Twórczość fanów

Nowy Fanfilm

0

Gwiezdne Wojny : Część X - W poszukiwaniu cieni "Gwiezdne Wojny: Część X
– W poszukiwaniu cieni".

Sądząc po zaprezentowanych na stronie zdjęciach i trailerach film zapowiada się ciekawie.

Większość zdjęć została zakończona, aczkolwiek trzeba przygotować jeszcze kilka dokrętek, no i oczywiście montaż i efekty... Zapraszamy jednak na oficjalną stronę filmu po więcej informacji.

Nowe tapety UPDATE

0

Master Jasio podesłał kilka nowych prac - możecie je ściągnąć z tej galerii, a tutaj znajdziecie tapetki przedstawiające model Jacena Solo z Jedi Outcasta, Lowbaccę i Bena Kenobiego - autor: ShVagYeR.

Ostatnio występowały jakieś problemy z moim kontem pocztowym na wp.pl, dlatego proszę przysyłać swoje prace pod ten adres: marek@gwiezdne-wojny.pl.

Opowiadanie

0

Son of the Sun nadesłał bardzo ciekawe, choć nieco smutne opowiadanie o kilku klonach. Tytuł "Bardziej ludzkie od ludzi". Zapraszam gorąco do przeczytania.
Przypominam przy okazji, że autorzy chętni do publikacji swoich prac, powinni wysyłać fanfice pod ten adres email. Czekamy z niecierpliwością!

Świąteczne tapetki

0

Po 3 tygodniach nasza galeria doczekała się kolejnej aktualizacji.

  • Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Tibi_Tibi wykonała specjalną serie tapetek,
    oraz mnóstwo innych: z Marą Jade, Corranem Hornem... Bez zbędnych szczegółów zapraszam tutaj.

  • Otworzyliśmy nową galerię w której możecie zobaczyć 4 świetne tapety, wykonane przez Petera_D (jeśli interesujecie się grafiką komputerową to koniecznie zobaczcie stronę www.dunari.prv.pl).

  • I na koniec prezentujemy tapetę zrobioną przez Idasa.

Holocron

Nowa Gildia Star Wars
0

Po długiej przerwie, pojawia się na horyzoncie nowy Fan-Film rodzimej produkcji "Holocron". Jest on drugą fan-produkcją po "Żarówce" od dłuższego czasu, chociaż w 'produkcji' jest kilka kolejnych, ale na premierę ich trailerów będziemy musieli jeszcze poczekać. Jak na razie w końcowej fazie jest "Holocron", a więcej na jego temat można się dowiedzieć na oficjalnej stronie fan-filmu.

Na temat nowego fan-filmu możesz wypowiedzieć się na Polskim Forum Star Wars.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.