TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

„Wizje” z nagrodami Annie

2024-02-20 20:55:48

W weekend ogłoszono zdobywców tegorocznych nagród Annie. Przypomnijmy, że przyznawane są od 1972 roku za najlepsze dzieła wśród animacji. W tym roku serial „Wizje” nominowany był w sześciu kategoriach, a ostatecznie skończył z dwoma nagrodami:
KOMENTARZE (3)

Star Wars TV

Samuel L. Jackson twierdzi, że Mace Windu jakoś przeżył

2024-02-16 20:42:30

Przy okazji 25-lecia „Mrocznego Widma”, magazyn „Empire” zaprezentował kilka wywiadów z gwiazdami tej megaprodukcji. Jedni mówili o Epizodzie I, inni o innych projektach, a jeszcze inni niepowiedzieli zbyt dużo, ale jednocześnie jasno postawili sprawę, w którym kierunku chcą zmierzać.Jednym z tych ostatnich jest Samuel L. Jackson, który powiedział wprost, że Mace Windu nie umarł. Nie i koniec. Zapytany o to, co chciałby robić w serialu o Macie Windu (oczywiście pod warunkiem, że taki by powstał), Jackson odparł krótko – że jest na tak z wszystkim.

Przypominamy, że ostatni raz Samuel L. Jackson pojawił się w „Gwiezdnych Wojnach” jedynie głosowo w „Skywalker. Odrodzenie”. No i od lat jest jednym z tych aktorów, który bardzo chciałby wrócić do sagi. Więc jeśli miałby to być serial, to niech tak będzie. Oczywiście na chwilę obecną nie ma nawet plotek na ten temat, ale krzyczeć można.
KOMENTARZE (27)

Star Wars TV

Już dziś debiutują nowe odcinki „Przygód młodych Jedi”

2024-02-14 14:19:21 Różne

Czyż jest lepszy sposób na świętowanie walentynek z drugą połówką, niż oglądanie „Gwiezdnych wojen”? Jeśli macie ochotę na coś nowego, a nie ponowny maraton Sagi, to już od dziś możecie oglądać ostatnie odcinki pierwszego sezonu „Przygód młodych Jedi”. Kai, Lys i Nubs wyruszą na jeszcze więcej przygód... i spotkają kolejnych znanych bohaterów. Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun i listę odcinków.
Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)
Loading..