TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Marne szanse na aktorski spin-off „Upadłego zakonu”

2022-12-28 03:27:06

Temat aktorskiego spin-offa Upadłego zakonu przewijał się w plotkach kilka miesięcy temu. Nie było to nic oficjalnego, raczej aktor Cameron Monaghan sugerował pewne rzeczy, nie wchodząc jednak w szczegóły. Teraz znów się odniósł do tego pomysłu i raczej nie mamy dobrych wieści.W wywiadzie dla Enternaiment Weekly poruszono temat aktorskiego projektu. Tym razem jednak aktor dość mocno unikał jakichkolwiek sugestii, mówiąc o grach. Jest zadowolony z udziału w nich, a jednocześnie uważa, że jest to niedoceniane medium. Jego priorytetem obecnie jest to by zapewnić satysfakcjonującą historię Cala Kestisa w grach.

Zapytany o przyszłość, powiedział, że właściwie trudno zgadywać w którym kierunku pójdą „Gwiezdne Wojny” w najbliższych latach i co powstanie. On się koncentruje na tym, co zrobiono, a te kilka lat pracy nad Calem to był bardzo dobry okres w jego życiu. Zwłaszcza, że teraz mogli zadać pytania jak Cal się postarzał, jak walka go zmieniła, jak zmienił się jego światopogląd.

Sequel gry, czyli „Jedi: Ocalony” zadebiutuje 15 marca 2023.
KOMENTARZE (9)

Star Wars TV

Powiązanie „Skeleton Crew” i „Ahsoki”

2022-12-07 16:22:54

W momencie, gdy kilka produkcji powstaje na raz, przy tajemniczości Lucasfilmu jest to często problem dla osób relacjonujących przypisać właściwy projekt. Tak było z „Andorem” i „Obi-Wanem Kenobim”, gdzie źródła przecieków często myliły projekty. Pisano o „Obi-Wanie” powstającym w Wielkiej Brytanii, mimo, że bardziej zorientowani wiedzieli, że to musi być „Andor”. Sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana z dwoma kręconymi serialami – „Ahsoka” i „Skeleton Crew”. Nie dość, że są one powiązane, powstają w tym samym czasie to jeszcze zdarza się, że są nagrywane w tych samych miejscach. Więc nawet zorientowane źródła jak MSW mają tu duży problem by rozróżnić te seriale. Warto to zaznaczyć, gdyż poniższe plotki prawdopodobnie bardziej dotyczą „Skeleton Crew”, ale MSW samo nie jest w stanie tego zagwarantować.

To co najważniejsze, seriale będą powiązane. To akurat nie dziwi, one dalej będą uzupełnieniem do „The Mandalorian”. Natomiast „Ahsoka” wprowadzi pewne elementy, które później będą rozwinięte w „Skeleton Crew” i mają mieć wpływ na czwarty sezon „The Mandalorian”. Podobno Ahsoka Tano ma się gościnnie pojawić w „Skeleton Crew”, ale MSW nie jest tego do końca pewne (z powodu wspomnianych wyżej problemów).

Gdy pojawiły się pierwsze plotki o „Skeleton Crew” od razu spekulowano, że akcja będzie się dziać w nowej erze (np. Wielka Republika). Wygląda na to, że będzie to raczej nowa przestrzeń, której wcześniej nie eksplorowano w „Gwiezdnych Wojnach”. Mają tu żyć istoty posługujące się Mocą w zupełnie inny sposób, ale ma on mieć jakieś powiązanie z bardzo starymi i zapomnianymi dziś opowieściami z uniwersum (pewnie wygrzebią coś z EU). Wyglądać będzie bardziej jak jakaś magia. Aktorki Diana Lee Inosanto (czyli Morgan Elsbeth) oraz Ivanna Sakhno mają być w pewien sposób powiązane właśnie ze „Skeleton Crew”. Ivanna podobno może zagrać Siostrę Nocy.

Dalej MSW przechodzi do spekulacji. Nowa przestrzeń to nowe zagrożenie, ale raczej nie Gryskowie. MSW bardziej skłania się ku temu, że Thrawn powróci z tego miejsca i będzie zagrożeniem dla Nowej Republiki. Dalej już popuszczają wodzę fantazji, czy to będzie nowa flota katańska może z jakąś nieumarłą załogą sterowaną przez jakiś czarodziei Mocy, czy coś innego, tego nikt nie wie. Chyba ważniejsze jest to, że ta nowa przestrzeń zostanie wprowadzona w „Ahsoce” szukającej Thrawna, a potem będzie eksplorowana w kolejnym serialu.

Natomiast w podcaście wspominają, że jedno z dzieci w „Skeleton Crew” ma być ortolaninem, czyli przedstawicielem rasy Maxa Rebo. Zaskoczenia nie ma, tak mniej więcej wyglądał jeden z bohaterów na grafice koncepcyjnej.Premiery „Skeleton Crew” na Disney+ oczekujemy w przyszłym roku.
KOMENTARZE (7)
Loading..