TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Frywolne AT-AT

2008-11-27 19:55:59 Club Jade

Pewien Kanadyjczyk – Adrien Koleric stworzył bardzo niecodzienne stadko frywolnych AT-AT. Są to pop kulturowe przeróbki znanych nam wszystkich pojazdów z „Imperium kontratakuje”. Sam twórca mówi, że do takich wariacji zainspirowała go kultura Zachodu i styl życia, jaki proklamuje. Adriena inspirowały także przedmioty codziennego użytku, na przykład: meble. Duży wpływ na jego prace miały także dziecięce pasje, czy ulubieni animowani bohaterowie pokroju Cobra Commander’a. W jego kolekcji są takie twory jak: wąż AT-AT (w żółto-czerwone paski), czy wodny AT-AT (niebieski z marynarzem na burcie). Oto mała próbka maszyn ze Stada – taką nazwę nosi ten zbiór figurkek:

Więcej zdjęć prac Adriena Kolerica znajdziecie na jego własnym blogu.
KOMENTARZE (17)

Twórczość fanów

Tydzień Holiday Special - Twórczość fanów

2008-11-22 19:25:04Biorąc pod uwagę fakt, że Holiday Special nie jest legalnie dostępne, a poziom produkcji w odczuciu wielu osób był bardzo niski to każdy fan, decydujący się wykonać coś związanego z tym filmem jest na wagę złota. Poniżej prezentujemy kilka prac fanowskich poświęconych Holiday Special.Niektórzy fani zdecydowali się w oparciu o tą produkcję stworzyć elementy stroju czy broni.Poniższa animacja zdobyła nagrodę w ramach Star Wars Fan Film Awards w 2007 roku.Wszystkie atrakcje tygodnia Holiday Special przygotowywane przy udziale Jedi Order można zobaczyć w tym miejscu
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

Opowiadanie o klonach

2008-11-13 14:07:00 darthmax

Dzisiaj na stronie prezentujemy kolejne opowiadanie, autorstwa darthmaxa, którego akcja rozgrywa się podczas Wojen Klonów. Tekst o nazwie "Niepotrzebni" przedstawiający jedną z bitew tego konfliktu, możecie znaleźć w tym miejscu.

Zapraszamy do lektury!
KOMENTARZE (1)
Loading..