Twórczość fanów

Ciąg dalszy Stars in Black.

Nowa Gildia Star Wars
0

Mało kto nie zna znakomitego, choć zaledwie 5 minutowego filmu Stanisława Mądereka - Stars in Black.. Bardzo możliwe, że przyjdzie nam zobaczyć drugą, tym razem pełnometrażową część. Twórca znalazł już sponsorów i na wiosnę zacznie zdjęcia. Na razie powstał zwiastun filmu, który można ściągnąć ze strony twórcy. Zwiastun został nakręcony w tydzień, tylko po to by oddać potencjalnym sponsorom klimat filmu.
Niestety film ten będzie już przedsięwzięciem komercyjnym, i nie będzie już oparte o Gwiezdne Wojny. Zostaną za to przeniesione do bardzo podobnego świata.
Podobnie jak w Gwiezdnych Wojnach w tamtejszym wszechświecie istnieją dwie przeciwne siły: światło i ciemność. Panuje miedzy nimi równowaga, ale do jej zachwiania dążą mistrzowie ciemności. I wydaje się, że światło nie ma szans w walce z przeciwnikiem, gdy na jego stronę przechodzi jeden z Mistrzów Ciemności, wraz ze swoimi braćmi, i odtąd pełnią rolę strażników, w czym przeszkadzają im Mistrzowie Ciemności i ich zabójcy.
Nie ujrzymy oczywiście mieczy świetlnych. Przyjdzie nam za to zobaczyć cos innego, i nieco podobnego. Podobnie jak miecz będzie to posiadało kilkunasto centymetrowy uchwyt. Jednak nie będzie się z niego wyłaniać świetlista klinga, lecz plazma, którą można dowolnie kształtować.
Film zapowiada się całkiem ciekawie, i mam nadzieję, że będziemy mogli go ujrzeć w najbliższym czasie.

Update Galerii

0

Dodaliśmy dziś do galerii nowe prace Dartha Kisiela, które możecie oglądać tutaj oraz 3 tapetki i jeden fanart Przemasa, które możecie oglądać tutaj.
Przy okazji proszę o cierpliwość. Niestety główny administrator galerii - Strangler studiuje poza swym miejscem zamieszkania, i przez to nie ma stałego dostępu do sieci. Właśnie dlatego może on robić update galerii raz na tydzień, a czasami nawet dwa, albo trzy. Stąd prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, bo nie zawsze wysłanie swych prac do innych osób gwarantuje, iż szybciej znajdą się one na Bastionie.

Siedem nowych fanfictionów

0

Zamieściliśmy dzisiaj siedem nowych opowiadań napisanych przez fanki Gwiezdnych Wojen. Wszystkie czytałem i mogę zaręczyć że poziom jest bardzo wysoki, gorąco zachęcam do przeczytania. Poniżej podaję linki do opowiadań (znajdziecie je także w dziale Opowiadania):
Spotkanie z Ciemnym Lordem (Mara Jade)
Spokojny lot (Aina Nan Kumari & Naiya)
Pułapka Uczuć (Cerasi Kenobi)
Kryształ Jedi (Mara Jade & Cerasi Kenobi)
Cienie Przeszłości (Aina Nan Kumari)
Uśmiech Losu (Aina Nan Kumari)
Cień prawdy (Naiya)

Miłego czytania :)

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.