Twórczość fanów

K-pok Epizod 19 – Powrót DVD

K-pok Podcast
5

W piątek Bartek „godai” Biedrzycki opublikował ostatni gwiezdnowojenny K-pok. Star Wars miały więc swoją własną trylogię tematyczną w tym podcaście.W 19-stym odcinku K-poka godai popastwił się trochę nad wydaniami Epizodów na DVD. A że jest to temat bardzo irytujący, to te pozycje zebrały niezłe cięgi. Bartek opowiada o rzeczach denerwujących dla kolekcjonera i miłośnika filmów ale też o technologicznych plusach nowej wersji filmów George’a Lucasa. My fani jesteśmy przecież bardzo wymagającymi konsumentami, oczekującymi wiele od „swoich” wydawców, dlatego w najnowszym K-poku usłyszymy o wielu sprawach, które targają nasze serca.

K-pok Epizod 19 – Powrót DVD


Ciasto śmierci i ciasto z Yodą

0

Wbrew pozorom jadalne. W każdym razie istnieje brytyjska firma Cakeadelic z Berkshire, na której można zamówić sobie wysublimowane pyszności, na różne okoliczności. W tym ciasto w kształcie Gwiazdy Śmierci.

Ciasto zaprojektowała niejaka Fiona. Wpierw upiekła je dla swojego czteroletniego syna, ale teraz jest już na tyle popularne, że dopraszają się o nie nawet 40-latkowie.

Nie tylko Brytyjczycy potrafią piec Gwiezdno-wojenne pyszności. Gonią ich w tej materii także Kanadyjczycy, a dokładniej Tara zamieszkała w okolicach Vancouver. Upiekła ona ciasto z elementami SW, poniżej zdjęcia.K-pok Epizod 18 – George Lucas Kontratakuje

K-pok Podcast
1

W 18 odcinku podcastu K-pok Bartek „godai” Biedrzycki ponownie porusza tematy związane z Gwiezdnymi Wojnami. W zeszłym tygodniu było trochę wspominek autora, teraz pora przyszła na rzetelną ocenę Nowej Trylogii.Oryginalna Trylogia wyryła trwały ślad w życiu wielu fanbojów, do tego stopnia, że nie są oni w stanie przetrawić pierwszych trzech Epizodów. Godai w najnowszym odcinku K-poka dzieli się swoimi wrażeniami na temat filmów, które jak przyznaje, nie są skierowane do niego. Mimo tych wszystkich pomyj wylewanych na Nową Trylogię, Bartek docenia kunszt George’a Lucasa i jego wizjonerstwo. W podcaście usłyszycie wiele cennych i trafnych spostrzeżeń na temat Gwiezdnych Wojen, dzięki czemu porównać można własne spojrzenie na to uniwersum ze spojrzeniem osoby, która poznawała je w latach 80-tych ubiegłego wieku. Jest to lekcja warta odrobienia.

K-pok Epizod 18 – George Lucas Kontratakuje


W przyszłym tygodniu premiera ostatniego gwiezdnowojennego K-poka, nie omieszkamy was o niej poinformować!

R2-D2 to bałwan

0

Zima dla fanów Gwiezdnych Wojen to czas realizacji inspiracji twórczych. Śnieg daje możliwości, potrzeba tylko czasu i pomysłowości, by celebrować sagę na swój własny sposób. Oto, co zrobił pewien amerykański fan.Ale nie tylko Amerykanie tworzyli podobne bałwanki. Warto wrócić do polskich osiągnięć, które prezentowane były w ramach konkursu bałwankowego. Nagrodzone prace możecie obejrzeć tutaj a wyróżnione tutaj.

K-pok Epizod 17 – Gwiezdne Wojny

K-pok Podcast
3

K-pok to autorski podcast Bartka „godaia” Biedrzyckiego traktujący przede wszystkim o komiksach, choć jego tematyka kręci się również w około twórczości i szeroko pojętej fantastyki. Profesjonalna i rzeczowa pogadanka człowieka, który swoje już w życiu widział – tak pokrótce można scharakteryzować K-poka.W życiu tego podcastu przyszedł czas na zmierzenie się z Gwiezdnymi Wojnami. A że jego autor jest miłośnikiem Sagi George’a Lucasa, to też odcinek 17-sty K-poka zapowiadał się nieźle. Co ciekawe, w K-poku tematyka Star Wars zagości na dłużej i także epizody 18 i 19 będą jej poświęcone. W pierwszej części tej podcastowej trylogii godai opowiedział o swoich wspomnieniach związanych z Gwiezdnymi Wojnami a przede wszystkim o „Imperium Kontratakuje”. Najbardziej urzeka fragment o trudnym dostępie do filmowych Gwiezdnych Wojen jak i jakichkolwiek informacji z nimi związanych w PRLowskiej szarej rzeczywistości lat 80-tych. Wszystkich fanów ciekawych przemyśleń „starego wygi” zachęcamy do odsłuchania najnowszego K-poka. A w każdym razie bardzo go polecamy!

K-pok Epizod 17 – Gwiezdne Wojny


Premiery nowych odcinków K-poka odbywają się w piątki rano, będziemy wam o nich regularnie przypominać.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.