TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Zwiastuny „Star Wars: Visions”

2021-08-18 01:57:12 Różne

W dniu dzisiejszym Oficjalna nareszcie udostępniła zwiastuny „Star Wars: Visions”. Co ciekawe, dostępne są wersje w dwóch językach, angielskim i japońskim.

Oficjalna podała też listę aktorów w obu wersjach językowych. Poniżej przedstawiamy angielską, pod linkiem możecie sprawdzić aktorów japońskich. Znalazło się tutaj kilka znajomych twarzy.

  • „The Twins” - Neil Patrick Harris (Karre), Alison Brie (Am) i Jonathan Lipow (B-20N).

  • „The Elder” - David Harbour (Tajin), Jordan Fisher (Dan) i James Hong (Starzec)

  • „The Ninth Jedi” -Kimiko Glenn (Kara), Andrew Kishino (Juro), Simu Liu (Zhima), Masi Oka (Ethan), Greg Chun (Roden), Neil Kaplan (Narrator) i Michael Sinterniklaas (Hen Jin)

  • „Lop and Ochō” - Anna Cathcart (Lop), Hiromi Dames (Ocho), Paul Nakauchi (Yasaburo) i Kyle McCarley (imperialny oficer).

  • „The Duel” - Brian Tee (Ronin), Lucy Liu (przywódczyni bandytów) i Jaden Waldman (przywódca wioski)

  • „The Village Bride” - Karen Fukuhara (F), Nichole Sakura (Haru), Christopher Sean (Asu), Cary-Hiroyuki Tagawa (Valco), Andrew Kishino (Izuma) i Stephanie Sheh (Saku).

  • „Akakiri” - Henry Golding (Tsubaki), Jamie Chung (Misa), George Takei (Senshuu), Keone Young (Kamahachi) i Lorraine Toussaint (Masago).

  • „T0-B1” - Jaden Waldman (T0-B1) i Kyle Chandler (Mitaka).

  • „Tatooine Rhapsody” -Joseph Gordon-Levitt (Jay), Bobby Moynihan (Geezer), Temuera Morrison (Boba Fett), Shelby Young (K-344) i Marc Thompson (Lan).


Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)

Star Wars TV

Sabine poszukiwana do roli w „Ahsoce”

2021-08-17 11:55:08 Różne

To, że w nadchodzącej „Ahsoce” jedną z głównych postaci ma być Sabine Wren, wiadomo już od dawna. Takie plotki pojawiły się już w grudniu zeszłego roku, a zresztą skoro serial ma być rzekomo wersją zastępczą sequela „Rebeliantów”, to ciężko wyobrazić sobie, że Mandalorianki miałoby tam nie być. W czerwcu pojawiła się plotka o powrocie pewnej postaci, jednak opis pasował tu idealnie właśnie do buntowniczej artystki. I wygląda na to, że właśnie ta wersja się sprawdzi.

Ale po kolei. Kilka dni temu The Hollywood Reporter pisał o marvelowskim serialu animowanym „What if?...”. W artykule znalazła się wzmianka, że Lucasfilm w chwili obecnej poszukuje aktorki do roli Sabine. Dziennikarze Jordan Maison i Adam Frazier słyszeli o trzech paniach, które mogłyby pojawić się na ekranie.


Lana Condor

Tati Gabrielle

Havana Rose Liu


Po pierwsze, Lana Condor. Grała w „X-men: Apocalypse” i „Alicie”, ale największą sławę przyniosła jej seria filmów Netfliksa „Do wszystkich chłopców, których kochałam”. Tutaj jedynym problemem może być jej wiek - Sabine była starsza od Ezry o dwa lata, tymczasem aktorka jest młodsza od Meny Massouda (który to raczej na pewno wcieli się w Bridgera) o sześć. No i Lana będzie teraz produkowała komedię dla Hulu, dlatego nie wiadomo czy uda jej się zmieścić coś jeszcze w grafiku.

Po drugie, Tati Gabrielle, a właściwie Tatiana Gabrielle Hobson. Wcielała się w Gaię w „The 100”, Prudence Night w netliksowej „Sabrinie”, podkładała też głosy w „Emotkach” i „Sowim domu”. Ma zagrać w filmowej wersji „Uncharted”.

I wreszcie Havana Rose Liu. To początkująca aktorka, jak do tej pory zagrała jedynie w krótkim filmie „Girls Will Be” i „Mayday”.

Ale przyszedł jeszcze czas na faworytkę fanów, czyli Tiyę Sircar, która grała pannę Wren w „Rebeliantach”. Tutaj musi paść oczywiście pytanie czy Lucasfilm w ogóle bierze ją pod uwagę, bo Mandalorianka ma w animacji azjatycką urodę, a aktorka jest z pochodzenia Indianką. Warto zauważyć, że w przypadku Ahsoki zdecydowano się jednak bardziej postawić na wygląd, a nie głos - w „Mando” gra ją Rosario Dawson, a nie Ashley Eckstein. Tiya otrzymała wiele słów zachęty od fanów i podziękowała im za nie na Twitterze.A kogo Wy byście obsadzili w tej roli? Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (15)

Star Wars TV

Disney+ w Polsce w 2022 roku

2021-08-13 14:54:37 Disney Plus PolskaW Polsce fani (nie tylko) „Gwiezdnych Wojen” na premierę Disny+ czekają od dawna. Co rusz pojawiały się plotki o kolejnych datach premiery platformy w naszym kraju, sami widzowie zorganizowali też w czerwcu oddolną akcję mającą na celu pokazanie, że znalazłoby się sporo subskrybentów. I może faktycznie ona coś dała, bo firma nareszcie oficjalnie coś ogłosiła.

Facebookowy (nieoficjalny) profil Disney Plus Polska dotarł do Marty Szafrańskiej, przedstawicielki polskiej wersji serwisu, która oznajmiła:

Z przyjemnością potwierdzamy, że Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2022 roku. Doceniamy cierpliwość fanów oczekujących wejścia Disney+ i dokładamy wszelkich starań aby wprowadzić do krajów Europy Środkowej i Wschodniej najwyższej jakości serwis.

Z jednej strony dobra wiadomość jest taka, że mamy w końcu potwierdzone informacje. Z drugiej - premiera miała się odbyć pod koniec 2021 roku, a powyższa wiadomość niekoniecznie spotkała się z przychylnym odbiorem fanów. Miejmy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i za rok będziemy już mogli oglądać gwiezdnowojenne seriale razem z resztą świata.
KOMENTARZE (10)
Loading..