Twórczość fanów

Bitwa o Dobroń

Przemas i Kisiel
34

Przemas i Kisiel podesłali nam filmik prezentujący walkę na miecze świetlne. Zobaczymy w nich autorów posługujących się kijami od szczotek. Choreografia jest dosyć dobra. Przemas walczy mieczem o zielonym ostrzu a Kisiel o niebieskim.
Polecamy filmik „Battle of Dobroń”, który możecie ściągnąć tutaj.

Nowe Far-Art tapety

Obi-San
7

Niedawno pisalismy o tapetach stworzonych przez Obi-Sana. Autor nie spoczął na laurach i od razu zabrał się do pracy. Dzisiaj prezentujemy nową porcje tapet, stworzonych w zupełnie innej technice, która sprawia, iż są one również Fan Artami. Obi-San zapowiada kolejne dzieła, swojego autortwa. Oto Fan Art Tapety:

- Millennium Falcon 1
- Darth Vader
- Lambda Shuttle
- Tantive IV
- Millennium Falcon 2
- X-Wing 1
- Tie-Interceptor
- X-Wing 2

A teraz 2 tapety na deser w nizszej rozdzielczosci:
- Jedi Knight
- Royal Guard

Miecz fana

Raku
15

Co jakiś czas na Bastionie prezentujemy Wam miecze świetlne autorstwa fanów. Dziś chcielibyśmy pokazać lightsaber autorstwa Sławomira "Raku" Rakowicza. Jak twierdzi autor, konstrukcja jest bardzo prosta, miecz składa się z "chromowanej rurki o długości około 25 cm, gumowej rączki od roweru, włącznika i diody pokazującej stan naładowania klingi. Tył to gałka od szafki, a przód to podkładki od suszarki do naczyń". Rezultat jest bardzo dobry. Zresztą sami zobaczcie zdjęcia:

     

Ciekawe tapety

Obi-San
18

W sieci ukazuje się coraz więcej tapet na pulpity, których autorami są Fani Gwiezdnych Wojen. Obi-San postanowił stworzyć własną serie obrazków, która z pewnością może zagościć na naszych monitorach. Seria nosi tytuł „Fear”, czyli strach. Niżej prezentujemy wysiłek Obi-Sana. Warto dodać, iż autora zapowiada więcej grafik o podobnej tematyce jak również innej.

- ”Fear...Fear Is My Ally”
- ”Rise of the Empire”
- ”The Force Will Be With You…Always”
- ”As You Wish…”

Wielki powrót "Cieni Jedi"!!!

Ricky Skywalker
10

W bastionowej biblioteczce Fan-Ficów jest już dość spora ilość tekstów. Znajdują się tam zarówno króciutkie opowiadanka, jak i ogromne molochy. Jednym z tych większych utworów są Cienie Jedi Ricky'iego Skywalkera. Zyskały one dość sporą popularność, szczególnie wśród użytkowników, którzy goszczą na Bastionie już od pewnego czasu. Choć od dłuższego czasu nie było aktualizacji i nowych rozdziałów, nie tajemnicą było, że Ricky pracował nad poprawioną wersją już istniejących, a także nad nowymi. Prace dobiegły niedawno końca i z niewątpliwą przyjemnością przedstawiam ich rezultat. Zachęcam do lektury i komentowania, zaś przeciwników "czytania z ekranu", informuję, że dostępny jest w tym miejscu pdf.

Ale to jeszcze nie koniec. Już jutro pojawią się specjalne ilustracje narysowane przez TIBI_TIBI! Wszystkich, którzy nie chcą czekać przez te kilka godzin, mogę pocieszyć. Grafiki obecnie można obejrzeć na końcu e-booka!

Miłego czytania!

Droga Jedi 1

Nexus-6
11

Oto przed Wami fanfic autorstwa Marcina "Nexus-6" Tokarza. Wszyscy którzy chcą poczytać troszkę o kulisach poszukiwania Maula po wydarzeniach w TPM oraz wszystkich innych, którzy po prostu lubią niezłe fanfice, zapraszamy tutaj.

Dzięki Nexus!

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.