Twórczość fanów

Update Galerii...

1

  • Dziś w updacie galerii możecie zobaczyć kolejne prace Dartha Kisiela, tym razem to tapetki inspirowane grami, które możecie podziwiać tutaj.
  • Druga galeria to nowość. Pierwsza praca Gilraen, przedstawiająca mistyczyną Lady Sith, z włócznią w dłoni. (Miała być lanca, ale niech będzie włócznia :)). Grafika jest dostępna tutaj.
Przy okazji przypomian, aby wszystkie propozycje obrazków słać do Stranglera.

Fanarty i tapety...

1

Na wstępie chciałem podziękować autorom za cierpliwość - gdyż niektóre prace przeleżały w mojej skrzynce e-mailowej prawie miesiąc. Po zakończeniu sesji galeria powinna być aktualizowana częściej...

Oto co nowego w galerii:

  • TIBI_TIBI podesłała sporą dawkę fanartów (w tym kilka starszych prac) i mnóstwo tapetek...
  • W galerii "Daryo" znajdziecie 6 tapet.
  • ShVagYeR podesłał tapety z Lukiem (z TESB i ROTJ).
  • Natomiast tutaj są tapety ze starej Cantiny Star Wars, autorem jest Lando.
  • Master Jasio prezentuje swoją kolejną pracę...
  • I na koniec zamieszczamy tapety "Rebelion" i "Empire", które podesłał ap!x MASTER.

Owoce z Coruscant

Son of the Sun
0

Zapraszamy do przeczytania nowego opowiadania autorstwa Son of the Sun'a, które nosi tajemniczy tytuł "Owoce z Coruscant". Tekst jest naprawdę dobry!

Ciąg dalszy Cieni Jedi

0

Wprawdzie z dniowym wyprzedzeniem, ale na naszej stronie pojawił trzeci rozdział opowiadania Ricka Skywalkera pt. Mroczne Imperium: Cienie Jedi. Opowiadanie to można znaleść tu.

Żarówka 2 - spoilery

4

O powstającym fanfilmie - Żarówka 2 już kilkukrotnie wspominaliśmy na Bastionie. Dziś prezentujemy zapis rozmowy przeprowadzonej kiedyś, dawno temu na Gadu Gadu. Zanim jeszcze zpowstały zdjęcia do tego filmu, Zapol (kamera, montaż i CGI) oraz Fixxer (CGI coordinator) rozmawiali o nowym projekcie "Żarówka 2". Oto ten tekst. A tak jeszcze na marginesie dodam, że o Żarówce 2 dyskutujemy na forum.

Wiersz? A może rap?

Dash Onderon
5

Gdy człowiek nie może wejść na swoją ulubioną :) stronę o SW, zaczynają się z nim dziać bardzo różne rzeczy. Opisane zostało to tutaj. Autor (Dash Onderon) przeżył to na własnej skórze. Właściwie Dash... powinieneś się cieszyć, że żyjesz. Takie objawy bywają śmiertelne! :))))

Mroczne Imperium: Cienie Jedi

0

Od dziś, co dwa tygodnie na naszej stronie pojawiać się będą kolejne odciniki opowiadania Rickiego Skywalkera pt. Mroczne Imperium: Cienie Jedi. Na początek znalazły się dwa rozdziały + prolog.
Opowiadanie to znajduje się tu.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.