Twórczość fanów

Pełnomocnik Sprawiedliwości

0

Już jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że niebawem na światło dzienne wyjdzie polski E-BOOK. Dziś serwujemy garść kolejnych informacji. "Pełnomocnik sprawiedliwości" jest pierwszym tomem trylogii pod tytułem Executor`s Lair. Już śpieszymy z wyjaśnieniem, skąd ten tytuł. Executor`s Lair jest kompleksem kosmicznym, który stanowił bazę serwisową i "dom" dla superniszczyciela Dartha Vadera - Executora. „Zmniejszoną wersją” Executor's Lair była Akademia Ciemnej Strony Brakissa. Już te informację pozwalają Wam zapewne domyślać się, że akcja tej opowieści dzieje się około 20 lat po bitwie o Yavin.

Pozostałości Imperium pod dowództwem Admirała Pallaeona stacjonują w okolicy planety Bastion. Po podpisaniu pokoju z Nową Republiką, której obecnym prezydentem jest Fey'lya, Nowy Ład trwa, ale nie może być mowy o przeciwstawieniu się siłom dawnego Sojuszu Rebeliantów. Flota Pallaeona nie jest jednak jedyną poimperialną organizacją w Galaktyce. W dobrze ukrytym kompleksie Executor`s Lair nagromadzono kilka superbroni i pokaźną flotę. Brak jednak przywódcy. Jakby znikąd pojawia się postać w przerażającej masce, o której słyszała kiedyś cała Galaktyka.
Rycerze Jedi zjednoczeni i rozpatrujący możliwość utworzenia Rady Jedi, poszukują w tym czasie mistrza Ciemnej Strony - Pełnomocnika Sprawiedliości.

Już niebawem całość opowieści! Przypominamy: cena – 0 zł.

A na forum dyskutujemy już o tym E-BOOKU!

Nowe prace w galerii

2

  • TIBI_TIBI podesłała 2 fanarty i 2 tapetki przedstawiające Luke'a...
  • Daryo podesłał 4 tapety: Darth Maul (dwie), Star Wars Psychodelic i Każda saga ma swój początek.
  • I kolejne 3 tapetki wykonał ShVagYeR (Thrawn & Pellaeon, Kyp Durron, Emperor Clone).
Dziękujemy za Wasze prace i jednocześnie zachęcamy wszystkich do nadsyłąnia swoich tapet i fanartów.

Polski E-BOOK

7

Już niebawem światło dzienne ujrzy nowy, polski E-BOOK. Będzie to pierwsza część trylogii pod nieco zagadkowym tytułem "Executors's Lair". Niebawem zdradzimy jaki nosi tytuł ów pierwszy tom, oraz podamy więcej szczegółów. AHA! Ta E-Książka będzie rozpowszechniana bezpłatnie!

Ciąg dalszy Cieni Jedi

0

Tradycyjnie już umieszczamy kolejny odcinek znakomitego opowiadania Rickiego Skywalkera pt. Mroczne Imperium: Cienie Jedi. Opowiadania to znajdziecie tu.

Star Wars Fan Film Awards po raz drugi

SW.com
3

Popularność zeszłorocznego rozdania nagród skusiła Lucasfilm, do urządzenia podobnej imprezy również w tym roku. Twórcy: Lucasfilm Ltd. i AtomFilms rozdadzą nagrody w czasie tegorocznego Comic-Con International, trwającego od 17 do 20 lipca w San Diego. Nagrody będą przyznawane w trzech kategoriach:
George Lucas Selects Fan Film uznany za najlepszy przez samego Georg’a Lucasa.
Skywalker Sound Award Fan Film uznany za najlepszy przez specjalistów z Lucasfilm and AtomFilms.
Audience Choice Award Fan Film uznany za najlepszy przez fanów.
Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne, lub widoczną obok figurkę przestawiająca gotowych do oglądania filmu C3PO i Artoo.
A to oficjalna strona konkursu.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.