TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Star Wars Trylogia VHS

2000-09-04 11:38:00

Update:
Sierpniowa wiadomość o wprowadzeniu do sprzedaży na rynek amerykański, wznowioniej klasycznej trylogii sprawdziła się. Brakowało tylko potwierdzenia ze strony polskiego dystrybutora, czy i kiedy będzie w sprzedaży na naszym rynku.
I tak już wiemy, kasety z częściami IV-VI będą w sprzedaży pod koniec listopada br. w wersjach Pan&Scan i Panoramicznej. Jak zapewne wszyscy pamiętają w wydaniu z roku 1997, dodatkiem był krótki film z twórcami o tym jakie wprowadzili poprawki w filmie i dokręcili nowe sceny, tym razem też nie ominie nas ta przyjemność, tzn. wywiad z G. Lucas'em i R. McCallum'em, ale tym razem o Epizodzie II.


Dodatkową atrakcją będą nowe sceny w części 4, których akcja rozgrywa się na Tatooine, a bohaterami będą L5ke i jego przyjaciele. Posiadacze encyklopedii "Behind The Magic" doskonale wiedzą które to sceny (CD 2, dział: Scene by Scene). Wiadomo napewno że kasety z filmem będą z napisami, brakuje tylko wiadomości czy powstanie wer3ja dubbingowana, moim zdaniem powinna znaleść się na pólkach sklepowych - napewno najmłodsi fani byli by bardzo zadowoleni, a starsi również ponieważ mogli by spokojnie oglądać film razem ze swoimi pociechami.
Na koniec dodam tylko jedno, nieoficjalnie dowiedziałem się, że sieć sklepów Empik wprowadzi kasety do sprzedaży w dniu Europejskiej premiery !!!
KOMENTARZE (1)
Loading..