Twórczość fanów

Vader zrobiony z cytatów

0

Kolejny przykład niesamowitej pomysłowości fanów. Tym razem portret Vadera zrobiony z... cytatów. Autorem jest Evan Travelstead.

Malunki godaia

godai
12

Jak się okazuje Bartek „godai” Biedrzycki nie tylko umie nagrywać podcasty (K-pok), ale także malować. Pomysł na swoje obrazy zapożyczył ze znanych artów Star Wars i tak oto powstał zalążek autorskiej serii Star Wars Hand Made, którą godai ma zamiar przez jakiś czas prowadzić. Na pierwszy rzut poszli: Obi-Wan Kenobi, Han Solo i mistrz Yoda. Kolejne 3 postaci w drodze!BASTIONOWA GALERIA FANARTÓW

Star Wars w wersji steampunk

0

Ostatnimi czasy Steampunk robi się bardzo modny. Także wśród fanów, którzy przerabiają Gwiezdne Wojny na tę modę, dodając elementy charakterystyczne dla XIX wieku, oraz takie, które miałby ten okres stylizować. Trochę inaczej podszedł do tematu Bjorn Hurri, brytyjski artysta ilustrator, który postanowił stworzyć postaci z sagi od początku, właśnie w steampunkowej konwencji. Poniżej kilka z jego wizji.

Więcej i nie tylko SW można znaleźć na jego stronie.

Mężczyźni Gwiezdnych Wojen w filmikach fanów

YouTube
9

Przedwczoraj świętowaliśmy Dzień Kobiet i przy okazji przyjrzeliśmy się fanowskim filmikom poświęconych przedstawicielkom płci pięknej świata Star Wars. Natomiast dziś jest, o wiele mniej znany, Dzień Mężczyzn i z tej okazji, dla równowagi, przyjrzyjmy się, jak panowie prezentują się w "teledyskach" wszelkiej maści.

Tym razem nie zaczniemy od filmowych postaci, a od bohaterów z gier "The Old Republic" oraz "The Force Unleashed II":Kolejne filmiki prezentują mężczyzn znanych z filmowej sagi oraz obu seriali o Wojnach klonów.

Ciekawostka: ta sama piosenka, ale w pierwszym przypadku połączona z klipami z "Clone Wars", a drugi raz z "The Clone Wars".

Więcej "teledysków" z mężczyznami z "The Clone Wars" znajdziecie w tym miejscu

Podobnie jak, dwa dni temu, przyjrzyjmy się też "Tańcowi z gwiazdami Gwiezdnych Wojen". Dwa pierwsze filmiki nagrano podczas Star Wars Weekends organizowanych w parku Disney Hollywood Studio, a ostatni z Celebration V:
Drodzy Panowie, życzymy Wam abyście byli tak samo bohaterscy i sprawni fizycznie jak postacie na zaprezentowanych powyżej filmikach. A ponadto dużo szczęścia, zdrowia i miłości.

Kobiety Gwiezdnych Wojen w filmikach fanów

YouTube
6

Jak wynika z kalendarzy wiszących na naszych ścianach, dziś jest Dzień Kobiet, który można wykorzystać jako pretekst do obejrzenia kilku fanowskich "teledysków" poświęconych przedstawicielkom płci pięknej z naszego ulubionego uniwersum. Świat Gwiezdnych Wojen, jest bowiem pełen pięknych, walecznych i odważnych kobiet, rozgrzewających serce niejednego fana i będących wzorem dla fanek.

Na początek matka i córka, czyli Padmé oraz Leia:

Wśród filmików zamieszczanych obecnie w serwisie YouTube, nie brakuje oczywiście takich, które zostały poświęcone licznym bohaterkom ukazanym w serialu "The Clone Wars".

