TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Lee Jung-jea dołącza do „The Acolyte”

2022-09-12 21:50:41

O „The Acolyte” nie dowiedzieliśmy się nic nowego na D23 Expo, co jest pewnym rozczarowaniem, zwłaszcza, że wieści o angażu kolejnych aktorów pojawiają się w mediach. Tuż przed disneyowską imprezą Deadline, że do serialu dołączy Lee Jung-jea, który zagra główną rolę męską. Widać „The Acolyte” jest na razie promowany innymi kanałami, niż pozostałe seriale w produkcji.Lee znany jest przede wszystkim z serialu „Squid Game”, który można oglądać na Netflixie. Za tę rolę Jung-jea otrzymał nominację do nagrody Emmy. To koreański aktor i model, a „The Acolyte” będzie jedną z jego pierwszych, dużych amerykańskich produkcji. Niedawno próbował swoich sił także jako reżyser, a jego film „Polowanie” wyświetlano na festiwalu w Cannes.

Deadline ogranicza się tylko do stwierdzenia, że w „The Acolyte” Lee zagra główną rolę męską, bez wchodzenia w szczegóły. Z przecieków możemy przypuszczać, że może on zagrać „przyjaciela” głównej bohaterki (w tej roli Amandla Steinberg). Jeśli to ta rola, to jak pamiętamy, będzie to obcy, generowany komputerowo.

Z innych wieści, Production Weekly sugeruje, że zdjęcia do „The Acolyte” rozpoczną się wcześniej, czyli w październiku. Wcześniej pisali o listopadzie, natomiast w przeciekach sugerowano właśnie, że zdjęcia na lokacjach ruszą na przełomie października i listopada.

Na osadzony w czasach Wielkiej Republiki serial Leslye Headland będziemy musieli sobie trochę poczekać. Na razie nie znamy potencjalnej daty premiery, spodziewany jest koniec 2023 lub pierwsza połowa 2024.
KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Pierwsza grafika z „Young Jedi Adventures”

2022-09-11 09:40:08 Różne

Jak się okazuje, to nie koniec wieści z D23. W nocy ukazała się pierwsza grafika z „Young Jedi Adventures” - serialu dla dzieci przedszkolnych, którego akcja dzieje się w Wysokiej Republice.Jak donosi Oficjalna i Deadline, w główne role wcielą się Jamaal Avery Junior oraz Emma Berman. Ten pierwszy gra od 2018 roku, a jego najsłynniejsza rola to Stefon z „Misji: Podstawówka”. Dziewczynka z kolei ma już za sobą kilka ról, z których chyba najważniejsza to Giulia z disnejowskiego „Luki”, ale grała też w kilku serialach dla dzieci.

Jamaal wcieli się w Kaia Brightstara, młodzika, który chce pójść w ślady mistrza Yody i zostać wielkim rycerzem. Jego partnerką będzie grana przez Emmę pilotka Nash Durango. Seria opowie nam jak najmłodsi przedstawiciele Zakonu ruszają na misje, podczas których uczą się o samodyscyplinie, cierpliwości, pracy zespołowej i przyjaźni.

Pisaliśmy o tym, że serial ma zadebiutować wiosną, ale na razie wiadomo tylko, że będzie to 2023 rok. Zobaczymy go na Disney+ i Disney Junior.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (7)

Star Wars TV

D23: Zwiastun i data premiery „Tales of the Jedi”

2022-09-10 19:56:21 Różne

Na trwającym właśnie D23 ogłoszono, że „Tales of the Jedi” - seria sześciu krótkich odcinków o Dooku i Ahsoce - będzie miała swoją premierę 26 października na Disney+. Pokazano także zwiastun znany nam z Celebration, tylko tym razem w porządnej jakości.Zwróćmy też uwagę, że zwiastun zgadza się z przeciekami Aesokasa. Leaker podobno ma teraz problemy z Lucasfilmem, który może wytoczyć mu proces.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (14)
Loading..