Twórczość fanów

Konkursowe opowiadania (cz. I)

3W ostatnia niedzielę ogłosiliśmy wyniki konkursu literackiego. Przy okazji mogliście zapoznać się z nagrodzonymi oraz wyróżnionymi pracami.
Dziś prezentujemy pierwszą porcję pozostałych konkursowych opowiadań, które jury wybrało do publikacji.

Na początek historia, autorstwa Mateusza Godonia znanego jako Ricky Skywalker, której bohaterka - Ręka Imperatora, wspomina swój pierwszy raz oraz spotkanie z Thrawnem. "W imię Imperatora" znajdziecie tutaj.

Druga historia rozgrywa się w czasach Wojen klonów i opowiada losy kilku osób, które trafiły na jedną z planet objętych wojenną zawieruchą. "Wojny nie można wygrać", znajdziecie tutaj. Autorem tego opowiadania jest Wojtek "wasabii2" Waszak.

Na koniec opowiadanie, którego autorka - Weronika "X-tla" Erdmann - przedstawia wydarzenia dziejące się 100 100 lat po Bitwie o Yavin. Galaktyka uległa zmianie, ale Jedi nadal trwają stawiając czoła nowym przeciwnikom. "Archne i Ebis - Prolog" znajduje się w tym miejscu.

Zapraszamy do lektury!
Nie zapomnijcie ocenić i skomentować opowiadań;)
A już w przyszłym tygodniu kolejne konkursowe prace.

Temat na forum

Nowe prace w galerii

Tomasz Matynia
14

Z przyjemnością prezentujemy nowe prace Tomasza Matynii. Siedem nowych grafik znajdziecie w tej galerii.
Tym razem powstały m.in. portrety klonów i szturmowców.

Przy okazji informujemy, że prace Tomasza Matynii będzie można podziwiać na żywo we wrześniu, w Toruniu podczas konwentu StarForce 2009.

A już wkrótce więcej fanartów i opowiadań fanów.

Własnoręcznie robione figurki z Expanded Universe

Adakus na forum
28

Prawie pół roku temu na forum Bastionu powstał wątek założony przez Adakusa poświęcony w figurkom postaci pochodzących z gier, książek i komiksów. W zeszłym tygodniu autor tematu wygrzebał z czeluści internetu niesamowity link. Był nim temat na forum yakefaceforums.com, w którym użytkownik Darth Virunga prezentuje swoje własnoręcznie robione figurki postaci z Expanded Universe. Prace Virungi są o tyle niesamowite, że prezentują bohaterów po których Hasbro raczej nie sięgnie – przynajmniej nie w takiej ilości. Dziesiątki figurek Sithów, Jedi żyjących na przestrzeni tysiącleci wykonanych bardzo dbale może zrobić spore wrażenie nawet na najstarszych fanach Star Wars. Dlatego wszystkim polecamy przeglądniecie owego tematu. Poniżej mała próbka tego, co możecie tam znaleźć.


Galeria własnoręcznie robionych figurek Dartha Virungi
Temat na forum

Śpiwór w kształcie tauntauna

ThinkGeek
29

Grupa fanowska ThinkGeek, która postanowiła zażartować sobie w prima aprilis i nabrała fanów, że wyprodukuje śpiwór w kształcie tauntauna, teraz chce na serio zabrać się za jego produkcję. Podobnie jak w filmie "Imperium Kontratakuje" ma on mieć siodło, a nawet "wnętrzności". Otwierać się będzie przy pomocy zamka w kształcie miecza świetlnego. Będą mogły w nim spać nie tylko dzieci, ale i dorośli niewielkiego wzrostu. Wykonany będzie z poliestru, można go też będzie prać.

Grupa stara się uzyskać od George'a Lucasa aprobatę wyglądu śpiwora. Prawdopodobnie pojawi się na święta lub na 30. rocznicę wejścia "Imperium" do kin.

Preorderu można dokonać w tym miejscu. Kosztuje 40 dolarów, cena jednak może ulec zmianie.

Przytul małego Jabbę

Oficjalny blog i Club Jade
22

W filmie „Wojny Klonów” mieliśmy okazję poznać syna Jabby – małego i słodkiego Stinkiego, jest to ewidentny dowód na to, że Huttowie mogą być w pewnym sensie sympatyczni. Sam Jabba jest dla wielu niebywałym okrutnikiem, którego nie stać na jakiekolwiek uczucia. Kit Lane wśród swoich własnoręcznie wykonanych pluszowych prac zostawiła trochę miejsca dla młodego Jabby. Ten malutki Hutt wprost się prosi o przytulenie go, czyż nie?
A oto kolejna próba przedstawienia następnej kreatury z Tatooine w bardziej pozytywnym świetle. Jama Carkoon, w której mieszkał Sarlacc, będąca poduszką, stworzona przez Becky Gould.Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.