Twórczość fanów

SW: RS-The Blockade

0

Prace nad nowym fanfilmem dobiegają końca i mamy nadzieję że do końca tego roku wszyscy będą czekać na część drugą. Dzisiaj kolejny snap z "planu zdjęciowego".

THX Michał :)

Fanart z Jango F.

0


Ostatnio Jango Fett pojawił się na okładkach Gamera i Insidera, powstało także wiele fanartów z tą postacią. Dziś prezentujemy pierwszy: Jango kontra Obi Wan (grafika pobrana została ze strony www.speelife.net).

SW: RS-The Blockade - cd.

0

Jeżeli wszystko będzie szło tak dalej, to w niedługim czasie zobaczymy pełny trailer, zapowiadanego FanFilmu, ale jak narazie zobaczcie kolejne zdjęcia z "planu zdjęciowego".

Nowe snapy Rogue Squadron: The Blockade

0

Ukazały się kolejne snapshoty z nowej polskiej produkcji Star Wars: Rogue Squadron - The Blockade. Odsyłam na stronę domową filmu: Shadows of the Star Wars, gdzie znajduje się także trailer...

UPDATE (dodano 19 sie 2002 - po fuzji stron ;)
Swego czasu prezentowałem snapy z nowego FanFilmu produkcji Polskiej noszącego tytuł: Star Wars: Rogue Squadron - The Blockade. Chciałbym jednocześnie zaznaczyć, że prace nad jego produkcją trwają i prezentuję kilka kolejnych zdjęć z planu zdjęciowego :). THX Michał!

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.