Twórczość fanów

Szafka na alkohol

0

Dziś Sylwester, ostatni dzień roku 2011. Wieczór to zazwyczaj czas zabawy i świętowania, które często nie może się odbyć bez alkoholu. Ale przed 12:00 dżentelmeni nie piją, a ten dzień chyba należy poczekać jeszcze dłużej. Co zrobić w tym czasie z alkoholem? Można zaopatrzyć się w podajnik, albo schować go do szafki. Colin Johnson przygotował sobie specjalną fanowską szafkę, w kształcie AT-AT. I takich szafek życzymy wszystkim.Świąteczna twórczość fanów

Różne strony
11

Niedawno miały miejsce święta Bożego Narodzenia. Już teraz sieć jest zasypywana najróżniejszymi świątecznymi projektami jak fani Gwiezdnych Wojen upiększyli swoje domy w stylu uniwersum George'a Lucasa. Wśród nich można znaleźć ozdoby choinkowe, modele pojazdów, prace plastyczne i wiele, wiele innych. Poniżej prezentujemy niektóre z nich.

Gwiezdne Wojny - symbolicznie

11

Na swoim blogu Wayne Dorrington postanowił przybliżyć historię opowiedzianą w gwiezdnej sadze. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że do tego celu użył wyłącznie... ikon. W ten ciekawy i zabawny sposób Wayne przedstawił już dwa z sześciu filmów. Efekty jego pracy możecie podziwiać tutaj. Obecnie autor pracuje nad Powrotem Jedi.

Fanowski domek na drzewie

0

Jak może wyglądać fanowski domek na drzewie? Na pewno powinien nawiązywać do sagi, choćby do AT-ST. Na przykład w ten sposób:Autor niestety pozostaje nieznany.

Wesołego Chanukka

0

Ostatnio panuje tu nastrój Bożonarodzeniowy, ale przecież nie wszyscy obchodzą Boże Narodzenie. Są też tacy, którzy obchodzą Chanukkę, święto upamiętniające powstanie Machabeuszy. Chanukka zaczyna się w tym roku dziś i trwa przez kolejnych osiem dni, z tej okazji żydowskie dzieci dostaną mnóstwo prezentów. A oficjalna opublikowała okolicznościowy fanart.I jedna uwaga na koniec, w języku angielskim Hanukkah pisze się przez "h".

Kolczyki ze szturmowcami

0

Czego to fani nie wymyślą. Tym razem na Etsy można kupić unikalną parę kolczyków ze szturmowcami i emblematami kwiatowymi. Całość kosztuje tylko 8 USD i chyba się spodoba każdej fance, zwłaszcza, że to unikat.Są one dostępne na Etsy u twórcy o nicku BohemianCraftsody. Znajdują się tam też inne rękodzieła, niekoniecznie nawiązujące do sagi.

Suszarka Vader

0

Czasem fani nie są w stanie zrobić tego, co im wymyśliło się w główkach. Ale mogą to zaprojektować lub zwizualizować. Tembolat Gugkaev przedstawił w sieci swój pomysł gwiezdnej suszarki do włosów.

Wygląda niesamowicie, ciekawe ile osób kupiłoby takie cacko, gdyby można było je nabyć.

Stół do billarda

0

Oto kolejny amerykański fan, Jatklis zaprezentował w sieci swój gadżet. Zmodyfikowany stół do billarda, oczywiście na modłę Gwiezdnych Wojen.

No cóż, wygląda to klimatycznie.

Wookiee talkie

0

Czasem nazwy z Gwiezdnych Wojen są tak podobne do rzeczywistych, że nawet się tego nie zauważa. Fabian Gonazlez znalazł ciekawą analogię między słowem Wookiee a Walkie Talkie i nie omieszkał jej wykorzystać w przezabawnym fanarcie.


Obrazek ten można sobie kupić za 14 USD w sklepie Society6 (coś ala Etsy.com).

Propagandowe plakaty

0

Tym razem to dzieło węgierskiego fana i artysty o ksywce Szoki. Wszystkie plakaty zachowano w stylu propagandy z minionego okresu.Więcej jego prac można zobaczyć tutaj, w tym także inne plakaty, nie tylko gwiezdno-wojenne.

Szutrmowiec z butów

0

Do czego mogą służyć adidasy? No chyba nie do robienia hełmów szturmowców. Ale fani nie mają takich obiekcji.Sam nazwany został "Brand Wars" (Wojny Marek) i został przygotowany specjalnie dla serwisu StarWarsRemix, a następnie wystawiony na aukcję. Sprzedano go za 2150 USD.

X-wing

0

Wydawać by się mogło, ze za kołem podbiegunowym nawet fani mogą być markotni. Nic bardziej mylnego, oto jak sobie wyobraża X-winga fiński artysta Vlad Kupriyenko.

Sweter R2

0

Kilka razy było o tym, co fani potrafią zrobić dzięki użyciu wełny i drutów. Wracamy do tematu. Fanka ErikaKnit niedawno uszyła sweter R2-D2, wystawiła go do sprzedaży na Etsy, ale niestety już zszedł.Jedyny w swoim rodzaju. Więcej dzieł Erici znajdziecie tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.