Twórczość fanów

Holocron tuż, tuż

Wo Ja Ann
0

Wo Ja Ann informuje:
Jak dowiedzialem sie od Wiesława Jędrzejczaka ( lt.brovar@interia.pl ) film fanowski pt."Holocron", o ktorym pisalismy juz wczesniej bedzie skonczony za 2-3 miesiace. Prace trwają pełną parą. Gwoli przypomnienia: Holocron to film fanowski zainspirowany Gwiezdnymi Wojnami, opowiadajacy o walce dwoch Jedi z silami zla nod przejecie wladzy nad Holocronem. Po wiecej informacji udajcie sie na Strone główną filmu

Na forum jest też temat o Holocronie

Ciąg dalszy Cieni Jedi

0

Pojawił się już rozdział 9 znakomitego opowiadania Rickiego Skywalkera, pt. Mroczne Imperium: Cienie Jedi. Całość jest dostępna tu.

Iskry

2

Na Bastionie pojawiło się nowe opowiadanie Dasha Onderona pt.: Iskry. Fanfiction został napisany w ciągu jednej nocy, toteż w nocy najlepiej go czytać (jak zapewnia autor).

Wyrównałem lot.
Dopiero co wyłoniłem się z chmury ognistych oparów a już ogień turbolaserów mało nie zerwał mi skrzydeł. Na dziobie mojego X-winga pojawiły się niepokojące czarne smugi. Na szczęście nie były to poważne uszkodzenia. Spojrzałem na radar w poszukiwaniu przyjacielskich jednostek, ale urządzenie przestało działać. Ekran wyświetlał burzę śniegową. Nic dziwnego, leciałem tak blisko niszczyciela, że znalazłem się w zasięgu jego urządzeń zakłócających. Odwróciłem głowę, ale zamiast kolegów widziałem tylko obrotową główkę robota astronawigacyjnego i oddalającą się, gigantyczną powierzchnię, środkowego pokładu imperialnego okrętu. Nad wszystkim górował przerażający deszcz śmigających zielonych promieni i straszliwe fajerwerki wybuchających statków. Chaos zawładnął przestrzenią (...)
Zapraszamy do lektury.
A tutaj można przeczytać starsze opowiadanie Dasha: Rolph`dan i Książe z Alderaanu.

Szansa dla fanów

Nowa Gildia
0

Witam.

Reprezentuję niezależny magazyn: Czasopismo o kulturze wizualnej "-grafia". W związku z przygotowywanym właśnie kolejnym numerem pisma, chciałbym zaproponować polskim fanom "Gwiezdnych Wojen" prezentację własnej twórczości na naszych łamach, ze szczególnym uwzględnieniem: własnoręcznie (!) wykonanych strojów i gadżetów, związanych z filmowymi postaciami. Najnowszy numer "-grafii" jest dostępny w EMPiK-ach w całej Polsce. Zapraszam do przejrzenia naszych artykułów w Onet.pl:

W nadziei na chóralną odezwę prawdziwych fanów, podaję przybliżoną charakterystykę materiałów:

Oczekujemy na zdjęcia, nawet najbardziej amatorskie. Redakcja nie będzie ingerować w obraz, poza: obróbką techniczną i kadrowaniem.
Do wstępnej selekcji potrzebne będą skany o jakości internetowej (72 dpi, max 100 kB). Docelowo: skany 1:1 (krótszy bok nie więcej niż: 10 cm), 150 dpi, RGB, zapisane jako jpg bez kompresji (!), max ciężar: 1 MB/plik.
W opisie pliku: parę słów o sobie, wiek, data wykonania zdjęcia (ew. wskazanie imprezy), informacje o kostiumie, a zwłaszcza o użytych materiałach.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich fanów.

red. prowadzący "-grafia"

Krzysztof Radoszek

Aktualizacja galerii

3

Dziś prezentujemy:

Dziękujemy za wasze prace i zachęcamy do przysyłania kolejnych.

Jeżeli uważacie, że galeria powinna być aktualizowana częściej (np. o prace zagranicznych fanów) to proszę dać znać w tym wątku na forum albo w komentarzach do tego newsa.

Fan potrafi

JORUUS
8

JORUUS podesłał zdjęcia figurek, które własnoręcznie wykonał z modeliny. Ich wysokość to 7,5 cm... Teraz pozostaje tylko otworzyć seryjną produkcję i już można grać w jakąś grę bitewną osadzoną w realiach SW...

Polski fanowski e-book - nareszcie - UPDATE (.pdf)

10

Już od dawna zapowiadaliśmy publikację tego e-booka. Wszystkich pragnę przeprosić za opóźnienie. Mam jednak dobrą wiadomość Pełnomocnik Sprawiedliości już jest! Zapraszamy wszystkich chętnych do czytania, i do dyskusji na forum.
Czekamy teraz na następne części. Wielkie dzięki dla autora - Miśka z LO2. Jesteś Wielki! :)

UPDATE - Andaral:
"Pełnomocnik Sprawiedliwości" jest już również do ściągnięcia w formacie .pdf .

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.