Twórczość fanów

Frywolne AT-AT

Club Jade
17

Pewien Kanadyjczyk – Adrien Koleric stworzył bardzo niecodzienne stadko frywolnych AT-AT. Są to pop kulturowe przeróbki znanych nam wszystkich pojazdów z „Imperium kontratakuje”. Sam twórca mówi, że do takich wariacji zainspirowała go kultura Zachodu i styl życia, jaki proklamuje. Adriena inspirowały także przedmioty codziennego użytku, na przykład: meble. Duży wpływ na jego prace miały także dziecięce pasje, czy ulubieni animowani bohaterowie pokroju Cobra Commander’a. W jego kolekcji są takie twory jak: wąż AT-AT (w żółto-czerwone paski), czy wodny AT-AT (niebieski z marynarzem na burcie). Oto mała próbka maszyn ze Stada – taką nazwę nosi ten zbiór figurkek:

Więcej zdjęć prac Adriena Kolerica znajdziecie na jego własnym blogu.

Tydzień Holiday Special - Twórczość fanów

10Biorąc pod uwagę fakt, że Holiday Special nie jest legalnie dostępne, a poziom produkcji w odczuciu wielu osób był bardzo niski to każdy fan, decydujący się wykonać coś związanego z tym filmem jest na wagę złota. Poniżej prezentujemy kilka prac fanowskich poświęconych Holiday Special.Niektórzy fani zdecydowali się w oparciu o tą produkcję stworzyć elementy stroju czy broni.Poniższa animacja zdobyła nagrodę w ramach Star Wars Fan Film Awards w 2007 roku.Wszystkie atrakcje tygodnia Holiday Special przygotowywane przy udziale Jedi Order można zobaczyć w tym miejscu

Opowiadanie o klonach

darthmax
1

Dzisiaj na stronie prezentujemy kolejne opowiadanie, autorstwa darthmaxa, którego akcja rozgrywa się podczas Wojen Klonów. Tekst o nazwie "Niepotrzebni" przedstawiający jedną z bitew tego konfliktu, możecie znaleźć w tym miejscu.

Zapraszamy do lektury!

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.