TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Premiera „Opowieści Jedi”

2022-10-25 21:30:00 Różne

Już jutro (a właściwie za kilka godzin) będzie miała miejsce premiera „Opowieści Jedi” - krótkiej, bo sześcioodcinkowej serii przedstawiającej historie o Dooku i Ahsoce. Jeśli zastanawiacie się nad pytaniem spod tytułu, to wiedzcie, że może być ono poważne, bo pojawią się jutro wszystkie epizody (i pewnie trzeba będzie coś wybrać). Ich czas trwania ma wynosić od jedenastu do siedemnastu minut. Serial i odcinki można już oceniać w bazie Bastionu.

A tymczasem Oficjalna wstawiła krótką zapowiedź i grafikę.

Wiemy też już kto przemówi za Yaddle - będzie to Bryce Dallas Howard. Jest córką Rona Howarda („Solo”) i reżyserowała „Mandalorianina” oraz „Księgę Boby Fetta”. Tutaj po raz pierwszy usłyszymy ją w mówionej roli.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (25)

Star Wars TV

Aktorzy o pracy ze StageCraftem

2022-10-07 17:58:58

StageCraft to nowość technologiczna od Industrial Light & Magic, która mocno zmieniła sposób w jaki kręcone są niektóre produkcje. Pisaliśmy o niej już kilkukrotnie, w tym szerzej w tym miejscu. Tym razem mamy dla Was krótkie nagranie od ILM pokazujące to jak wygląda praca na planie na którym jest użyty StageCraft i co o tym sądzą aktorzy.


KOMENTARZE (1)

Star Wars TV

Pierwszy plakat z „Opowieści Jedi”

2022-10-05 18:41:39 Różne

Powoli kończy się czas „Andora”, wkrótce przyjdzie czas na „Opowieści Jedi”. No właśnie - oficjalny polski tytuł (bez większych niespodzianek translatorskich) wraz z opisem pokazał się na Disney+.A dzisiaj ukazał się pierwszy oficjalny plakat z serii. Tak jak dwie będą historie, tak każdą połowę zajmują Ahsoka i Dooku oraz bohaterowie z nimi związani.Serial zadebiutuje 26 października na Disney+.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)
Loading..