TWÓJ KOKPIT
0

Twórczość fanów

Straszmy wróble!

2012-11-28 17:52:55

Strachy na wróble z „Gwiezdnych Wojen”? Można by zapytać, „co?”, ale to już fakt. Pewien amerykański fan stwierdził, że Halloween i Boże Narodzenie to za mało, by dekorować swój podjazd sagą, więc postanowił zrobić sobie całą armię strachów na wróble. Oto jego wspaniałe dzieło:Pełną galerię strachów znajdziecie tutaj. Niektórym wystaje słoma i to nie tylko z butów.
KOMENTARZE (10)

Twórczość fanów

AT-ST w nietypowej roli

2012-11-28 12:22:06

Do czego może zainspirować scena bitwy na Hoth, w której potężne machiny kroczące AT-AT nacierają na bazę Rebelii? Jak można wykorzystać w alternatywny sposób AT-ST? Oczywiście, można wykonać słusznych rozmiarów model i postawić go w garażu. Można też dostosować go do potrzeb swojego pupila i sprawić mu wiele radości.
Poniżej możecie zobaczyć model AT-ST przygotowany dla kotki Buffy, której najwidoczniej nowa zabawka przypadła do gustu, dużo bardziej niż Ewokom w Powrocie Jedi.Teraz pora na coś na prawdę wielkiego, oto przed wami tajna broń Imperium: CAT-AT! Stworzona przez Billy'ego Appletini konstrukcja powstawała przez miesiąc z drewna i wykładziny dywanowej, po której kot może się do woli wspinać, tyle z zewnątrz. Wewnątrz model kryje mały koci świat, który możecie obejrzeć poniżej.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Gwiezdny skatepark

2012-11-23 18:37:41 TheForce.net

W sieci został pokazany bardzo ciekawy projekt fanów gwiezdnej sagi. Otóż grupa rysowników graffiti i zarazem fanów Star Wars postanowiła upiększyć nieco pewien skatepark podobiznami bohaterów z serialu animowanego The Clone Wars. Poniżej zamieszczamy filmik, który przedstawia proces malowania i finalny efekt. Co sądzicie o tym projekcie?


KOMENTARZE (9)

Twórczość fanów

Magnolia Star Wars

2012-11-22 17:26:19

O tym, że twórczość fanów może mieć niesamowite oblicza wiemy już od dawna. A teraz wyobraźmy sobie fana, który jest dodatkowo hodowcą kwiatów, w tym przypadku krzewów magnolii. No owszem, może wziąć nożyczki i zrobić z rośliny coś, co by przypominało „Gwiezdne Wojny”, ale dla hodowców magnolii te rośliny to nie jest żywopłot, z którym można takie rzeczy robić. Więc co może zrobić fan będący hodowcą tych kwiatów? Może wyhodować własną odmianę i nazwać ją na cześć sagi.

Tak właśnie powstała Magnolia campbelii x lilliflora Star Wars. Krzyżówka, której nadano nazwę na cześć sagi. Ta magnolia kwitnie dwa razy do roku na przełomie lipca i sierpnia a potem lutego i marca, oczywiście w Stanach, gdzie rośnie. Na koniec kilka zdjęć tej rośliny.Nie jest to pierwsza roślina nazwana na cześć sagi. Kilka lat temu w sieci można było natknąć się na informacje o irysie nazwanym na cześć Lei.
KOMENTARZE (3)

Twórczość fanów

Nowe opowiadania

2012-11-12 20:34:29 Jaro, Bart

Za naszymi oknami jesień zagościła już na dobre. Prezentujemy Wam tutaj dwa zupełnie nowe fanfiki, które, jak mamy nadzieję, umilą zimne listopadowe wieczory niejednemu fanowi. Wszystkie opowiadania znajdują się tutaj, a dziś zapraszamy do przeczytania następujących tekstów:

Jaro przesłał nam opowiadanie pt. Trzeci medal, którego akcja dzieje się zaraz po Nowej Nadziei i dotyczy pewnego medalu, a raczej jego braku...

Natomiast drugie opowiadanie pt. Nie ma Sana Duura, autorstwa Barta przedstawia tytułowego Mistrza Jedi, który zostaje zaatakowany na pustynnej planecie Tatooine.
KOMENTARZE (5)

Twórczość fanów

Graficzne reakcje fanów na sprzedaż Lucasfilm #2

2012-11-02 21:13:12 deviantArt

Zamieszanie wywołane informacją o tym, że Disney wykupił Lucasfilm i powstaną nowe epizody nie słabnie. Prezentujemy dziś drugą porcję graficznych komentarzy do tego wydarzenia (wczorajszą część znajdziecie w tym miejscu). Jest to oczywiście jedynie czubek góry lodowej, tego co teraz można znaleźć w sieci. Wszystkie fanarty pochodzą ze strony deviantArt. Zachęcamy do odwiedzenia galerii ich autorów, w poszukiwaniu wielu innych ciekawych prac.www.facebook.com/marcoferrazzadesigner
www.Marco-Ferrazza.deviantart.com


www.plague52x.deviantart.com


www.StudioBueno.deviantart.com


www.Xelidhean.deviantart.com


www.zAidoT.deviantart.com


www.puffinpunch.deviantart.com


www.Marcauest.deviantart.com


www.14-bis.deviantart.com


www.RobertDBrown.deviantart.com


www.DarthMater.deviantart.com


KOMENTARZE (11)

Twórczość fanów

Motor Boby Fetta

2012-11-02 20:31:02

Czy w uniwersum Gwiezdnych Wojen istnieje postać, do której motor pasuje lepiej niż do Boby Fetta? Jeśli sądzicie, że nie to najwyraźniej jesteście tego samego zdania co autor przedstawionego poniżej dzieła. Dopracowany w każdym calu motor mógłby bez kompleksów trafić na plan nowej trylogii jako gadżet tego najbardziej znanego łowcy nagród w galaktyce.
KOMENTARZE (8)

Twórczość fanów

Graficzne reakcje fanów na sprzedaż Lucasfilm #1

2012-11-01 21:48:26 deviantArt

Fandom Gwiezdnych Wojen od kliku dni żyje przede wszystkim informacją o tym, że Disney wykupił Lucasfilm i powstaną nowe epizody. Fani w internecie gorąco i burzliwie dyskutują, wylewają swoje żale, dzielą się obawami i nadziejami. Większość robi to w tradycyjnej formie pisanej, ale część daje upust emocjom używając plastycznych zdolności. Zaledwie w kilka godzin po ogłoszeniu tej rewelacji, w sieci zaczęły pojawiać się pierwsze fanarty i grafiki będące komentarzem fanów. Postanowiliśmy zaprezentować część z nich. Przekonajcie się co sądzą fani-artyści z całego świata na temat zmiany w uniwersum Star Wars. Wszystkie fanarty pochodzą ze strony deviantArt. Zachęcamy do odwiedzenia galerii ich autorów, w poszukiwaniu wielu innych ciekawych prac.Większy rozmiar, w sam raz na tapetę, znajdziecie w tym miejscu
www.Umbridge1986.deviantart.com


www.Fuggedaboudit.deviantart.com


www.SaiyaGina.deviantart.com


www.Art-Calavera.deviantart.com


www.14kevinarsenault.deviantart.com

Dużo prac zadaje pytanie: czy teraz księżniczka Leia należy do klubu księżniczek Disneya?

www.princekido.deviantart.com
www.facebook.com/DavidGilsonDrawings


www.Sajira.deviantart.com

Więcej fanartów już jutro.
KOMENTARZE (18)
Loading..