TWÓJ KOKPIT
0

Star Wars TV

Powstanie drugi sezon „Przygód młodych Jedi”

2024-06-11 18:46:05 VarietySzał na „Akolitę” trwa w pełni, ale to niejedyny projekt osadzony w czasach Wielkiej Republiki, który zobaczymy w tym roku. Młodsi fani na pewno się ucieszą, że zobaczą nowe przygody Kaia, Lys i Nubsa - albowiem, jak donosi Variety, drugi sezon „Przygód młodych Jedi” zadebiutuje 14 sierpnia na Disney+ i Disney Junior.

Na razie nie znamy większej ilości szczegółów, poza tym, że - jak widać na powyższym obrazku - młodziki dorobią się nowych szat. Co ciekawe, strój Lys wygląda na polowy, a chłopców - na odświętny. Zobaczymy, czy będzie miało to jakieś znaczenie.

Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (9)

Star Wars TV

Leslye Headland zainteresowana KOTORem

2024-06-10 21:30:00

„Akolita” już po premierze, wciąż czekamy na kolejne odcinki, tymczasem Leslye Headland zajmuje się promocją serialu. Przy okazji odpowiada na inne pytania. Jedno z nich padło w rozmowie z IGN i dotyczy innego projektu giwezdno-wojennego, który się marzy twórczyni serialu.Wygląda na to, że to projekt który jeszcze bardziej ucieszyłby cześć fanów niż „Wielka Republika”. Bowiem Leslye myśli o aktorskiej wersji KOTORa. Dokładniej chciałaby eksplorować postać mistrzyni Krei. Jej zdaniem Kreia i to co ona sobą reprezentuje to naprawdę interesująca historia by ją zekranizować.

Nie jest to pierwszy pomysł, który mówił o zekranizowaniu KOTORa i z pewnością nie ostatni. Zobaczymy jak zostanie przyjęty „Akolita”, tak wśród widzów jak i w recenzjach, ale na to należy jeszcze poczekać. Kto wie, może wówczas otworzą się przed Headland kolejne drzwi. Niezależnie, czy będzie to film, czy serial. Choć ta druga opcja w przypadku Leslye wydaje się być bardziej naturalna.
KOMENTARZE (17)
Loading..