Twórczość fanów

Forever Young

Ri
0

Poprzez światłowodowe meandry wirtualnej rzeczywistości dotarło do nas kolejne fanowskie opowiadanie, a jest nim literacka adaptacja komiksu Forever Young (znanego u nas jako Republika) autorstwa Samuela "Ri" Barona. A ponieważ adaptacje są zawsze w cenie, zachęcamy do zapoznania się i z tym opowiadaniem. A znajduje się ono tutaj.

Polski podcast SW – część 5

Wedge
30

Pragnę uspokoić wszystkich, którzy byli zaniepokojeni tym, że wrześniowy podcast tak długo nie wychodził i bali się czy wyjdzie. Oto jest, świeżo zmontowany, z niesamowitą oprawą muzyczną, najdłuższy ze wszystkich podcast.

Aby ułatwić ściąganie podcast został podzielony na dwie części. Zapraszam zatem do wysłuchania najnowszej audycji autorstwa Miśka i Wedga, z udziałem ich stałej korespondentki Taraissu.

Pierwszą część można pobrać tutaj.
Drugą natomiast tu.

Zachęcam przy okazji do wzięcia udziału w nowej sondzie dotyczącej nazwy podcastu, którą znajdziecie w menu po prawej stronie tego newsa.

Zapraszam również do dyskusji i komentowania audycji w odpowiednim wątku na forum.

Gwiezdne Wojny w Dubaiu

0

Na oficjalnym blogu zamieszczono zdjęcia tego, co można kupić w jednym z Dubajskich sklepów.Steampunk pełną gębą, a co. Cen nie podano, prawdopodobnie prewencyjnie. Dubaj raczej do tanich nie należy.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.