Klasyczna Trylogia

Wpadki podczas kręcenia Nowej nadziei

ClubJade.net
16

Dziś po sieci krąży wideo z wpadkami i gagami, czyli tzw. blooper reel, który pokazuje, dotąd nie prezentowane sceny z produkcji "Gwiezdnych wojen", czyli Epizodu 4:Wideo zostało po raz pierwszy publicznie pokazano w tym roku na konwencie San Dieco Comic Con. Przywiózł je J.W. Rinzler, autor serii albumów "Making of", który znalazł nagranie w archiwach Lucasfilm.

Teaserowe zwiastuny klasycznej trylogii

4

Od dwóch tygodni oficjalne kanały (facebook, YouTube) umieszczają pierwsze, teaserowe zwiastuny do kolejnych epizodów klasycznej trylogii. Te zwiastuny to oczywiście nic nowego, one od lat były dostępne w Internecie. Niemniej jednak warto do nich wrócić i zobaczyć jak reklamowano wówczas tamte filmy.Niektórzy zwolennicy spiskowych teorii widzą w tym pewną prawidłowość. Zwiastun „Nowej nadziei” ukazał się 9 października, „Imperium kontratakuje” 16 października, natomiast „Powrotu Jedi” 23 października, czyli dokładnie na tydzień przed pierwszą rocznicą ogłoszenia sequeli. Czyżby Disney coś nam sugerował? To już zobaczymy w przyszłym tygodniu, natomiast na razie warto odświeżyć sobie te klasyczne zwiastuny.

P&O 41: Czy kwestie Rieekana miały być zabawne?

5Humor to rzecz bardzo indywidualna. Normalne jest, że ludzie nie łapią wszystkich żartów. Tym razem jeden z fanów nie zrozumiał sarkazmu w piątym Epizodzie.

P: Czy kwestia w „Imperium kontratakuje”, że nie łatwo jest żyć z znakiem śmierci miała być zabawna?

O: Nie miała spowodować, że zaczniecie się pokładać ze śmiechu, ale faktycznie ta linia generała Rieekana miała być ironiczna.

Archiwum wiadomości dla działu "Klasyczna Trylogia"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.