi się na Disney+ jeszcze w tym roku.

Temat na forum
KOMENTARZE (4)

Star Wars TV

Chcemy Disney+ w Polsce

2021-06-01 20:14:18

567. Właśnie tyle dni minęło od amerykańskiego startu Disney+. Polscy fani Gwiezdnych Wojen, uniwersum Marvela oraz wielu innych produkcji Disneya od tamtego momentu informują o chęci legalnego i bezproblemowego obejrzenia takich produkcji jak „The Mandalorian", „WandaVision” czy chociażby niedawno rozpoczęte „The Bad Batch”. Ze strony Disneya dochodzi do nas jedynie głucha cisza. Cisza, którą w końcu postanowiono nieco zakłócić i dać wyraz swojemu niezadowoleniu.

Dzisiaj (1 czerwca 2021 roku) w social media rozpoczęła się zorganizowana akcja promująca otwarcie platformy streamingowej Disney+ na rynek polski. Fani informują o chęci posiadania owej platformy na swoich urządzeniach. Do tego celu zostały wybrane dwie formy wyrazu, jedna w polskim języku, druga w angielskim. Aby wziąć udział w tej społecznościowej petycji wystarczy dodać wiadomość używając jednego z poniższych hashtagów.

#chcemyDisneyPluswPolsce
#releaseDisneyPlusinPolandŹródło: Disney Plus Polska

Organizatorami akcji są administratorzy grupy Disney Plus Polska na portalu Facebook. Akcja rozpoczęła się o godzinie 12:00, a już nieco po dwunastej oba hashtagi pojawiły się w zakładce Trendy na portalu Twitter dzięki paru tysiącom postów. Warto również wspomnieć o tym, że jakiś czas temu pojawiła się nieoficjalna informacja o tym, że platforma Disney+ powinna pojawić się w Polsce już w tym roku. Póki co jednak nie pojawiła się żadna oficjalna zapowiedź poza jedną, drobną pomyłką na social mediach. W tamtym roku na niecałą godzinę na liście krajów, na których miało zostać uruchomione Disney+, widniała również Polska. Okazało się to jednak pechową pomyłką, gdyż po chwili Polska została z tej listy usunięta.
KOMENTARZE (16)
Loading..