Klasyczna Trylogia

Mała prezentacja DVD?

Stopklatka
0

W dzięwiętnastym numerze francuskojęzycznego magazynu "DVD Vision" na załączonej płycie DVD, pośród niektórych elementów prezentacji wydań płytowych, które weszły bądź wejdą do sprzedaży w najbliższym czasie znalazły się ujęcia z czwartego ("Nowa nadzieja") i szóstego ("Powrót Jedi") epizodu "Gwiezdnych wojen".
Nic więcej nie zostało wspomniane a`propos wymienionych tytułów, ale sam fakt ich wykorzystania jest zastanawiający. My mamy ciągle na uwadze informację od George`a Lucasa, który stwierdził, że epizody IV-VI nie zostaną wydane na DVD wcześniej niż po zakończeniu prac nad kinową wersją epizodu III.

Gwiazda Śmierci

StarWars.Com
0

Może encyklopedia na Oficjalnej nie należy do największych, ale przez to, że jest oficjalna, warto na nią zwrócić uwagę. Dzisiaj uaktualniono wpisy o obu Gwiazdach Śmierci, a na stronie znalazły się odsyłącze do wszystkich tematów powiązanych z Gwiazdami Śmierci w tym, np. Admirała Motti`ego, Generała Tagge, Dianogi, Superlasera czy Sali Tronowej Imperatora.

Trylogia znowu górą

0

Jak donosi Kseniucha, australijska edycja miesięcznika Empire opublikowała listę 100 najlepszych filmów wszechczasów, wybranych oczywiście przez samych Australijczyków. Na pierwszym miejscu znalazła się "Nowa Nadzieja", natomiast na 6 "Imperium kontratakuje".

Owen Lars i Obi-wan Kenobi

Starwars.com
0

W radiowej adaptacji oryginalnej trylogii, a dokładnie w "Powrocie Jedi", Obi-wan, a właściwie jego duch wspomina Luke`owi, że jest bratem Owena Larsa. Potem, ta informacja była w wielu źródłach kopiowana i powtarzana. W jednej z części "Ucznia Jedi", Obi-wan przypomina sobie, że miał starszego brata - Owena. Na Oficjalnej Madame Jocasta Nu odpowiada w końcu na to nurtujące pytanie. Okazuje się, że pomiędzy Owenem Larsem a Kenobim, nie ma żadnych więzów krwii, a więc nie są braćmi. Znaczy to tylko tyle, że Obi-wan po raz kolejny popisał się "słynną prawdomównością Jedi".

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.