TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Spoty „Tales of the Empire”

2024-04-29 19:27:17 Różne

W sobotę czeka nas nie tylko Dzień Star Wars - to także dzień premiery sześcioodcinkowej serii „Tales of the Empire”. Oficjalna wypuściła dwa nowe spoty reklamowe, w których widzimy całkiem sporo nowych scen.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (5)

Star Wars TV

Fragment odcinka „Tales of the Empire”

2024-04-25 07:15:43 YouTube

Choć „Parszywa Zgraja” niedługo zakończy swój trzeci i ostatni sezon, to całe szczęście nie koniec starwarsowych animacji. Na święto 4 maja czeka nas sześć odcinków nowej miniserii „Tales of the Empire”. Wczoraj w późnych godzinach wieczornych pokazano nowy klip z odcinka o Morgan Elsbeth - a konkretnie walkę Sióstr Nocy z generałem Grievousem. Zapraszamy do oglądania.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (8)

Star Wars TV

Zwiastun „Tales of the Empire”

2024-04-04 21:09:34 RóżneTego zupełnie się nie spodziewaliśmy - Oficjalna nagle wypuściła zwiastun nowego (a może nie do końca?...) serialu - „Tales of the Empire”. Czy jest to oficjalnie zapowiedziany podczas Celebration drugi sezon „Tales of the Jedi”? A może seria przyjmie nowy format, czyli „Opowieści...”? Tak czy siak, oto wspomniany zwiastun oraz plakat.W serialu dwie główne historie opowiedzą nam o Morgan Elsbeth i Barrissie Offee, ale poza tym zobaczymy Inkwizytorów, Thrawna, Grievousa oraz samego Vadera. Serial będzie dostępny na Disney+ 4 maja.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (25)

Star Wars TV

Animacja o Grogu i Rey przygotuje nas na przyszłe filmy [Prima Aprilis]

2024-04-01 06:59:49

Już w przyszłym roku, czeka nas kolejna premiera na Disney+. Będzie to nie lada gratka dla wszystkich, którzy czekają na nowe filmy. Animacja (prawdopodobnie krótka), ma przedstawić pierwsze spotkanie dwojga głównych protagonistów przyszłych filmów, czyli Grogu i Rey. Ma też podłożyć fundamenty pod ich przyszłe relacje.

Za animacją stoją twórcy „Sił Przeznaczenia”. Głównym reżyserem ma być: Brad Rau, za scenariusz odpowiada duet Jennifer Muro i Nicole Dubuc a konsultantem ma być Chuck Wendig, który prawdopodobnie opisze to w książce. Na tę chwilę nie wiadomo, czy będzie to jeden dłuższy filmik, czy raczek kilka krótkich jak to było w przypadku „Sił Przeznaczenia”. Nie znamy też tytułu produkcji. Animacja oczywiście będzie generowana komputerowo.W 2026 czekają nas dwie premiery filmowe, „The Mandalorian & Grogu” Jona Favreau oraz „Rey & Grogu” Sharmeen Obaid-Chinoy (tytuł nie jest jeszcze potwierdzony). Zaś w 2027 zobaczymy „Ahsoka & Grogu” Dave’a Filoniego (tytuł również jeszcze nie potwierdzony). Grogu będzie bardzo obecny w kolejnych filmach, ze względu na swoją wielką popularność wśród fanów. Między innymi dlatego, też chcą go sparować z silnymi postaciami kobiecymi jak Rey czy Ahsoka, tak uwielbianymi przez fanów, by dać widzom to na co naprawdę czekają.

Aktualizacja, 2 kwietnia - oczywiście jest to Prima Aprilis. W sumie news ten został wygenerowany z pomocą sztucznej inteligencji (grafika), acz bazuje na pewnych, powracających raz co raz, pogłoskach i plotkach, że Grogu może odegrać większą rolę w przyszłości uniwersum.
KOMENTARZE (14)
Loading..