TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Premiera „Opowieści Jedi”

2022-10-25 21:30:00 Różne

Już jutro (a właściwie za kilka godzin) będzie miała miejsce premiera „Opowieści Jedi” - krótkiej, bo sześcioodcinkowej serii przedstawiającej historie o Dooku i Ahsoce. Jeśli zastanawiacie się nad pytaniem spod tytułu, to wiedzcie, że może być ono poważne, bo pojawią się jutro wszystkie epizody (i pewnie trzeba będzie coś wybrać). Ich czas trwania ma wynosić od jedenastu do siedemnastu minut. Serial i odcinki można już oceniać w bazie Bastionu.

A tymczasem Oficjalna wstawiła krótką zapowiedź i grafikę.

Wiemy też już kto przemówi za Yaddle - będzie to Bryce Dallas Howard. Jest córką Rona Howarda („Solo”) i reżyserowała „Mandalorianina” oraz „Księgę Boby Fetta”. Tutaj po raz pierwszy usłyszymy ją w mówionej roli.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (25)

Star Wars TV

Plotki o obsadzie „Skeleton Crew”

2022-10-22 14:12:48Póki, co oficjalnie wiemy, że w „Skeleton Crew” wystąpią: Jude Law, Kyriana Kratter i Ravi Cabot-Conyers. Natomiast materiały promocyjne sugerują, że mamy zobaczyć co najmniej czwórkę dzieci. Wg plotek w pozostałe dwie postacie wcielą się Charlie Tahan i Nova Foueillis-Mosé.


Nova Foueillis-Mosé


Charlie Tahan

Charlie jest zdecydowanie starszy od całego dziecięcego towarzystwa, więc może to on wcieli się w obcego. Wystąpił między innymi w serialach „Gotham” czy „Ozark”. Nova debiutowała rolą młodej Laeny Velaryon w serialu „Ród Smoka”.

W serialu w roli powracającej ma wystąpić Radha Mitchell („Pitch Black”, „Silent Hill”, „Człowiek w ogniu”), zaś gościnnie wystąpi wrestlerka Trinity Fatu znana pod pseudonimem Naomi. Póki, co żadna z tych czterech osób nie jest jednak oficjalnie potwierdzona. Musimy poczekać na jakieś materiały promujące serial. Na razie tego niewiele.


Radha Mitchell


Trinity Fatu

Za to są plotki i fanowskie teorie. Jedna dotyczy tytułu. W „The Mandalorian” w odcinku The Siedge Cara Dune używa słów Skeleton crew, mówiąc o obsadzie imperialnej bazy. Więc jednym z dodatkowych znaczeń tytułu może być również nawiązanie do grupy lojalistów wiernych Palpatine’owi. W tym miejscu, być może „Skeleton Crew” wykorzysta pomysły na historię z „Ranges of the New Republic”. Jak pamiętamy Mandoverse miało ją jakoś przejąć, może to jest to. Zaś sam pomysł o niewielkich siłach imperialnych, brzmi bardziej prawdopodobnie niż poprzednia teoria o tytule, o której pisaliśmy tutaj. W każdym razie, wciąż najpopularniejsze rozumienie tytułu to szkielotowa załoga, czyli czwórka dzieci i Jude Law.

Serial „Skeleton Crew” zobaczymy na Disney+ w 2023.
KOMENTARZE (2)

Star Wars TV

Scena pościgu ze „Skeleton Crew”

2022-10-12 18:52:39Choć zdjęcia do serialu „Skeleton Crew” trwają już od czerwca, i według niektórych informacji się już skończyły, ale w tej sprawie są jednak pewne wątpliwości, nie ma wiele przecieków na temat serialu. W każdym razie Bespin Bulletin umieściło filmik z Uniwersytetu Stanowego Kalifornii w Dominguez Hills, gdzie podobno nagrywano jedną ze scen akcji.

W scenie podobno widzimy postać, w którą wciela się Ravi Cabot-Conyers, choć akurat w tym wypadku zastępuje go kaskader.„Skeleton Crew” powinno zadebiutować w przyszłym roku na Disney+.
KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Aktorzy o pracy ze StageCraftem

2022-10-07 17:58:58

StageCraft to nowość technologiczna od Industrial Light & Magic, która mocno zmieniła sposób w jaki kręcone są niektóre produkcje. Pisaliśmy o niej już kilkukrotnie, w tym szerzej w tym miejscu. Tym razem mamy dla Was krótkie nagranie od ILM pokazujące to jak wygląda praca na planie na którym jest użyty StageCraft i co o tym sądzą aktorzy.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Pierwszy plakat z „Opowieści Jedi”

2022-10-05 18:41:39 Różne

Powoli kończy się czas „Andora”, wkrótce przyjdzie czas na „Opowieści Jedi”. No właśnie - oficjalny polski tytuł (bez większych niespodzianek translatorskich) wraz z opisem pokazał się na Disney+.A dzisiaj ukazał się pierwszy oficjalny plakat z serii. Tak jak dwie będą historie, tak każdą połowę zajmują Ahsoka i Dooku oraz bohaterowie z nimi związani.Serial zadebiutuje 26 października na Disney+.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Star Wars TV

Zdjęcia z planu „The Acolyte”

2022-10-04 19:06:14

Pod koniec tego miesiąca rozpocząć mają się zdjęcia do serialu „The Acolyte”, który kręcony będzie w Shinfield Studios. Dwa tygodnie temu pojawiły się pierwsze zdjęcia z budowy jednej z serialowych lokacji (news), dzisiaj możemy natomiast zobaczyć jak ta budowa się rozwinęła. Więcej zdjęć znajdziecie na stronie Bespin Bulletin.Premiery „The Acolyte” na Disney+ możemy się spodziewać najwcześniej w drugiej połowie 2023 roku.
KOMENTARZE (6)
Loading..