Przy okazji warto przypomnieć "Taniec z gwiazdami Gwiezdnych Wojen" organizowany podczas Star Wars Weekends w parku Disney Hollywood Studios, którego bohaterkami są właśnie panie ze świata Star Wars. Na zaprezentowanych poniżej filmach tańczą do przebojów Spice Girls, Madonny oraz Cyndi Lauper.Nie możemy również zapomnieć o fankach! W ramach powtórki z rozrywki zapraszamy tutaj i tutaj.


Drogie fanki Star Wars oraz kobiety fanów Star Wars, bez względu na to, czy świętujecie ten dzień, czy też nie, życzymy Wam wszystkiego najlepszego, jak najwięcej pogodnych dni, dużo miłości i żebyście odważnie podążały za swoimi marzeniami. Oczywiście nie tylko od święta!

Turniej Pazaaka na SWTOR-Online.Com.PL

SWTOR-Online.Com.PL
10

Redakcja serwisu SWTOR-Online.Com.PL przygotowała atrakcję dla swoich użytkowników.

Pragnąc umilić Wam czas, który pozostał do premiery „Star Wars: The Old Republic”, administracja SWTOR-Online.Com.PL postanowiła zorganizować konkurs - Turniej Pazaaka! Każdy zarejestrowany użytkownik może wziąć w nim udział - wstęp jest kompletnie darmowy, a trzech najlepszych graczy czekają atrakcyjne nagrody:

 • Pierwsze miejsce - Ranga „Mistrz Pazaaka” na forum + Kubek SWTOR-Online.Com.PL + Książka „Darth Bane. Zasada Dwóch”, „Szturmowcy Śmierci” lub „Legion 501 Komandosi Imperium” (do wyboru)
 • Drugie miejsce - Ranga „Mistrz Pazaaka” na forum + Kubek SWTOR-Online.Com.PL
 • Trzecie miejsce - Ranga „Mistrz Pazaaka: na forum

  Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku, 11. marca tego roku włącznie. Następnego dnia, w sobotę, wszyscy uczestnicy zostaną połączeni losowo w pary, ogłoszone zostaną również terminy pojedynków. Jeśli gracz przegra pojedynek, odpada. Zwycięzca przechodzi do kolejnego etapu, w którym znowu gracze zostają połączeni w pary. Jeśli okaże się, że w danym etapie będzie nieparzysta liczba uczestników, dołączy do nich losowo wybrany gracz, który odpadł w poprzednim etapie.

  Po więcej informacji, jak i stronę, gdzie można zgłosić swoją chęć udziału, odsyłamy do zakładki „Turniej” na stronie pazaaka
  .

  Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat samej gry powinniście zaglądnąć do tego newsa.

 • K-pok odcinek 25 – Wojny Klonów

  K-pok Podcast
  4

  W piątek Gwiezdne Wojny powróciły do K-pocka – podcastu Bartka „godaia” Biedrzyckiego. Choć jak sam autor przyznaje, nie są to Gwiezdne Wojny do jakich przywykliśmy, ale Gwiezdne Wojny dla zupełnie nowego pokolenia fanów i fanek.  W 25. odcinku K-poka godai wziął na ruszt dwa najnowsze seriale animowane Star Wars. Chodzi oczywiście o „Clone Wars” i „The Clone Wars”, traktujące o wojnach klonów – zbrojnym konflikcie galaktycznym dziejącym się między Epizodem II a III. W poprzednich gwiezdnowojennych K-pokach godai opowiadał o fenomenie Sagi z punktu widzenia oldschoolowego fana, teraz natomiast postanowił przedstawić ten świat oczami swojej kilkuletniej córki. Wyszło z tego bardzo ciekawe słuchowisko pełne doświadczeń, z pewnością bardzo zbliżonych do tych, które miała znaczna część fanów będących po trzydziestce. Zapraszamy do słuchania!

  K-pok odcinek 25 – Wojny Klonów

  Archiwum wiadomości dla działu "Twórczość fanów"

  Loading..

  Ustawienia


  Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
  Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.