TWÓJ KOKPIT
0

Klasyczna Trylogia

Nowa edycja soundtracków z Trylogii

2004-08-21 13:18:00 StarWars.Com

21 września, kiedy to w sprzedaży pojawi się Trylogia na DVD, mają się ukazać nowe edycje soundtracków z Trylogii wydane przez Sony Classical. Będą to dwupłytowe edycje, z dźwiękiem zremasterowanym przy użyciu technologii DSD (Direct Stream Digital). Oprócz muzyki, na płytach znajdzie się kilka dodatków: m.in. dotąd nie publikowane zdjęcia, czy też wygaszacze ekranów zawierające zdjęcia japońskich okładek książek z serii NEJ oraz Clone Wars. Te dwupłytowe wydania będzie można zamawiać już od 24 sierpnia w sklepie StarWarsShop.com.Jednocześnie zapowiedziano, iż w 2005 roku Sony Classical wyda ścieżkę dźwiękową z filmu Star Wars: Episode III Revenge of the Sith.

O poprzednich wydaniach ścieżek dźwiękowych z klasycznej trylogii można poczytać w tym artykule, natomiast tutaj o muzyce z TPM, a tutaj z AOTC.
KOMENTARZE (12)

Klasyczna Trylogia

Recenzja dodatków do "Star Wars Trilogy"

2004-08-16 11:14:00 CONOP z PanoramaDvd

W piątek informowaliśmy o zamkniętym pokazie Trylogii na DVD zorganizowanym przez dystrybutora oraz o pierwszej "gorącej" recenzji tego wydania - zamieszczonej na stronie Panorama DVD.

Wczoraj (późnym wieczorem) na stronach Panoramy DVD zamieszczono szczegółową recenzję dodatków, które znajdują się na bonusowym dysku. Można ją przeczytać tutaj.
Warto też odwiedzić to miejsce - zamieszczone są tam kolejne zrzuty ekranu przedstawiające wygląd poszczególnych menu z bonusowej płyty.

Czytaj recenzję dodatków znajdujących się na czwartej płycie DVD

KOMENTARZE (24)

Klasyczna Trylogia

Trylogia na DVD - UPDATE

2004-08-13 11:07:00 Roven

W Warszawie, w firmie Imperial będącej dystrybutorem filmów na VHS i DVD spod znaku Star Wars odbył się zamknięty pokaz Trylogii na DVD. Jak donosi serwis Panorama DVD: "Stało się! Wydanie DVD z klasyczną trylogią "Gwiezdnych wojen" jest już w Polsce i... mieliśmy okazję się z nim zapoznać. Jedyny - jak na razie - nad Wisłą egzemplarz czteropłytowego boxu "Star Wars Trilogy" (światowa premiera 21 września) obejrzeliśmy zaledwie kilka godzin temu na zamkniętym pokazie w warszawskiej siedzibie dystrybutora - firmy Imperial . Pierwsze wrażenia są powalające! I nie ma w tym krzty przesady. Ta najbardziej oczekiwana premiera DVD (od momentu pojawienia się na rynku tego cyfrowego nośnika w 1997 roku), została tak perfekcyjnie dopieszczona, że jest niemal wzorcowym produktem swego gatunku. Niemal - gdyż brak jest, niestety, polskiego tłumaczenia do dodatków zawartych na czwartym dysku. [...]"
Więcej na stronie Panoramy DVD
Polskie pudełka:


Oprócz tego na stronie Panoramy można obejrzeć screeny menu DVD oraz "Pierwszą "Gorącą" recenzję "Star Wars Trilogy".

Update: Każdy epizod ma do wyboru 3 rodzaje menu, tylko dysk z dodatkami ma jedno - poniżej zamieszczamy screeny ze strony Panorama DVD (inne były już prezentowane wcześniej na Bastionie):

Nowa Nadzieja


Imperium Kontratakuje


Powrót Jedi


Dysk z dodatkamiPoprawiona scena z Powrótu Jedi


W finałowej sekwencji ukazującej radość w Galaktyce po zwycięstwie nad Imperium dodano kilkusekundowe ujęcie świętowania na Naboo. Słyszymy też Jar Jara mówiącego: "Nasza być wolni!"

KOMENTARZE (46)

Klasyczna Trylogia

Materiały prasowe do trylogii na DVD

2004-08-05 14:36:00 Imperial Entertainment

Jak przed każdą szanującą się premierą, dystrybutorzy szykują materiały informacyjne. Imperial nie mógł nie zrobić ich specjalnie na potrzeby wydania trylogii na DVD. Zapraszamy do zapoznania się z tymi materiałami prasowymi do nadchodzącego wydania trylogii na DVD (pierwszego), które znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (15)

Klasyczna Trylogia

Promocja Trylogii DVD

2004-08-04 11:55:00 Stopklatka.pl

Trylogia Gwiezdnych Wojen na cyfrowym nośniku DVD trafi do sklepów już 21 września na całym świecie. W związku z tym wydarzeniem Stopklatka wraz ze sklepem Merlin zorganizowali atrakcyjna promocje.
Otóż, jeśli zamówimy w dniach 2 sierpnia – 20 września Trylogie DVD, cena wyniesie 199zł. Koszty przesyłki będą włączone w cenę.
Jedynie płacimy 199zł za DVD i przesyłkę – razem.

Promocyjna wysyłka zamówienia w cenie zestawu wyłącznie po kliknięciu na odnośnik do Merlin, który znajduje się tutaj.
KOMENTARZE (13)
Loading..